Při nákupu nad 1999 Kč je doprava ZCELA ZDARMA. Váha balíku však nesmí převyšovat 20 kg.

Výcvikové vodítko pro Belgického ovčáka Groenendaela

Výcvikové vodítko pro Belgického ovčáka Groenendaela

vodítko banner

Výcvikové vodítko pro Belgického ovčáka Groenendaela na které se můžete zcela spolehnout. Belgický ovčák – Groenendael je velmi silný pes a pokud táhne na vodítku a nemá patřičné vychování, je venčení velmi nepříjemnou záležitostí. Při použití našeho výchovného vodítka s obojkem rychle dojde i belgickému ovčákovi groenendaelovi, kdo je šéfem smečky.

   Stahovací vodítko z pevného lanového materiálu vám pomůže tohoto silného psa vycvičit a i s belgickým ovčákem groenendaelem si venčení užijete a nebudete se vzájemně přetahovat. I pro Belgického ovčáka Groenendaela musí platit pravidla chování, jako pro každého psa různé velikosti a různého plemene. Naše césarovo vodítko proti tahání a pro snadné ovládání psů si rychle oblíbíte a protože je velmi skladné a snadno ho můžete nosit po kapsách budete ho mít neustále po ruce.

červené vodítko s obojkem a karabinou

  Vsaďte na otestované a prověřené vodítko se stahovacím obojkem, které je levné a velmi účinné. Tento typ vodítka se stahovacím obojkem patří mezi nejprodávanější a nejlevnější vodítka na trhu. Na nic nečekejte a udělejte sobě a svému belgickému ovčákovi groenendaelovi radost. Nyní jsou vodítka v akci a nejnižší cenu.