Nylonové přepínací vodítko

Kód: 2181
Novinka Akční cena
Značka: Beskisha
249 Kč
Skladem

Nylonové přepínací vodítko pro psy modré barvy. Vynikající a pevné, modré, nylonové přepínací vodítko, které vám umožní nastavení délky vodítka podle aktuální potřeby. Flexibilní nastavení délky nylonového vodítka je umožněno v rozsahu od 1,5 do 3 m. Modré, kulaté nylonové přepínací vodítko je vhodné zejména pro střední až velká a obří plemena. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Přepínací nylonové vodítko pro psy v modré barvě. Vynikající a silné nylonové přepínací vodítko, které vám umožní nastavení délky vodítka podle aktuální potřeby. Flexibilní nastavení délky silného nylonového vodítka je umožněno v rozsahu od 1,5 do 3 m. Modré nylonové přepínací vodítko je vhodné zejména pro střední až velká a obří plemena. Velmi kvalitní testované a ověřené vodítko za nejlevnější cenu on-line. Nakupte v našem e-shopu pro psy.

 

Flexibilní délka: 1,5m - 3m

Růměr 0,8 m 

Barva: modrá

 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Přepínací vodítka pro psy
Záruka: 2 roky
5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
JD Avatar autora | 10.2.2021
Líbí se mi možnost dvojího nastavení vodítka. Jsem spokojen.

Kvalitní obojky s vodítkem, které jsou ideální pro výchovu psa, nebo lze tato vodítka s obojkem použít rovněž jako vodítko výstavní. Pevné, ale současně citlivé vodítko, na které pes okamžitě reaguje. Výcviková vodítka s obojkem Beskisha jsou vhodná pro střední, velká až obří plemena psů.