Při nákupu nad 1999 Kč je doprava ZCELA ZDARMA. Váha balíku však nesmí převyšovat 20 kg.

Umělé květiny růže

Umělé Růže: Trvalá Krása Bez Starostí

Úvod:

Umělé růže jsou ikonickým symbolem krásy a romantiky, které dodávají prostoru okouzlující a elegantní atmosféru. Naše umělé růže jsou vytvořeny s maximálním důrazem na detail a kvalitu, aby přinesly do vašeho domova nebo události nezapomenutelný a vždy čerstvý dotek přírodního květu. Bez ohledu na roční období si můžete vychutnat jejich nádherný vzhled po celý rok.

Realistický Vzhled:

  1. Jemné Detaily: Každá umělá růže je pečlivě zpracována s ohledem na detail. Okvětní lístky jsou modelovány tak, aby co nejvíce připomínaly skutečné růže. Každý květ má svůj unikátní tvar a texturu, což dodává květině autentičnost a krásu.

  2. Živé Barvy: Barevné odstíny našich umělých růží jsou vybrány s cílem co nejvíce přiblížit se přirozeným růžím. Syté a živé barvy dodávají květinám dojem života a radosti, kterou přinášejí skutečné květiny.

Kvalitní Materiály:

  1. Přírodní Dotek: Používáme vysoce kvalitní textilní materiály, které přinášejí umělým růžím přírodní vzhled a dotek. Tyto materiály jsou pevné, odolné a odolávají dlouhodobému používání, což zajišťuje, že vaše růže budou vypadat krásně po mnoho let.

  2. Odolná Konstrukce: Každá růže je pevně ukotvena ve svém stonku a květináči, což zajišťuje stabilitu a odolnost. Díky kvalitní konstrukci můžete být jisti, že vaše umělé růže budou vždy krásné a neporušené.

Všestrannost a Použití:

  1. Dekorace Interiéru: Umělé růže jsou skvělým doplňkem pro váš domov, který dodává prostoru nádech elegance a romantiky. Umístěte je do vázy na stole, komodě nebo na okenní římse a okouzlujte své hosty jejich krásou.

  2. Speciální Události: Umělé růže jsou ideální volbou pro svatby, oslavy a další speciální události. Díky jejich trvanlivosti a kráse přinášejí do každé události nádherný a luxusní dotek.

Snadná Údržba:

Umělé růže nevyžadují žádnou speciální péči jako živé rostliny. Stačí je pravidelně otřít od prachu vlhkým hadříkem a budou vypadat jako nové. Tímto jednoduchým údržbovým procesem zůstanou vaše umělé růže krásné a čerstvé po dlouhou dobu.

Závěr:

Umělé růže jsou vynikající volbou pro ty, kteří chtějí přinést do svého domova nebo události trvalou krásu a eleganci bez starostí spojených s péčí o živé květiny. Navštivte naše obchody a vyberte si z naší široké škály umělých růží, které vám dodají radost a krásu každý den.

KYTICE RŮŽE BÍLÁ 32CM
Kód: 2723
KYTICE RŮŽE BÍLÁ 32CM

Dekorační kytice růže bílé barvy. Vynikající a jedna z nejprodávanějších okrasných kytic. Kytice bílých růží rozzáří prostory a navodí velmi příjemnou atmosféru. Tyto bílá kytice růží je snadno udržovaná a dlouhotrvající dekorace interiéru.

 

Jarní věnec růžeKód: 2555
JARNÍ VĚNEC RŮŽE

Jarní věnec na dveře růže

Věnec na dveře růžový

Tento jarní věnec na dveře můžete použít jako celoroční věnec. Věnec je bohatě zdobený zelení, růžovými a bílými růžemi a nevěstiným závojem. 

Jarní věnce jsou originální a stejný jinde nekoupíte.

Bohatě zdobený růžový věnec vynikne na bílých, šedých i hnědých dveřích.

Tato krásná závěsná dekorace je umělá a látková - vydrží povětrnostní vlivy.

 

Kytice Lilie a Růže 57cmKód: 3467
KYTICE LILIE A RŮŽE 57CM

Půvabná umělá kytice lilie a růže  57 cm patří mezi nejhezčí kytice vůbec. Velmi oblíbené jsou lilie s růžemi při svatbách, svátcích i narozeninách. Prodej lilií a růží neustále roste. Tato nevšední květina okouzlí každou ženu či dívku. 

 

KYTICE ANGLICKÁ RUŽE 3F 45cmKód: 2720
KYTICE ANGLICKÁ RůŽE 3F 45CM

Krásná kytice anglická růže. Kytice růží se hodí ke každé oslavě a slavnostní příležitosti, narozeniny, výročí nebo promoce. Umělá kytice anglická růže je vynikající dekorace v domácnosti i ve veřejných prostorách budov. 

