Pejsek na vodítku

Pejsek na vodítku

 

           Spolehlivý pejsek na vodítku. Naše vodítko je určeno pro různá plemena pejsků. Kvalitní vodítko a obojky pro pejsky jsou ručně vyrobené a splňují nejnáročnější požadavky na dostatečnou pevnost. Oblíbené psí obojky a vodítka se hodí téměř pro všechny aktivní pejsky. Od malých psích plemen, po střední plemena psů až po velká těžká plemena a pejsky obřích rozměrů, kteří váží přes 10, 20, 30kg, 50kg i více.

              Pro pejska na vodítku si můžete pořídit barevné psí obojky a barevná vodítka na běhání. Můžete si vybrat v barvě černé, červené, modré, zelené nebo žluté. Naše luxusní psí obojky a vodítka pro pejsky jsou určena pro všestranné využití. Snadno se používá a psům ho rychle nastavíte do požadovaného stavu. Posuvník na kulatém předváděcím vodítku pro výstavní psy zajišťuje, že stahovací obojek je nastaven tak, aby pejskovi nesjížděl na ramena. Zejména při výcviku psů je velmi důležité vodítko pro psa správně nastavit.

vodítko banner


            Pokud lanové vodítko na běhání se psem bude pejskovi padat na ramena a nebude ho mít umístěné těsně za ušima, bude pes táhnout. Toto zajistí zmíněný posuvník na vodítku. Toto provazové výstavní vodítko pro psy má rovněž velkou výhodu v tom, že je snadno přenosné v kapse u kalhot nebo bundy. Pokud je pejsek na vodítku vodítko nepruží a proto je pro výcvik psů dokonalé. Mezi chovateli je tento typ znám jako Cesarovo výstavní vodítko, podle amerického odborníka na psy Cesara Millana. Toto vodítko by nemělo chybět u žádného milovníka psů a zejména u páníčků, jejichž pes nezvládá chůzi u nohy a neustále táhne při chůzi a běžném venčení.

červené vodítko s obojkem a karabinou

         Millanovo psí vodítka jsou navíc velmi levná a přitom nesmírně účinná, jak dokazují recenze psovodů, kteří tato výchovná vodítko používají. Pokud ještě nejste majiteli podobného předváděcí vodítka pro výstavní psy, kupte si nyní naše nejlepší vodítko pro psa za akční cenu ve výprodeji a vrhněte se do výcviku svého pejska. Vodítko si můžete objednat a zakoupit online na našem e-shopu právě nyní. Rovněž si můžete pořídit novinku v podobě multifunkčního sportovního vodítka pro výstavní pejsky s karabinou. Naše kvalitní vodítko na běhání se psem můžete použít jak pro výstavy, výcvik, procházky, běhání nebo sportovní výlety na kolo, či kolečkové brusle.