Výcvikové vodítko pro Chodského psa

Výcvikové vodítko pro Chodského psa

 

               Výcvikové vodítko pro Chodského psa na které se můžete zcela spolehnout. Chodský pes je velmi silný pes a pokud táhne na vodítku a nemá patřičné vychování, je venčení velmi nepříjemnou záležitostí. Při použití našeho výchovného vodítka se stahovacím obojkem rychle dojde i chodskému psu, kdo je šéfem smečky. Stahovací vodítko z pevného lanového materiálu vám pomůže tohoto silného psa vycvičit a i s chodským psem si venčení užijete a nebudete se vzájemně přetahovat.

vodítko banner

I pro Chodského psa musí platit pravidla chování, jako pro každého psa různé velikosti a různého plemene. Naše césarovo vodítko proti tahání a pro snadné ovládání psů si rychle oblíbíte a protože je velmi skladné a snadno ho můžete nosit po kapsách budete ho mít neustále po ruce.

červené vodítko s obojkem a karabinou

Vsaďte na otestované a prověřené vodítko, které je levné a velmi účinné. Tento typ vodítka s obojkem patří mezi nejprodávanější a nejlevnější vodítka na trhu. Na nic nečekejte a udělejte sobě a svému chodskému psu radost. Nyní jsou vodítka v akci a nejnižší cenu.