Modré vodítko s obojkem

Kód: 107
Novinka Tip Akční cena
2 hodnocení
Značka: Beskisha
250 Kč –20 %
Modré césarovo vodítko
250 Kč –20 % 199 Kč
Skladem

Designové modré vodítko s obojkem pro snadný výcvik psů všech plemen. Ideální rovněž pro velké a silné psy.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Kvalitní modré Césarovo vodítko pomůže snadno odnaučit psa tahat na vodítku. Toto lehké a levné vodítko je snadno použitelné a velmi účinné. Stahovací obojek navlékněte psovi na krk a zajistěte posuvníkem obojek v horní části krku psa, pod ušima. Důležité je, aby byl obojek pokud možno stále v horní části krku psa. Jakmile má pes obojek na ramenou, začne táhnout vpřed. Obojek na ramenou funguje jako tahací popruh. Při chůzi se snažte držet vodítko s obojkem ve svislé poloze, aby vás pes nepředcházel. Vodítko držte velmi na krátko, ale ne neustále natažené.

Vodítko se natahuje a obojek se stahuje pouze pokud by pes chtěl předcházet pána nebo se otáčel za jiným psem. Stáhnutí obojku musí být velmi krátké. Pokud má pes obojek v horní části krku, reaguje téměř okamžitě a nedochází k žádnému přiškrcení. Toto vodítko nebylo vyrobeno ke škrcení psů, ale pouze k upozornění psa na chybu. Pokud psa necvičíte, má naprostou volnost a na krku nemá vůbec nic.

Využijte této možnosti a nakupte si hezké a funkční modré vodítko s obojkem za akční cenu ve slevě.

 

Materiál: Polypropylenové lano, průměru 8 mm

Délka: 1200 mm

Doplňkové parametry

Kategorie: Granule pro psy
Záruka: 2 roky

Kvalitní obojky s vodítkem, které jsou ideální pro výchovu psa, nebo lze tato vodítka s obojkem použít rovněž jako vodítko výstavní. Pevné, ale současně citlivé vodítko, na které pes okamžitě reaguje. Výcviková vodítka s obojkem Beskisha jsou vhodná pro střední, velká až obří plemena psů.