Jezevčík

Jezevčíci jsou podle VELIKOSTI rozdělení do tří rázů: standardní - do 9 kg trpasličí - do 4 kg králičí - do 3,5 kg SRST: hladkosrstý: krátká, hustá, lesklá, přilehlá. drsnosrstý: drsná a přilehlá. dlouhosrstý: měkká, hladká a dlouhá. Zbarvení jezevčíků je jednobarevné (červené, červenožluté, žluté), dvoubarevné (výrazně černá nebo hnědá), skvrnité (tygrované, žíhané, výrazná je vždy tmavá barva). Jezevčíci jsou bystří, temperamentní a samostatní psi s dobrým postřehem. Ideální krmivo pro jezevčíka jsou značkové konzervy a granule Brit, Acana, Fitmin, Hill's, Purina Pro PlanRoyal Canin, CalibraAnkaArtemis1st ChoiceAkinuANFBardogBoschCarniloveCD ExcellentCibauDelikanCountry DogEminentEukanubaChicopeeK-9N&D, NutriloveOntarioOrijenPlatinumPropeskoYoggiesWolf of WildernessSam’s FieldRenoTaste of the WildJezevčíci jsou oblíbení i jako psi společenští. Jezevčík vyžaduje citlivou, ale pevnou a důslednou výchovu.

Anglický mastif je velmi velký a silný pes. Anglický mastif měří více než 78 cm u psů a 71 cm u fen, může vážit až 70 kg. Anglický mastif má krátkou, přilehlou a drsnou srst, zbarvení Anglického mastifa je stříbrné, plavé, temně plavé až červenohnědé, černá maska a uši. Anglický mastif je pes velmi přátelský a zcela oddaný svým majitelům a rodině. V případě ohrožení se stane Anglický mastif nebezpečným a tvrdě brání své majitele a teritorium. Anglický mastif není vhodný pro začátečníky a do malých městských prostorů. Anglický mastif nevyžaduje dlouhé a náročné vycházky.

 

Anglický mastif je psí plemeno vhodné i do města, je skvělým hlídačem. Anglický mastif se podílel se na vzniku mnoha dalších plemen, existuje totiž již od starověku. Název mastif pochází z anglosaského slova masty, což znamená silný. Dnes není často k vidění. Anglický mastif je jeden z největších psů na světě. Svému pánovi je Anglický mastif velmi oddaný a brání ho. Anglický mastif se dožívá průměrně 10-12 let.

Původ Anglického mastifa je odvozen od velkého, silného psa Canis lupus laniger (Vlk mongolský), jehož pozůstatky byly objeveny v pohořích Tibetu z doby neolitu. Z této oblasti se pravděpodobně rozšířil mastif do Mezopotámie, Řecka, přes moře pak do Itálie a pak následoval Kelty při jejich migraci po Evropě a na Britské ostrovy. S ohledem odvahu mastifa, jeho statečnost a nebojácnost v boji se molosové dělili s člověkem o dobré i zlé po dobu tří tisíciletí a stali se nejen silnými, ale i chápavými a věrnými psy.

 

V rámci této velké skupiny molosů patří anglický mastif mezi nejstarší psí plemena, a navzdory jeho bojové minulosti jej lze v současnosti charakterizovat Anglického mastifa jako dalšího milého a hodného psího obra. Do Velké Británie se předkové Anglického mastifa dostali prostřednictvím Keltů či Féničanů. V roce 55 př. n. l., kdy Julius Caesar se svým vojskem dobýval Británii, byl překvapen silou a odvahou britských psů bránících britské hradby. Tito psi mu tak učarovali, že je převezl do Říma, kde se používali v zápasech v arénách. Zmínka o Anglickém mastifovi je i v záznamech Římana Arriana, místodržitele v Galii (z roku 131 n. l.), který ve svém díle "Kynegetikus" popisuje keltské silné psy, lámající v aréně býkům vazy. Tito psi byli přes svoji velikost a sílu velmi dobře ovladatelní a pro tuto jejich vlastnost je nazýval "Mansuetus", což znamená - mírný, krotký - a zřejmě z tohoto slova vznikl název mastif.

Zápasy zvířat v arénách se staly zálibou britské šlechty. Mastifové byli po dobu několika století zneužíváni na zápasy s býky, medvědy i lvy. Po roce 1658 nebyly již tyto zápasy pouze zábavou šlechty, ale sloužily také pro pobavení lidu, a to honbou na býky. V některých oblastech existovaly zákony, které pod hrozbou pokuty zakazovaly řezníkovi zabít býka, aniž by byl nejdříve uštván psy.

V 19. století popularita Anglického mastifa ve Velké Británii poklesla. O původním využívání Anglických mastifů jako bojových psů hovoří archívní záznamy kronikářů bitev. K nejslavnějším záznamům bojové minulosti mastifa patří bitva u Agincourtu v roce 1415 a také zmínka z první poloviny 16. století, kdy anglický král Jindřich VIII. pomohl Karlu V. v boji proti Františkovi I., francouzskému králi, tak, že mu poslal 800 pro boj vycvičených mastifů i s doprovodem.

Mastifové zůstali bojovými psy až do 17. století. Mimo jiné využívali služeb mastifů také španělští dobyvatelé při pronásledování indiánů v Jižní Americe. V Severní Americe byli mastifové použiti ve válce Jihu proti Severu, kde bojovali na straně Konfederace.

Koncem 16. století se Anglický mastif využíval na lovy, zvláště na medvědy a vlky, avšak nikdy se nestali skutečnými loveckými psy.

