Stahovací vodítko černé

Kód: 98
Novinka Tip Akční cena
Značka: Beskisha
260 Kč –4 %
černé césarovo vodítko
260 Kč –4 % 249 Kč
Skladem

Černé stahovací vodítko černé barvy pro všechna střední a velká plemena. Toto kvalitní vodítko pro trénink poslušnosti a chůze u nohy je velmi oblíbené a účinné.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Vyzkoušejte jedinečné Césarovo vodítko a naučte psa chodit u nohy. S tímto černým výcvikovým vodítkem se psi velmi snadno ovládají a učí se poslušnosti. Přestože je vodítko stahovací, není účelem psa škrtit, ale pouze citlivě opravit v případě nevhodného chování. Většinu času by mělo být vodítko s obojkem lehce prověšené, ale na velmi krátkou vzdálenost (vzdálenost mezi rukou a krkem psa). Vodítko s obojkem by mělo být pokud možno ve vertikální poloze. Pokud Vás začne pes předcházet, lehce zatáhnete směrem vzhůru a pes se buď zastaví a nebo dokonce posadí. Nenechte obojek spadnout na ramena psa, v tomto okamžiku bude pes táhnout.

Obojek musí mít pes v horní části krku, za ušima. Aby psovi obojek nepadal na ramena, je vodítko s obojkem vybaveno posuvníkem, který by měl tomuto pohybu zabránit. Rovněž pokud udržíte psa na krátko a vodítko bude ve svislé poloze, nebude pejskovi padat na ramena a budete ho snadno ovládat a řídit. Obecně platí pravidlo, že první jde pán a potom pes. Pokud Vás pes automaticky předchází, pasuje se do role vůdce smečky a předpokládá, že vy budete chodit za ním. Pokud má Vás pejsek tento špatný návyk, otočte se čelem vzad v momentě kdy vás předchází, tak a budete opět první. Pes brzy pochopí, jak se má chovat.

Otestujte naše krásné černé a funkční vodítko s obojkem a užijte si procházky a venčení vašeho čtyřnohého kamaráda. Nyní jsou vodítka s obojkem v akci za nejnižší ceny.

 

Materiál: Polypropylenové lano, průměru 8 mm

Délka: 1200 mm

Doplňkové parametry

Kategorie: Granule pro psy
Záruka: 2 roky
5
2x
4
1x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
4
JV Avatar autora | 11.11.2020
Ano.

Kvalitní obojky s vodítkem, které jsou ideální pro výchovu psa, nebo lze tato vodítka s obojkem použít rovněž jako vodítko výstavní. Pevné, ale současně citlivé vodítko, na které pes okamžitě reaguje. Výcviková vodítka s obojkem Beskisha jsou vhodná pro střední, velká až obří plemena psů.