Trixie sporting fusion stahovací obojek

Trixie sporting fusion stahovací obojek

 

Otestujte kvalitní trixie sporting fusion stahovací obojek, který bude vašemu psovi sedět a také slušet. Tento moderní trixie sporting fusion stahovací obojek je velmi kvalitně vyrobený a také funkční tréninkovou a výcvikovou pomůckou pro plemena různé váhy a velikosti.

   Krásný trixie sporting fusion stahovací obojek můžete používat jak na cvičáku, tak při každodenních vycházkách a venčení pejska. S tímto krásným trixie sporting fusion stahovacím obojkem budete mít svého psa vždy pod kontrolu a budete hafana s lehkostí ovládat.

 

     Každý psovod a chovatel psa by měl mýt tento oblíbený a účinný trixie sporting fusion stahovací obojek vždy po ruce. S trixie sporting fusion stahovacím obojkem se velmi často cvičí chůze u nohy a mnoho dalších povelů. Nejlepší trixie sporting fusion stahovací obojek dodáváme v různých velikostech a barvách. Od černé, modré, červené, zelené či žluté.

 Objednejte si u nás trixie sporting fusion stahovací obojek za nejlepší a nejlevnější cenu v akci a udělejte svému pejskovi i sobě radost.