I když mastifové byli po dobu své existence používáni ve válkách, v arénách i na lovech, jejich povaze nejlépe vyhovovalo jejich využití jako psů hlídajících obydlí, majetek a pána. Zvláště po zákazu zvířecích zápasů spočívalo využití mastifů v hlídání anglických sídel, převážně šlechtických. V této úloze byli a jsou neohroženými pány, kteří se v noci pohybovali po svěřeném území, na které nemohl vstoupit nikdo nevítaný, ať již omylem či úmyslně. Každého živého tvora, který jeho území nerespektoval, nemilosrdně napadl. Pro tuto jeho zdánlivě krutou povahu byl v této úloze strážce nenahraditelný, čehož důkazem jsou historky o jeho hrůzostrašnosti v noci, které jsou velmi barvitě popisovány v mnohých povídkách či románech, jako například v nejznámějším Psu Baskervilském od A. C. Doyla.

Anglický mastif se kvůli své náročnosti na výživu nestal "psem mnohých", jak říkají Angličané, čemu může vděčit, že se vyhnul různým šlechtitelským módním vlnám a dodnes si zachoval takřka nezměněnou podobu exteriéru, což dokazují i dobové kresby a vyobrazení. Čistá plemenitba anglických mastifů se datuje přibližně od roku 1415, kde, v již vzpomínané bitvě u Agincourtu, je zmínka o feně Sira Peersa z Lyme Hallu, která se považuje za pramatku slavných Lyme Hallských mastifů.


 

Anglický mastif je dnes symbolem síly, ale při své hmotnosti dovede být neuvěřitelně rychlý a obratný. Podceňování Anglického mastifa by mohlo být pro vetřelce vážnou hrozbou, jelikož, pokud je okolnostmi donucen, dokáže být velmi nebezpečný. Navzdory tomu je Anglický mastif povahově svému pánovi velmi oddaný.

 

Anglický mastif je opravdu velké plemeno a zabírá hodně prostoru, může vážit i přes 100 kg, ale protože se jedná o nejtěžší plemeno na světě, jeho tělo je velmi těžké konstrukce a kostra Anglického mastifa je také těžká. Na hlavě a krku může mít vrásky. Srst Anglického mastifa pokrývá celé tělo a je jednobarevná, na hlavě může mít černou masku. Většinou se u Anglického mastifa vyskytují pískově hnědé nebo světle hnědé barvy nebo žíhaná, bílá není k vidění. Na krku nevytváří límec ani na ocasu prapor, protože těsně přiléhá a je velmi krátká.

Hlava Anglického mastifa je mohutná, vyvážená, je na ní černá maska. Anglický mastif má čumák krátký a široký. Oči Anglického mastifa jsou kulaté, hluboko posazené, nevypouklé. Mají většinou odstíny tmavě hnědé a není vidět bělmo. Stop je prakticky nezřetelný. Uši mastifa jsou nízko posazené, dlouhé, bez volánků. Nošené svěšeně podél hlavy až k lícím. Nekupírují se. Zuby mastifa mají pravidelný nůžkovitý skus.

Krk má Anglický mastif velmi krátký, i na něm mohou být vrásky. Je osrstěný a dobře osvalený. Zde není kůže tak přiléhavá a proto se tvoří vrásky. Hřbet je středně dlouhý, široký a osvalený. Ocas je krátký, někteří chovatelé jej kupírují. Je nošen pod hřbetní linií, nikdy ne nad ní. Může být zatočený do šavle.

Nohy jsou spíše krátké, tlusté a ne moc dobře osvalené, svaly na nich si pes musí vytrénovat častějšími a pravidelnými vycházkami a pohybem. Tlapky Anglického mastifa jsou skoro kulaté, jako kočičí a drápky matně černé, tvrdé a silné.

 

Anglický mastif je rozvážný, hravý a inteligentní. Anglický mastif si vše předem rozmyslí a neumí moc dobře pracovat sám. Anglický mastif má rád hry a pohyb. Podle jeho velikosti má i velké srdce a svoji rodinu upřímně miluje a trvalý pobyt venku je pro něj spíše utrpení, i když se to nemusí zdát. Někteří jedinci mastifa mohou být velmi vystrašení a tak hodně štěkají. Anglický mastif poslouchá celou svoji rodinu a pokud ho zavolá někdo, koho zná, přijde i za ním.

Cizím zpočátku Anglický mastif nedůvěřuje a spíše se jich straní, ale po tom, co se spolu seznámí si je velmi oblíbí a bude je mít rád. Pokud se ale někdo chce dostat na mastifovo jeho území a páníčci nikdy, nerozhoduje se příliš dlouho a na nezvaného hosta, kterého nezná může i zaútočit, Anglický mastif je velmi dobrý hlídač, má velmi vysoký hlas.

K dětem má Anglický mastif opravdu skvělý vztah — má je rád, chce si s nimi hrát, mazlit se... Pozor byste si ale měli dát, pokud si bude vaše dítě hrát s jiným, mastifové mají tendenci "své" děti ochraňovat a některé hrátky se jim můžou zdá jako nevhodné, a tak raději sami zakročí, protože rodiče nikde nejsou.

I s ostatními zvířaty vychází tenhle mírumilovný mastif skvěle. Anglický mastif nemá vlastně skoro žádné lovecké pudy, proto ho ani neláká běžet za srnou či prohánět rychle se pohybující předměty. Zvířata jiného druhu většinou ignoruje, nevyhledává vztahy s nimi. Naopak se psy vyhledává kontakty a chce se přátelit, proto se i dobře socializuje v mládí.

Velký pozor si majitelé musejí dát v pubertě, tedy přibližně v devátém měsíci života psa, kdy se samci snaží získat dominantnější pozici a je tedy nutné je usměrnit, aby mohl pokračovat láskyplný vztah mezi vámi a vaším psem.

Srst tohoto plemene je velmi krátká a přilehlá, může být mastná, ale nepotřebuje zvláštní péči. Občasně vyčesat kartáčem s jemnými štětinkami, čímž i promasírujete srst kůži. Nijak extrémně nelíná, jako třeba border kolie. Častému mytí šamponem se ale musíte velkým obloukem vyhnout; srst by ztratila svoji přirozenou mastnotu a to by způsobilo rozsáhlé potíže s kůží, jako jsou mokvavé záněty.

