Výchovné vodítko pro psa

Kód: 95
Novinka Tip Akční cena
1 hodnocení
Značka: Beskisha
250 Kč –20 %
Výchovné zelené vodítko
250 Kč –20 % 199 Kč
Skladem

Osvědčené zelené výchovné vodítko pro psa. Výborné zelené stahovací vodítko pro výchovu psa při chůzi u nohy. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Pokud Váš pes neposlouchá a neustále se s ním přetahujete na procházce, vyzkoušejte otestované a osvědčené zelené stahovací vodítko za velmi nízkou cenu. Stahovací vodítko slouží k opravě nevhodného chování psa, zejména když tahá na vodítku, Tímto krásným a účinným vodítkem psa neškrtíme, pouze velmi krátce opravujeme jeho nevhodné chování. Vodítko je stahovací pouze z toho důvodu, aby se nechalo posadit psovi přímo za uši a aby nepadalo na ramena. Vodítko, které je vysoko posazené ovládá psa snadno a bez násilí.

Pes s popruhem nebo vodítkem ve spodní části krku má ve zvyku tahat a předcházet psovoda. Popruh byl vymyšlen právě pro tahaní břemen a proto se není čemu divit. Vyzkoušejte naše zelené Césarovo vodítko pro snadné ovládání psa a budete mile překvapeni, jak rychle psa naučíte chodit poslušně u nohy. Nyní ve slevě za akční cenu.

 

Materiál: Polypropylenové lano, průměru 8 mm

Délka: 1200 mm

Doplňkové parametry

Kategorie: Granule pro psy
Záruka: 2 roky

Kvalitní obojky s vodítkem, které jsou ideální pro výchovu psa, nebo lze tato vodítka s obojkem použít rovněž jako vodítko výstavní. Pevné, ale současně citlivé vodítko, na které pes okamžitě reaguje. Výcviková vodítka s obojkem Beskisha jsou vhodná pro střední, velká až obří plemena psů.