Při nákupu nad 1999 Kč je doprava ZCELA ZDARMA. Váha balíku však nesmí převyšovat 20 kg.

Stahovací obojek jednořadý velká oka

Stahovací obojek jednořadý velká oka

 

Otestujte kvalitní stahovací obojek jednořadý velká oka, který bude vašemu psovi sedět a také slušet. Tento moderní stahovací obojek jednořadý velká oka je velmi kvalitně vyrobený a také funkční tréninkovou a výcvikovou pomůckou pro plemena různé váhy a velikosti. Krásný stahovací obojek jednořadý velká oka můžete používat jak na cvičáku, tak při každodenních vycházkách a venčení pejska.

S tímto krásným stahovacím obojkem jednořadým velká oka budete mít svého psa vždy pod kontrolu a budete hafana s lehkostí ovládat. Každý psovod a chovatel psa by měl mýt tento oblíbený a účinný stahovací obojek jednořadý velká oka vždy po ruce. S stahovacím obojkem jednořadým velká oka se velmi často cvičí chůze u nohy a mnoho dalších povelů. Nejlepší stahovací obojek jednořadý velká oka dodáváme v různých velikostech a barvách.

Zbývá jen správně nastavit a nasadit stahovací obojek jednořadý velká oka a vyrazit na cvičák nebo někam do přírody.  Objednejte si u nás stahovací obojek jednořadý velká oka za nejlepší a nejlevnější cenu v akci a udělejte svému pejskovi i sobě radost.