Do uší nemusíte nijak zasahovat, ale občas jej zkontrolujte, zda se v uchu nevytváří moc ušního mazu, který odstraníte kvalitním přípravkem na jeho rozpouštění. Srst ze zvukovodů se vytrhávat nemusí, pokud není moc dlouhá.

 

Nepotřebuje mnoho pohybu, přes svoji váhu sice je obratný, ale i tak je nejraději s vámi doma na gauči nebo na vyhřáté podlaze. Není pro něj vhodný běh u kola ve velkém horku, zvláště na asfaltu. V horku se totiž kůže mezi vrásky hodně potí a voda se nijak neodpařuje. Také běh na horkém asfaltu není vhodný, protože polštářky na tlapkách jsou citlivé a mohly by být rozpraskané. Jinak je pro něj vhodný veškerý pohyb.

Výcvik Anglický mastif je důležitý, ale bude složitější. Jak je již napsáno nahoře, tento pes si nejdříve vše rozmyslí, než to udělá, proto se dá říci, že je tvrdohlavý. Pokud se ale něco naučí, jen tak to nezapomene, má dlouhou paměť.

Výchova Anglického mastifa je nutná, ale většina jedinců tohoto plemene jsou od přírody čistotná a většinou si sama řeknou, že chtějí ven vykonat potřebu. Někdo si však může špatně vyložit, když je štěně v noci probudí vytím u dveří.

 

Stránka 1 z 1 - 78 položek celkem

 • Bosch HPC Mini Senior 2,5kg Akční cena Kód: 242
  Bosch HPC Mini Senior 2,5kg
  Momentálně nedostupné Záruka: Dle data na obale

  Bosch HPC Mini Senior 2,5kg "Kompletní krmivo pro starší psy malých plemen (do 15kg). Analytické složky: proteiny 19,0%, obsah tuků 7,0%, hrubá vláknina 7,0%, hrubý popel 5,1%, vápník 0,85%, fosfor 0,70%.

  183 Kč
 • Bosch HPC Adult Menue 3kg Kód: 233
  Bosch HPC Adult Menue 3kg
  Momentálně nedostupné Záruka: Dle data na obale

  Bosch HPC Adult Menue 3kg "Vysoce hodnotné, kompletní krmivo pro dospělé psy s běžnou aktivitou. ADULT MENUE je vyváženou směsí jednotlivých masových a zeleninových kroket, s menším podílem upravených obilných vloček, která bude Vašemu psu zcela jistě chutnat. Prvotřídní použité komponenty jsou velmi pečlivě vybrané, zvláště šetrně vyvážené a obohacené kvalitní bylinnou směsí.

  204 Kč
 • Bosch HPC Adult Lamb&Rice 3kg Kód: 229
  Bosch HPC Adult Lamb&Rice 3kg
  Momentálně nedostupné Záruka: Dle data na obale

  Bosch HPC Adult Lamb&Rice 3kg "Bosch Adult Lamb&Rice je kompletní krmivo pro citlivější dospělé psy, zpevňuje chrupavky a vyživuje klouby. Vhodné pro pejsky s potravinovými alergiemi, nesnášenlivostí kuřecího masa nebo psy s citlivým zažíváním. Granule jsou lehce stravitelné a nezatěžují trávicí soustavu. Plnohodnotné a kompletní vyvážené krmivo pro přecitlivělé psy, vysoce stravitelné a chutné.

  220 Kč
 • Bosch HPC Junior Lamb Rice 3kg Kód: 237
  Bosch HPC Junior Lamb Rice 3kg
  Momentálně nedostupné Záruka: Dle data na obale

  Bosch HPC Junior Lamb Rice 3kg "Kompletní krmivo pro sensitivní štěňata, která vykazují určitou nesnášenlivost vůči běžně dostupným druhům krmiv a některým potravinovým surovinám, zaměření krmiva na plynulý vývoj a pomalý, rovnoměrný růst. Organická forma zinku (chelát zinku) umožňuje vyšší využitelnost zinku pro látkovou výměnu a tím i trvalou podporu vitality, přirozené imunity, stavu kůže a kvality srsti. Receptura je obohacena o extrakty z mušlí a mořských korýšů s vysokým obsahem chondroitin sulfátu a glukosaminů.

  249 Kč
 • Obojek pro psa červený Novinka Tip Výprodej - sleva Kód: 2265/81
  Obojek pro psy červený
  Skladem Záruka: 2 roky

  Kvalitní obojek pro psy červený jednořadý. Ideální psí obojek pro výchovu a výcvik malých, středně velkých i velkých až obřích psů. Obojek je pevný a přitom velmi lehký. S obojkem se velmi snadno manipuluje a psovi vůbec nepřekáží. Tento osvědčený a funkční obojek pro psy se velmi oblíbený a také levný.

  259 Kč
 • Stahovací obojek pro psa černý Novinka Tip Kód: 2271/40
  Stahovací obojek černý
  Skladem Záruka: 2 roky

  Kvalitní stahovací obojek pro psy černý jednořadý. Ideální stahovací psí obojek pro výchovu a výcvik malých, středně velkých i velkých až obřích psů. Stahovací obojek je pevný a přitom velmi lehký. S černým stahovacím obojkem se velmi snadno manipuluje a psovi vůbec nepřekáží. Tento osvědčený a funkční obojek pro psy se velmi oblíbený a také levný.

  259 Kč
 • Bosch HPC Adult Mini Lamb&Rice 3kg Kód: 235
  Bosch HPC Adult Mini Lamb&Rice 3kg
  Momentálně nedostupné Záruka: Dle data na obale

  Bosch HPC Adult Mini Lamb&Rice 3kg "Kompletní krmivo pro dospělé psy malých plemen s normální aktivitou (do 15 kg), tvarem kroket napomáhá formování správného chrupu. Analytické složky: proteiny 25,0%, obsah tuků 14,0%, hrubá vláknina 2,5%, popel 6,0%, vápník 1,2%, fosfor 0,95%.

