Cesarovo vodítko

Kód: 92
Tip Výprodej - sleva Akční cena
1 hodnocení
Značka: Beskisha
250 Kč –20 %
Žluté césarovo vodítko
250 Kč –20 % 199 Kč
Skladem

Žluté Cesarovo vodítko s obojkem je vynikající pomůcka pro výchovu neposlušného psa, který při chůzi na vodítku neustále tahá.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Vyzkoušejte žluté Cesarovo vodítko pro rychlou výchovu psa. Cesarovo vodítko je speciálně pro psy, kteří tahají a neumí poslušně chodit u nohy. Díky tomuto vodítku budete mít svého psa rychle pod kontrolou. Pejsek reaguje na pohyb majitele díky vysoko posazenému obojku. Posuvník nám zajistí, aby obojek nepadal psovi na ramena a tím ho nepodporoval v táhnutí. Velkou chybou bývá používání postroje, který je určen právě k tahání břemen. Objednejte si nyní velmi levné a osvědčené Cesarovo vodítko a budete mile překvapeni, jak snadno zvládne váš pes chůzi u nohy. Navíc je Cesarovo vodítko velmi pěkné, levné a za akční cenu.

 

 

Materiál: Polypropylenové lano, průměru 8 mm

Délka: 1200 mm

Doplňkové parametry

Kategorie: Granule pro psy
Záruka: 2 roky

Kvalitní obojky s vodítkem, které jsou ideální pro výchovu psa, nebo lze tato vodítka s obojkem použít rovněž jako vodítko výstavní. Pevné, ale současně citlivé vodítko, na které pes okamžitě reaguje. Výcviková vodítka s obojkem Beskisha jsou vhodná pro střední, velká až obří plemena psů.