 

Kytice umělé růže bíléKód: 2771
KYTICE UMĚLÉ RŮŽE BÍLÉ 40 CM

Krásná kytice, umělé růže bílé barvy 40 cm. Velmi oblíbená kytice z bílých růží dotváří dekoraci obýváku nebo jiné části bytu. Umělé kytice z bílých růží se nemusí zalévat a proto je bez nároků na pravidelnou údržbu. Tato umělá dekorace z růží se hodí rovněž do okna či do vázy na stůl.

 

Věnec s růžemiDekoraceKód: 2738
VĚNEC S RŮŽEMI
Akce na dekorace - umělé květiny - Nejlevnější prodej umělých růží

Frézie / Orchidej / Hortenzie / Kala / Anthurie / Amarylis / Lilie / Karafiát / Chrizantéma / Gerbera / Pivoňka / Gladiola / Pelargónie / Mák / Kopretina / Slunečnice / Levandule / Muškát / Luční květy

Okrasný věnec s růžemi. Krásný levný dekorativní věnec, který oživí vaše vchodové dveře do bytu či do domu. Okrasné věnce s růžemi patří k celoroční dekoraci. Umělé věnce se vyznačují dlouhou životností a stálostí barev. 

 

Věnec s růžemi červenýDoporučujemeDekoraceKód: 2741
VĚNEC S RŮŽEMI ČERVENÝ

Okrasný umělý věnec s růžemi. Oblíbená dekorace z růží na dveře domu, bytu nebo na vchodové dveře na zahradu. Červené růže na věnci nevyžadují údržbu a proto se tento věnec vyznačuje dlouhou životností. Okrasné dekorativní věnce z červených růží jsou celoroční dekorací.

 

Věnec s růžemi zelený
Kód: 2747
VĚNEC S RŮŽEMI ZELENÝ

Dekorační věnec s růžemi zelený. Tento závěsný věnec s růžemi je levná okrasná dekorace, která osvěží vstupní dveře do domu. Moderní závěsná dekorace, jako je tento zelený věnec z růží, lze využít jako okrasu po celý rok. Výhodou umělého věnce a květin je jejich stálost a dlouhá životnost.

 

Věnec s růžemi bílý
Kód: 2744
VĚNEC S RŮŽEMI BÍLÝ
 
Kytice červených růží 12 35cm
Dekorace
Kód: 2780
KYTICE ČERVENÝCH RŮŽÍ 12 35CM

Dokonalá kytice červených růží. Umělohmotná kytice růží červené barvy působí velmi přirozeně. Tato květinová dekorace pomůže zkrášlit interiér vašeho domu či bytu. Velmi krásná umělá kytice která nikdy neuvadne. Dejte tuto kytici z růží do vázy, postavte ji na stůl v obýváku nebo si ji dejte na okno. 

 

Umělá kytice růží žlutá 45 cmKód: 2774
UMĚLÁ KYTICE RŮŽÍ ŽLUTÁ 45 CM

Krásná umělá kytice růží žlutá 45 cm. Velmi hezká dekorace z růží vhodná na stůl či do okna bytu nebo domu. Žlutou kytici růží lze rovněž využít jako dekoraci na stůl v restauracích nebo v hotelu. Tato umělá kytice růží žluté barvy zásadně oživí místnost a prostory, kde je umístěna.

 

Nástěnné hodiny s designem růží 34 cm
Kód: 3008
NÁSTĚNNÉ HODINY S DESIGNEM RŮŽÍ 34 CM

Originální nástěnné hodiny s designem růží 34 cm. Krásné závěsné dekorativní hodiny na zeď.

 

Jarní věnec na dveře pivoňkyKód: 2528
JARNÍ VĚNEC NA DVEŘE PIVOŇKY

Jarní věnec na dveře zdobený pivoňkami a růžemi je nepřehlédnutelný a originální.

Tento krásný jarní věnec s růžovými pivoňkami a růžemi rozzáří Vaše dveře.

Bohatě zdobený letní věnec na dveře umělými a látkovými květinami. Spoustu pivoněk, drobných kvítků a zelených rostlin na ratanovém korpusu.

Květinové letní věnce je poslední roky těší velké oblibě a jsou velmi pěkné na vstupních dveřích.

 

Věnec na dveře s pivoňkamiKód: 3600
VĚNEC NA DVEŘE S PIVOŇKAMI

Ozdobný věnec na dveře s pivoňkami, růžemi, nevěstiným závojem, břečťanem a zelení.

Tento luxusní věnec může zdobit Vaše vchodové dveře od jara do podzimu.

Originální věnec s růžovými a bílými pivoňkami je velmi kvalitní a vydrží několik let.

Věnec má vzadu očko pro snadné zavěšení věnce.