  264 Kč
 • Bosch HPC Junior Mini 3kg Tip Kód: 240
  Bosch HPC Junior Mini 3kg
  Momentálně nedostupné Záruka: Dle data na obale

  Bosch HPC Junior Mini 3kg "Skvělé krmivo vysoké kvality pro štěňata malých plemen. Je vyrobeno z vybraných surovin, které zaručí přísun živin pro zdravý vývoj a spokojený růst. Díky obsahu několika druhů rozpustné i nerozpustné vlákniny krmivo udrží ve střevech ideální mikroflóru a napomáhá tak pohodovému trávení. Receptura je obohacena zinkem pro krásnou, pevnou a zdravou srst, vitaminy pro odolný imunitní systém, selenem chránícím organismus před volnými radikály.

  264 Kč
 • Žluté césarovo vodítko Tip Výprodej - sleva Akční cena Kód: 92
  Cesarovo vodítko
  Skladem Záruka: 2 roky

  Žluté Cesarovo vodítko s obojkem je vynikající pomůcka pro výchovu neposlušného psa, který při chůzi na vodítku neustále tahá. Toto stahovací  výcvikové vodítko lze rovněž využít jako vodítko výstavní.

  Původně: 320 Kč
  Ušetříte: 21 Kč (–7 %)

  299 Kč
 • Červené vodítko pro psy Novinka Tip Akční cena Kód: 101
  Červené vodítko pro psy
  Skladem Záruka: 2 roky

  Chcete aby Váš pes chodil na vodítku a netahal? Vyzkoušejte naše lanové červené vodítko pro snadné ovládání i velkého psa. Výcvikové Césarovo vodítko v červené barvě je krásné a velmi účinné. Toto výcvikové vodítko se často využívá rovněž jako vodítko výstavní.

  Původně: 320 Kč
  Ušetříte: 21 Kč (–7 %)

  299 Kč
 • červené vodítko a obojkem Novinka Tip Akční cena Kód: 113
  Červené vodítko s obojkem a karabinou
  Skladem Záruka: 2 roky

  Kvalitní červené výcvikové vodítko se stahovacím obojkem a karabinou. Toto stahovací vodítko lze použít jako běžné venčící vodítko nebo jako výchovné, výcvikové a výstavní vodítko se stahovacím obojkem. Jedinečné vodítko na trhu, které má víceúčelové využití. Kvalitní vodítko se stahovacím obojkem a karabinou je velmi pevné a krásné. Pro psy všech ras a velikostí

  Původně: 320 Kč
  Ušetříte: 21 Kč (–7 %)

  299 Kč
 • Kulaté přepínací vodítko pro psy Novinka Tip Kód: 2180
  Kulaté přepínací vodítko pro psy
  Skladem Záruka: 2 roky

  Kulaté přepínací vodítko pro psy zelené barvy. Vynikající a pevné, kulaté přepínací vodítko, které vám umožní nastavení délky vodítka podle aktuální potřeby. Flexibilní nastavení lanového vodítka je umožněno v rozsahu od 1,5 do 3 m. Zelené nylonové kulaté přepínací vodítko je vhodné zejména pro střední až velká a obří plemena. 

  Původně: 320 Kč
  Ušetříte: 21 Kč (–7 %)

  299 Kč
 • Modré césarovo vodítko Novinka Tip Akční cena Kód: 107
  Modré vodítko s obojkem
  Skladem Záruka: 2 roky

  Designové modré vodítko s obojkem pro snadný výcvik psů všech plemen bez rozdílu váhy a velikosti. Ideální lanové vodítko rovněž pro velké a silné psy. Toto stahovací vodítko s obojkem je velmi lehké a snadno použitelné. Výcvikové vodítko s obojkem, které by měl mít každý psovod.

  Původně: 320 Kč
  Ušetříte: 21 Kč (–7 %)

  299 Kč
 • Nylonové přepínací vodítko Novinka Akční cena Kód: 2181
  Nylonové přepínací vodítko
  Skladem Záruka: 2 roky

  Nylonové přepínací vodítko pro psy modré barvy. Vynikající a pevné, modré, nylonové přepínací vodítko, které vám umožní nastavení délky vodítka podle aktuální potřeby. Flexibilní nastavení délky nylonového vodítka je umožněno v rozsahu od 1,5 do 3 m. Modré, kulaté nylonové přepínací vodítko je vhodné zejména pro střední až velká a obří plemena. 

  Původně: 320 Kč
  Ušetříte: 21 Kč (–7 %)

  299 Kč
 • Pletené přepínací vodítko Novinka Akční cena Kód: 2178
  Pletené přepínací vodítko
  Skladem Záruka: 2 roky

  Pletené černé přepínací vodítko pro psy všech plemen a velikostí. Vynikající a pevné černé pletené přepínací vodítko, které vám umožní nastavení délky vodítka podle aktuální potřeby. Flexibilní nastavení pleteného vodítka je umožněno v rozsahu od 1,5 do 3 m. Černé flexibilní přepínací vodítko je vhodné zejména pro střední až velká a obří plemena. 

  Původně: 320 Kč
  Ušetříte: 21 Kč (–7 %)

  299 Kč
 • Přepínací vodítka pro psy červené Novinka Tip Akční cena Kód: 2177
  Přepínací vodítko pro psy červené
  Skladem Záruka: 2 roky

  Přepínací vodítko pro psy červené barvy. Vynikající a pevné přepínací vodítko, které vám umožní nastavení délky vodítka podle aktuální potřeby. Flexibilní nastavení vodítka je umožněno v rozsahu od 1,5 do 3 m. Červené flexibilní přepínací vodítko je vhodné zejména pro střední až velká a obří plemena. 

