Při nákupu nad 1999 Kč je doprava ZCELA ZDARMA. Váha balíku však nesmí převyšovat 20 kg.

Stahovací vodítko černé

Dostupnost Skladem
349 Kč
Stahovací vodítko černé
Stahovací vodítko černé
Novinka

Vyzkoušejte jedinečné Césarovo vodítko a naučte psa chodit u nohy. S tímto černým výcvikovým vodítkem se psi velmi snadno ovládají a učí se poslušnosti. Přestože je vodítko stahovací, není účelem psa škrtit, ale pouze citlivě opravit v případě nevhodného chování. Většinu času by mělo být vodítko s obojkem lehce prověšené, ale na velmi krátkou vzdálenost (vzdálenost mezi rukou a krkem psa). Vodítko s obojkem by mělo být pokud možno ve vertikální poloze. Pokud Vás začne pes předcházet, lehce zatáhnete směrem vzhůru a pes se buď zastaví a nebo dokonce posadí. Nenechte obojek spadnout na ramena psa, v tomto okamžiku bude pes táhnout.

Obojek musí mít pes v horní části krku, za ušima. Aby psovi obojek nepadal na ramena, je vodítko s obojkem vybaveno posuvníkem, který by měl tomuto pohybu zabránit. Rovněž pokud udržíte psa na krátko a vodítko bude ve svislé poloze, nebude pejskovi padat na ramena a budete ho snadno ovládat a řídit. Obecně platí pravidlo, že první jde pán a potom pes. Pokud Vás pes automaticky předchází, pasuje se do role vůdce smečky a předpokládá, že vy budete chodit za ním. Pokud má Vás pejsek tento špatný návyk, otočte se čelem vzad v momentě kdy vás předchází, tak a budete opět první. Pes brzy pochopí, jak se má chovat.

Otestujte naše krásné černé a funkční vodítko s obojkem a užijte si procházky a venčení vašeho čtyřnohého kamaráda. Nyní jsou vodítka s obojkem v akci za nejnižší ceny.

 

Cesar Millan je známý trenér psů a odborník na chování psů, který je považován za "Kouzelníka se psy." V průběhu let vyvinul vlastní přístup k výcviku psů, který zdůrazňuje přirozenou roli vůdce smečky a komunikaci se psy prostřednictvím jazyka těla a energie. Jeho přístup byl zpopularizován ve své televizní show "The Dog Whisperer."

Jedním z klíčových prvků přístupu Cesar Millana k výcviku psů je používání vodítka. Zde jsou některé základní principy vodítka podle Cesar Millana:

 1. Správné Používání Vodítka:

  • Cesar zdůrazňuje důležitost správného používání vodítka. To zahrnuje správnou délku vodítka a způsob, jakým je připojeno k obojku nebo postroji psa.
 2. Pevná a Klidná Ruka:

  • Cesar věří, že je důležité mít pevnou a klidnou ruku při vedení psa na vodítku. Toto pomáhá vytvářet pocit jistoty a bezpečí pro psa.
 3. Komunikace Bez Slov:

  • Millan zdůrazňuje, že vodítko není pouze nástrojem k fyzickému vedení psa, ale také k tomu, aby vám pomohlo komunikovat s psem pomocí jazyka těla a energie.
 4. Vedení a Autorita:

  • Cesar tvrdí, že vedení psa na vodítku pomáhá posílit vaši roli vůdce smečky. Jeho přístup spočívá ve vytváření jasné hierarchie, kde člověk zaujímá pozici vůdce.
 5. Důslednost:

  • Důslednost je klíčovým prvkem výcviku podle Millana. Důsledné vedení na vodítku a dodržování pravidel pomáhá psům rozumět očekáváním a hranicím.
 6. Postroj vs. Obojek:

  • Cesar Millan občas preferuje používání postroje místo tradičního obojku, zejména u psů, kteří mají tendenci táhnout.

Je důležité si uvědomit, že každý pes je jedinečný a co funguje pro jeden, nemusí fungovat pro druhého. Důležité je být citlivý k potřebám a chování konkrétního psa a přizpůsobit výcvikové metody podle toho. Pokud máte specifické otázky ohledně výcviku psa nebo používání vodítka, můžete se poradit se zkušeným trenérem nebo chovatelem psů.

 
 
 

Materiál: Polypropylenové lano, průměru 8 mm

Délka: 1200 mm

Doplňkové parametry

Kategorie: Vodítka
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 0.3 kg
5
2x
4
1x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
4
JV Avatar autora | 11.11.2020
Ano.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Kvalitní obojky s vodítkem, které jsou ideální pro výchovu psa, nebo lze tato vodítka s obojkem použít rovněž jako vodítko výstavní. Pevné, ale současně citlivé vodítko, na které pes okamžitě reaguje. Výcviková vodítka s obojkem Beskisha jsou vhodná pro střední, velká až obří plemena psů.