Stahovací obojek pro psa

Stahovací obojek pro psa

 

    Otestujte kvalitní stahovací obojek pro psa, který bude vašemu psovi sedět a také slušet. Tento moderní stahovací obojek pro psa je velmi kvalitně vyrobený a také funkční tréninkovou a výcvikovou pomůckou pro plemena různé váhy a velikosti. Krásný stahovací obojek pro psa můžete používat jak na cvičáku, tak při každodenních vycházkách a venčení pejska.

S tímto krásným stahovacím obojkem pro psa budete mít svého psa vždy pod kontrolu a budete hafana s lehkostí ovládat. Každý psovod a chovatel psa by měl mýt tento oblíbený a účinný stahovací obojek pro psa vždy po ruce. S stahovacím obojkem pro psa se velmi často cvičí chůze u nohy a mnoho dalších povelů. Nejlepší stahovací obojek pro psa dodáváme v různých velikostech a barvách. Od černé, modré, červené, zelené či žluté.

Objednejte si u nás stahovací obojek pro psa za nejlepší a nejlevnější cenu v akci a udělejte svému pejskovi i sobě radost.

 

vodítko banner

Vodítko Labrador

Výstavní vodítko červené se zarážkou

 

Výstavní vodítko bílé se zarážkou

 

Výstavní vodítko modré se zarážkou

 

Výstavní vodítko zelené se zarážkou

 

Zelené vodítko s obojkem a karabinou

 

 

Obojek pro psa červený

Stahovací obojek modrý

Stahovací obojek pro psa černý

zelený obojek pro psy

Stahovací obojky pro psy jsou jedním z nejkontroverznějších a nejdiskutovanějších témat ve světě výcviku a péče o psy. Pro některé majitele psů jsou stahovací obojky nezbytným nástrojem k řízení chování jejich domácích mazlíčků, zatímco pro ostatní jsou zdrojem obav a kritiky kvůli možnému ubližování psům a etickým otázkám, které s sebou stahovací obojky nesou. Abychom lépe porozuměli této problematice, musíme prozkoumat různé aspekty stahovacích obojků, včetně jejich použití, účinnosti, bezpečnosti a etiky.

Účel stahovacích obojků:

1. Korekce chování:

Stahovací obojky jsou navrženy tak, aby poskytovaly majitelům psů možnost řídit chování svých zvířat. Mohou být použity k odstranění nežádoucího chování, jako je tahání na vodítku, štěkání, skákaní na lidi nebo jiná nepřijatelná chování.

2. Trénink:

Někteří majitelé psů používají stahovací obojky jako součást tréninkového režimu pro poslušnost nebo specializovaný trénink, jako je lovecký trénink nebo sledování.

3. Bezpečnost:

V některých případech mohou stahovací obojky poskytnout bezpečnostní opatření pro psy, například pokud mají sklony k útěkům nebo nebezpečnému chování, které by mohlo vést k úrazům.

Různé typy stahovacích obojků:

1. Elektronické stahovací obojky:

Tyto obojky fungují na principu elektrické stimulace nebo vibrace a mají různé úrovně intenzity, které majitel může nastavit podle potřeb svého psa.

2. Stahovací obojky s impulsním proudem:

Tyto obojky používají impulsní proudy, které mohou být vnímány jako nepříjemné, ale nebolestivé. Majitel může vzdát povel pomocí dálkového ovladače.

3. Stahovací obojky s ultrazvukem:

Tyto obojky vydávají vysokofrekvenční zvuk, který má rušivý účinek na psa a může ho odrazovat od nežádoucího chování.

Etické otázky a obavy:

1. Bezpečnost a pohodlí:

Existují obavy ohledně bezpečnosti a pohodlí psů při používání stahovacích obojků, zejména pokud jsou použity nevhodně nebo příliš intenzivně.

2. Možné zneužití:

Někteří majitelé mohou stahovací obojky zneužívat jako trestní nástroj místo jako prostředek k tréninku a korekci chování.

3. Alternativní metody tréninku:

Existují alternativní metody tréninku, jako je pozitivní posilování a základní poslušnostní cvičení, které mohou