  Původně: 320 Kč
  Ušetříte: 21 Kč (–7 %)

  299 Kč
 • Silné vodítko pro psy žluté Novinka Tip Výprodej - sleva Kód: 2179
  Silné vodítko pro psy
  Skladem Záruka: 2 roky

  Přepínací silné vodítko pro velké psy. Vynikající žluté, pevné a silné psí vodítko, které vám umožní nastavení délky vodítka podle aktuální potřeby. Flexibilní nastavení vodítka je umožněno v rozsahu od 1,5 do 3 m. Žluté přepínací vodítko je vhodné zejména pro střední a velká až obří plemena psů.

  Původně: 320 Kč
  Ušetříte: 21 Kč (–7 %)

  299 Kč
 • černé césarovo vodítko Novinka Tip Akční cena Kód: 98
  Stahovací vodítko černé
  Skladem Záruka: 2 roky

  Černé stahovací vodítko černé barvy pro všechna střední a velká plemena. Toto kvalitní vodítko pro trénink poslušnosti a chůze u nohy je velmi oblíbené a účinné.

  Původně: 320 Kč
  Ušetříte: 21 Kč (–7 %)

  299 Kč
 • Výchovné zelené vodítko Novinka Tip Akční cena Kód: 95
  Výchovné vodítko pro psa
  Skladem Záruka: 2 roky

  Osvědčené zelené výchovné vodítko pro psa. Výborné zelené stahovací vodítko pro výchovu psa při chůzi u nohy. 

  Původně: 320 Kč
  Ušetříte: 21 Kč (–7 %)

  299 Kč
 • Zelené vodítko s obojkem a karabinou Novinka Tip Výprodej - sleva Akční cena Kód: 116
  Zelené vodítko s obojkem a karabinou
  Skladem Záruka: 2 roky

  Vynikající výchovné vodítko zelené barvy. Toto vodítko se stahovacím obojkem je rovněž vybaveno pevnou karabinou. Díky tomu lze vodítko použít rovněž jako běžné vodítko, které se připne na běžný obojek. Pokud se však rozhodnete pro výcvik, vodítko otočíte a máte kvalitní césarovo vodítko se stahovacím obojkem.

  Původně: 320 Kč
  Ušetříte: 21 Kč (–7 %)

  299 Kč
 • Acana Puppy & Junior Heritage 2kg Kód: 187
  Acana Puppy & Junior Heritage 2kg
  Momentálně nedostupné Záruka: Dle data na obale

  Acana Puppy & Junior Heritage 2kg. GRANULE ACANA HERITAGE PUPPY & JUNIOR PRO ŠTĚŇATA PLEMEN VÁŽÍCÍCH V DOSPĚLOSTI 9 AŽ 25 KG PŘIPRAVOVÁNO V NAŠICH OCEŇOVANÝCH KUCHYNÍCH V KANADĚ. ACANA PUPPY & JUNIOR PŘEKYPUJE VOLNĚ CHOVANÝMI KUŘATY, VEJCI Z HNÍZDNÍCH CHOVŮ, PLATÝSEM LOVENÝM VOLNĚ V PŘÍRODĚ A NA SLUNCI ZRAJÍCÍM OVOCEM A ZELENINOU – VŠE DODÁVÁNO ČERSTVÉ Z NAŠEHO REGIONU. ACANA ZARUČUJE, ŽE UDRŽÍ VAŠE ŠTĚNĚ SPOKOJENÉ

  387 Kč
 • Acana Puppy Small Breed Heritage 2kg Tip Akční cena Kód: 191
  Acana Puppy Small Breed Heritage 2kg
  Momentálně nedostupné Záruka: Dle data na obale

  Krmivo Acana Puppy Small Breed Heritage 2kg. KRMIVO ACANA HERITAGE PUPPY SMALL BREED PRO ŠTĚŇATA PLEMEN VÁŽÍCÍCH V DOSPĚLOSTI DO 9 KG PŘIPRAVOVÁNO V NAŠICH OCEŇOVANÝCH KUCHYNÍCH V KANADĚ. ACANA PUPPY SMALL BREED PŘEKYPUJE VOLNĚ CHOVANÝMI KUŘATY, VEJCI Z HNÍZDNÍCH CHOVŮ, PLATÝSEM LOVENÝM VOLNĚ V PŘÍRODĚ A NA SLUNCI ZRAJÍCÍM OVOCEM A ZELENINOU – VŠE DODÁVÁNO ČERSTVÉ Z NAŠEHO REGIONU.

  387 Kč
 • Acana Chicken & Greens 2kg Heritage Tip Kód: 175
  Acana Chicken & Greens 2kg Heritage
  Momentálně nedostupné Záruka: Dle data na obale

  Krmivo pro psy Acana Chicken & Greens 2kg Heritage ACANA HERITAGE COBB CHICKEN & GREENS ACANA HERITAGE COBB CHICKEN & GREENS je kompletní, plnohodnotné a vyvážené biologicky vhodné krmivo, které je vhodné pro všechna plemena dospělých psů (stáří od 1 roku a více).

  401 Kč
 • Acana Adult Small Breed Heritage 2kg Tip Kód: 163
  Acana Adult Small Breed Heritage 2kg
  Momentálně nedostupné Záruka: Dle data na obale

  Ganule pro psy Acana Adult Small Breed Heritage 2kg ACANA HERITAGE ADULT SMALL BREED PRO PSY MALÝCH PLEMEN OD JEDNOHO ROKU

  405 Kč
 • Acana Light & Fit 2kg Heritage Tip Akční cena Kód: 178
  Acana Light & Fit 2kg Heritage
  Momentálně nedostupné Záruka: Dle data na obale

