Při nákupu nad 1999 Kč je doprava ZCELA ZDARMA. Váha balíku však nesmí převyšovat 20 kg.

Výcvikové vodítko pro Chodského psa

Výcvikové vodítko pro Chodského psa

 

               Výcvikové vodítko pro Chodského psa na které se můžete zcela spolehnout. Chodský pes je velmi silný pes a pokud táhne na vodítku a nemá patřičné vychování, je venčení velmi nepříjemnou záležitostí. Při použití našeho výchovného vodítka se stahovacím obojkem rychle dojde i chodskému psu, kdo je šéfem smečky. Stahovací vodítko z pevného lanového materiálu vám pomůže tohoto silného psa vycvičit a i s chodským psem si venčení užijete a nebudete se vzájemně přetahovat.

vodítko banner

I pro Chodského psa musí platit pravidla chování, jako pro každého psa různé velikosti a různého plemene. Naše césarovo vodítko proti tahání a pro snadné ovládání psů si rychle oblíbíte a protože je velmi skladné a snadno ho můžete nosit po kapsách budete ho mít neustále po ruce.

červené vodítko s obojkem a karabinou

Vsaďte na otestované a prověřené vodítko, které je levné a velmi účinné. Tento typ vodítka s obojkem patří mezi nejprodávanější a nejlevnější vodítka na trhu. Na nic nečekejte a udělejte sobě a svému chodskému psu radost. Nyní jsou vodítka v akci a nejnižší cenu.