Při nákupu nad 1999 Kč je doprava ZCELA ZDARMA. Váha balíku však nesmí převyšovat 20 kg.

Umělé květiny gerbery

Umělé květiny gerbery jsou vynikající volbou pro ty, kteří chtějí do svého domova přinést svěžest a radostnou atmosféru. Gerbery jsou známé svými velkými, jasně zabarvenými květy a jsou symbolem radosti a optimismu. Zde je několik důvodů, proč si vybrat umělé gerbery pro vaši domácí dekoraci:

  1. Napodobení přirozeného vzhledu: Naše umělé gerbery jsou pečlivě navrženy tak, aby co nejvíce připomínaly skutečné květiny. Listy mají přirozený tvar a texturu, a květy jsou vyrobeny s důrazem na detail, aby vypadaly co nejautentičtěji.

  2. Dlouhodobá krása: Umělé gerbery vám poskytnou krásnou dekoraci po mnoho let bez nutnosti péče. Nemusíte se starat o zalévání, hnojení nebo řezání, stačí je občas otřít od prachu, aby zůstaly vypadat čerstvě.

  3. Bez alergií: Pokud trpíte alergiemi na pyl nebo květinový pyl, umělé gerbery jsou skvělou volbou pro vás. Nezpůsobují alergické reakce a můžete si tak užívat krásu květin bez obav.

  4. Všestranné použití: Umělé gerbery můžete umístit do různých prostor vašeho domova, od obývacích pokojů po ložnice či koupelny. Mohou být součástí aranžmá v váze nebo koši, či být použity jako sólová dekorace.

  5. Široká škála barev: Gerbery jsou dostupné v mnoha různých barvách, od klasických bílých a žlutých po sytě růžové nebo červené. Můžete si vybrat ty, které nejlépe ladí s vaším interiérem nebo které vyjadřují vaší osobnost.

  6. Snadná údržba: Jednou zakoupené umělé gerbery vyžadují minimální údržbu. Stačí občas je otřít od prachu jemným hadříkem nebo osprchovat vodou a nechte je volně usušit.

V našem eshopu naleznete široký výběr umělých gerber v různých stylech, barvách a velikostech. Vyberte si ty, které budou dokonalou dekorací pro váš domov a dodají mu radostnou a svěží atmosféru.

 

Gerbera (Gerbera) je rod okrasných rostlin z řádu hvězdnicotvaré (Asterales) a čeledi hvězdnicovitých (Asteraceae). Byla pojmenována na počest německého botanika a přírodovědce Traugotta Gerbera († 1743), který podnikal rozsáhlé cesty po Rusku a byl přítelem Carola Linnaea.

Je rozšířena v Jižní Americe, Africe a tropické Asii. První vědecký popis gerbery byl publikován J. D. Hookerem v botanickém časopisu Curtis v roce 1889, když popisoval jihoafrický druh Gerbera jamesonii.

 

GERBERA ŽLUTÁ 45CMNejlepší cenaDekoraceKód: 2705
GERBERA ŽLUTÁ 45CM

Umělá gerbera žlutá je dokonalá napodobenina přírodní gerbery. Prodej žlutých gerber je celoroční. Mnoho výtvarnic a dekoratérek využívá barevné gerbery pro výrobu originální dekorativních kytic a dalších květinových produktů. 

GERBERA BÍLÁ KS 45CMDoporučujemeDekoraceKód: 2711
GERBERA BÍLÁ KS 45CM

Umělá gerbera bílá je dokonalá napodobenina přírodní gerbery. Prodej bílých gerber je celoroční. Mnoho výtvarnic a dekoratérek využívá barevné gerbery pro výrobu originální dekorativních kytic a dalších květinových produktů. Gerbera je květina vhodná jako dárek k narozeninám, svátku nebo jen tak pro radost.

GERBERA ČERVENÁ 45CMNovinkaDekoraceKód: 2714
GERBERA ČERVENÁ 45CM

Umělá okrasná gerbera červená je hezká květina pro výrobu originální dekorace nebo kytice. Červená gerbera potěší mnoho žen a udělá skutečnou a upřímnou radost. Umělé gerbery se snadno udržují a proto i dlouho vydrží. Gerbera je květina širokého využití. Mezinárodní den žen, svátek matek nebo prostě narozeniny a další oslavy.

GERBERA Lososová 45CMNovinkaDoporučujemeDekoraceKód: 2708
GERBERA LOSOSOVÁ 45CM

Umělá gerbera lososová je hezká květina pro výrobu originální dekorace nebo kytice. Lososová gerbera potěší mnoho žen a udělá skutečnou a upřímnou radost. Umělé lososové gerbery se snadno udržují a proto i dlouho vydrží.

GERBERA RŮŽOVÁ 45CMDekoraceKód: 2702
GERBERA RŮŽOVÁ 45CM

Umělá gerbera růžová je hezká květina pro výrobu originální dekorace nebo kytice. Růžová gerbera potěší mnoho žen a udělá skutečnou a upřímnou radost. Umělé gerbery se snadno udržují a proto i dlouho vydrží.

 

Celoroční věnec slunečniceNovinkaNejlepší cenaDoporučujemeKód: 2534
CELOROČNÍ VĚNEC SLUNEČNICE

Celoroční věnec na dveře zdobí slunečnice, gerbery, drobné květy, zeleň a lýko. Věnec je nikdo nepřehlédne a je originální.

Tento krásný celoroční věnec  se žlutými gerberami a slunečnicemi rozzáří Vaše dveře.

Bohatě zdobený celoroční věnce na dveře s umělými a látkovými květinami. Spoustu slunečnic, gerber, drobných kvítků a zelených rostlin na ratanovém korpusu.

Květinové celoroční věnce se poslední roky těší velké oblibě a jsou velmi pěkné na vstupních dveřích.