  Granule pro psy Acana Light & Fit 2kg Heritage ACANA HETIRAGE LIGHT & FIT PRO VŠECHNY DOSPĚLÉ PSY OD JEDNOHO ROKU VĚKU PŘIPRAVOVÁNO V NAŠICH OCEŇOVANÝCH KUCHYNÍCH V KANADĚ. KRMIVO JAKO GRANULE ACANA LIGHT & FIT PŘEKYPUJE ČERSTVÝMI MÍSTNÍMI SUROVINAMI VČETNĚ VOLNĚ CHOVANÝCH KUŘAT, VAJEC Z HNÍZDNÍCH CHOVŮ, PLATÝSE LOVENÉHO VOLNĚ V PŘÍRODĚ

  405 Kč
 • Acana Senior 2kg Heritage Akční cena Kód: 196
  Acana Senior 2kg Heritage
  Momentálně nedostupné Záruka: Dle data na obale

  Acana Senior 2kg Heritage ACANA HETIRAGE SENIOR PRO VŠECHNY DOSPĚLÉ PSY OD SEDMI LET VĚKU PŘIPRAVOVÁNO V NAŠICH OCEŇOVANÝCH KUCHYNÍCH V KANADĚ. ACANA SENIOR PŘEKYPUJE ČERSTVÝMI MÍSTNÍMI SUROVINAMI VČETNĚ VOLNĚ CHOVANÝCH KUŘAT, VAJEC Z HNÍZDNÍCH CHOVŮ, PLATÝSE LOVENÉHO VOLNĚ V PŘÍRODĚ A NA SLUNCI ZRAJÍCÍHO OVOCE A ZELENINY – VŠECHNY SUROVINY DODÁVAJÍ VÝŽIVU A CHUTNOST A ZAJIŠŤUJÍ TAK DOBROU KONDICI STARŠÍCH PSŮ.

  405 Kč
 • Acana Wild Prairie Dog 2,27kg Heritage Tip Kód: 203
  Acana Wild Prairie Dog 2,27kg Heritage
  Momentálně nedostupné Záruka: Dle data na obale

  Acana Wild Prairie Dog 2,27kg Heritage ACANA WILD PRAIRIE DOG je kompletní, plnohodnotné a vyvážené biologicky vhodné krmivo, které je vhodné pro psy všech plemen a stáří - od štěněte po seniora. Krmivo ACANA WILD PRAIRIE obsahuje hodně proteinů a žádné obiloviny, čímž snižuje množství sacharidů. Namísto toho se vyznačuje obsahem místní zeleniny, ovoce a bylin včetně listů tuřínu, červených lahodných jablek a organických chaluh, které poskytují bohatou zásobu stopových prvků a fytoživin. Krmivo ACANA WILD PRAIRIE se vyrábí z nejlepších a nejčerstvějších kanadských surovin a je to lahodný způsob, jak udržet Vašeho psa zdravého a silného.

  452 Kč
 • Acana Wild Coast Classic 2kg Classic Tip Kód: 201
  Acana Wild Coast Classic 2kg Classic
  Momentálně nedostupné Záruka: Dle data na obale

  Acana Wild Coast Classic 2kg Classic KOMPLETNÍ KRMIVO PRO PSY VŠECH PLEMEN A VŠECH VĚKOVÝCH STÁDIÍ PACIFICKÝ SLEĎ, PLATÝS A STŘÍBRNÝ HEJK ACANA WILD COAST OBSAHUJE RYBY VOLNĚ LOVENÉ U SEVERNÍHO POBŘEŽÍ OSTROVA VANCOUVER, KTERÉ JSOU CO NEJRYCHLEJI DOPRAVENÉ DO NAŠICH KUCHYNÍ ČERSTVÉ A CELÉ, TAKŽE PŘEKYPUJÍ ŽIVINAMI A CHUTÍ. ZCELA BEZ VYSOKOGLYKEMICKÝCH OBILOVIN JE ACANA PLNÁ VÝŽIVNÝCH RYBÍCH PROTEINŮ A OMEGA-3 MASTNÝCH KYSELIN PRO VRCHOLOVOU KONDICI VAŠEHO PSA.

  480 Kč
 • Acana Grasslands Dog 2kg Regionals Akční cena Kód: 172
  Acana Grasslands Dog 2kg Regionals
  Momentálně nedostupné Záruka: Dle data na obale

  TOTO VÝJIMEČNÉ KRMIVO ACANA SE VYZNAČUJE OBSAHEM MÍSTNÍHO JEHNĚČÍHO MASA, CELÝCH VAJEC, VOLNĚ LOVENÝCH RYB A KACHEN Z VOLNÝCH CHOVŮ. VŠECHNY SUROVINY PRO GRANULE ACANA JSOU DODÁVÁNY ČERSTVÉ KAŽDÝ DEN A KOMPLETNĚ TAK VYŽIVUJÍ VAŠEHO PSA. Tato bohatá rozmanitost výživných masových proteinů představuje přirozenou stravu Vašeho psa a prospívá jeho špičkové kondici. Výtažek z omega-3 mastných kyselin (EPA, DHA) z volně lovených ryb přispívá k vynikajícímu stavu kůže a nádherné srsti – vnější symbol vitality a zdraví Vašeho psa.

  515 Kč
 • Acana Grass-Fed Lamb 2kg Singles Akční cena Kód: 168
  Acana Grass-Fed Lamb 2kg Singles
  Momentálně nedostupné Záruka: Dle data na obale

  Kvalitní psí granule Acana Grass-Fed Lamb 2kg Singles KOMPLETNÍ KRMIVO PRO PSY VŠECH PLEMEN A VŠECH VĚKOVÝCH KATEGORIÍ KRMIVO S JEDINÝM ZDROJEM ŽIVOČIŠNÉHO PROTEINU ACANA GRASS-FED LAMB OBSAHUJE 50% NOVOZÉLANDSKÉHO JEHNĚČÍHO, KTERÉ JE NÁM DODÁVANÉ SYROVÉ V PODÍLU CELÉ KOŘISTI.

  535 Kč
 • Acana Pacifika Dog 2kg Regionals Výprodej - sleva Kód: 181
  Acana Pacifika Dog 2kg Regionals
  Momentálně nedostupné Záruka: Dle data na obale

  Granule Acana Pacifika Dog 2kg Regionals ACANA PACIFICA DOG je kompletní, plnohodnotné a vyvážené biologicky vhodné krmivo, které je vhodné pro psy všech plemen a stáří. Popis: KRMIVO ACANA PACIFICA V SOBĚ ODRÁŽÍ BOHATÝ ÚLOVEK Z KANADSKÝCH TICHOMOŘSKÝCH VOD A VYZNAČUJE SE OBSAHEM LOSOSA, SLEDĚ A PLATÝSE. VŠECHNY SUROVINY JSOU DODÁVÁNY ČERSTVÉ Z VANCOUVER ISLAND, NEJSOU TEDY NIKDY MRAŽENÉ A NEOBSAHUJÍ ŽÁDNÉ KONZERVANTY.

  535 Kč
 • Acana Ranchlands Dog 2kg Regionals Tip Kód: 194
  Acana Ranchlands Dog 2kg Regionals
  Momentálně nedostupné Záruka: Dle data na obale

  Acana Ranchlands Dog 2kg Regionals ACANA REGIONALS RANCHLANDS DOG je kompletní, plnohodnotné a vyvážené biologicky vhodné krmivo, které je vhodné pro psy všech plemen, stáří a aktivity. Nyní s vyšším obsahem masových surovin – 70 % masa, 30% ovoce, zeleniny a bylin, 0% obilovin a brambor

  543 Kč
 • Tip Akční cena Kód: 206
  Agil Adult 10kg
  Momentálně nedostupné Záruka: Dle data na obale

  Agil Adult 10kg Kompletní menu pro dospělé psy všech plemen Přírodní antioxidanty z ovoce, zeleného čaje a červených vinných hroznů zamezují tvorbě a negativnímu působení škodlivých volných radikálů. Zamezují tak poškozování buněk a významně posilují imunitu. Základem je kuře a rýže. Vysoce kvalitní bílé kuřecí maso, trocha jehněčího, ryb a vajec jako nejvhodnější kombinace proteinů. Komplexní a všestranně vyvážená strava..

  569 Kč
 • Anka Senior 10kg Kód: 225
  Anka Senior 10kg
  Momentálně nedostupné Záruka: Dle data na obale

  Anka Senior 10kg Pro starší psy, krmná směs má méně tuku a bílkovin, ale dostatečný přísun vlákniny. Nezatěžuje urinární a trávicí trakt.

  650 Kč
 • Anka Maintenance 10kg Tip Akční cena Kód: 219
  Anka Maintenance 10kg
  Momentálně nedostupné Záruka: Dle data na obale

  Anka Maintenance 10kg. Krmná směs pro dospělé psy všech plemen zajistí chovnou a výstavní kondici, optimální zastoupení bílkovin a tuků pro dospělého psa

  676 Kč
 • Bosch HPC Light 12,5kg Tip Kód: 241
  Bosch HPC Light 12,5kg
  Momentálně nedostupné Záruka: Dle data na obale

  Bosch HPC Light 12,5kg "Bosch Light je kompletní krmivo pro dospělé psy s nadváhou. V detailním popisku naleznete návod na krmení podle toho, zda chcete pejskovu váhu udržet nebo ji snížit. Nadváha, vyjma zdravotních příčin, je často způsobena sice dobře míněnými, ale příliš velkorysými dávkami krmiva, častým poskytováním pamlsků, omezenou možností pohybu apod. Varianta Light krmiva je řešením, jak navodit opět rovnováhu.

  703 Kč
 • Anka Light 15kg Tip Akční cena Kód: 216
  Anka Light 15kg
  Momentálně nedostupné Záruka: Dle data na obale

  Anka Light 15kg Pro psy s nadváhou a nízkou aktivitou, brání zvýšení hmotnosti. Přidaná kukuřice a zelenina je garancí dobré kondice psa s nadváhou.

  745 Kč
 • Bosch HPC Adult Menue 15kg + 3kg zdarma Tip Kód: 232
  Bosch HPC Adult Menue 15kg + 3kg zdarma
  Momentálně nedostupné Záruka: Dle data na obale

  Bosch HPC Adult Menue 15kg + 3kg zdarma "Vysoce hodnotné, kompletní krmivo pro dospělé psy s běžnou aktivitou. ADULT MENUE je vyváženou směsí jednotlivých masových a zeleninových kroket, s menším podílem upravených obilných vloček, která bude Vašemu psu zcela jistě chutnat. Prvotřídní použité komponenty jsou velmi pečlivě vybrané, zvláště šetrně vyvážené a obohacené kvalitní bylinnou směsí. Organické vazby zinku (chaláty zinku) jsou v těle lépe využívány. Díky tomu má metabolismus psa k dispozici více zinku. Zinek je důležitý pro zdravou, pružnou kůži a lesklou srst. Vyvážený poměr esenciálních mastných kyselin, které dodávají celkovou vitalitu, pružnost kůži a lesk srsti a hlavně podporují přirozenou obranyschopnost.

  799 Kč
 • Bosch HPC Active 15kg Tip Kód: 227
  Bosch HPC Active 15kg
  Momentálně nedostupné Záruka: Dle data na obale

  Bosch HPC Active 15kg "Ideální kompletní krmivo pro psy ve zvýšené fyzické zátěži. Zaručuje dlouhodobý přísun energie, která podporuje vysokou aktivitu a soustředěnost psa. Další předností tohoto krmiva je lákavé aroma, skvělá chuť a lehká stravitelnost. Vyvážený obsah různých rozpustných druhů vláknin stimulují zdravou střevní floru psa a napomáhají rovnoměrnému trávení v klidu i během fyzické zátěže. Použité suroviny zaručující rychlou a trvalou výkonnostní pohotovost psa i při dlouhodobých fázích jeho výcviku a tréninku.

  812 Kč
 • Anka Lamb+Rice 10kg Akční cena Kód: 214
  Anka Lamb+Rice 10kg
  Momentálně nedostupné Záruka: Dle data na obale

  Anka Lamb+Rice 10kg. Určeno pro psy s alergií, nebo pro přecitlivělé psy. Rýže Působí dietně, zdrojem bílkovin je jehněčí maso.

  813 Kč
 • Bosch HPC Adult Lamb&Rice 15kg + 3kg zdarma Tip Akční cena Kód: 228
  Bosch HPC Adult Lamb&Rice 15kg + 3kg zdarma
  Momentálně nedostupné Záruka: Dle data na obale

  Bosch HPC Adult Lamb&Rice 15kg + 3kg zdarma "Bosch Adult Lamb&Rice je kompletní krmivo pro citlivější dospělé psy, zpevňuje chrupavky a vyživuje klouby. Vhodné pro pejsky s potravinovými alergiemi, nesnášenlivostí kuřecího masa nebo psy s citlivým zažíváním. Granule jsou lehce stravitelné a nezatěžují trávicí soustavu. Plnohodnotné a kompletní vyvážené krmivo pro přecitlivělé psy, vysoce stravitelné a chutné. Vyvážený a zároveň dostatečný obsah esenciálních mastných kyselin velmi příznivě ovlivňuje a podporuje celkovou vitalitu, stav kůže, lesk srsti a obranyschopnost organismu.

  826 Kč
 • Anka Puppy 12kg Kód: 223
  Anka Puppy 12kg
  Momentálně nedostupné Záruka: Dle data na obale

  Anka Puppy 12kg Krmná směs je určena pro štěňata malých a středních plemen. Dodává optimální množství minerálů pro kosti a železo.

  835 Kč
 • Acana Adult Small Breed Heritage 6kg Tip Akční cena Kód: 164
  Acana Adult Small Breed Heritage 6kg
  Momentálně nedostupné Záruka: Dle data na obale

  Krmivo Acana Adult Small Breed Heritage 6kg ACANA HERITAGE ADULT SMALL BREED PRO PSY MALÝCH PLEMEN OD JEDNOHO ROKU PŘIPRAVOVÁNO V NAŠICH OCEŇOVANÝCH KUCHYNÍCH V KANADĚ. ACANA ADULT SMALL BREED PŘEKYPUJE ČERSTVÝMI MÍSTNÍMI SUROVINAMI VČETNĚ VOLNĚ CHOVANÝCH KUŘAT, VAJEC Z HNÍZDNÍCH CHOVŮ, PLATÝSE LOVENÉHO VOLNĚ V PŘÍRODĚ A NA SLUNCI ZRAJÍCÍHO OVOCE A ZELENINY

  859 Kč
 • Acana Puppy Small Breed Heritage 6kg Tip Kód: 192
  Acana Puppy Small Breed Heritage 6kg
  Momentálně nedostupné Záruka: Dle data na obale

  Granule Acana Puppy Small Breed Heritage 6kg. GRANULE ACANA HERITAGE PUPPY SMALL BREED PRO ŠTĚŇATA PLEMEN VÁŽÍCÍCH V DOSPĚLOSTI DO 9 KG PŘIPRAVOVÁNO V NAŠICH OCEŇOVANÝCH KUCHYNÍCH V KANADĚ. ACANA PUPPY SMALL BREED PŘEKYPUJE VOLNĚ CHOVANÝMI KUŘATY, VEJCI Z HNÍZDNÍCH CHOVŮ, PLATÝSEM LOVENÝM VOLNĚ V PŘÍRODĚ A NA SLUNCI ZRAJÍCÍM OVOCEM A ZELENINOU – VŠE DODÁVÁNO ČERSTVÉ Z NAŠEHO REGIONU.

  859 Kč
 • Acana Chicken & Greens 6kg Heritage Tip Akční cena Kód: 176
  Acana Chicken & Greens 6kg Heritage
  Momentálně nedostupné Záruka: Dle data na obale

  Kvalitní granule pro psy Acana Chicken & Greens 6kg Heritage ACANA HERITAGE COBB CHICKEN & GREENS ACANA HERITAGE COBB CHICKEN & GREENS je kompletní, plnohodnotné a vyvážené biologicky vhodné krmivo, které je vhodné pro všechna plemena dospělých psů (stáří od 1 roku a více).

  870 Kč
 • Acana Puppy & Junior Heritage 6kg Tip Kód: 188
  Acana Puppy & Junior Heritage 6kg
  Momentálně nedostupné Záruka: Dle data na obale

  Krmivo Acana Puppy & Junior Heritage 6kg ACANA HERITAGE PUPPY & JUNIOR PRO ŠTĚŇATA PLEMEN VÁŽÍCÍCH V DOSPĚLOSTI 9 AŽ 25 KG PŘIPRAVOVÁNO V NAŠICH OCEŇOVANÝCH KUCHYNÍCH V KANADĚ. KRMIVO ACANA PUPPY & JUNIOR PŘEKYPUJE VOLNĚ CHOVANÝMI KUŘATY, VEJCI Z HNÍZDNÍCH CHOVŮ, PLATÝSEM LOVENÝM VOLNĚ V PŘÍRODĚ A NA SLUNCI ZRAJÍCÍM OVOCEM A ZELENINOU – VŠE DODÁVÁNO ČERSTVÉ Z NAŠEHO REGIONU.

  880 Kč
 • Acana Light & Fit 6kg Heritage Tip Kód: 179
  Acana Light & Fit 6kg Heritage
  Momentálně nedostupné Záruka: Dle data na obale

  Krmivo Acana Light & Fit 6kg Heritage Kompletní a vyvážené krmivo pro méně aktivní dospělé psy nebo dospělé psy s nadváhou. Acana Light & Fit 6kg Heritage je vyvinut speciálně pro méně aktivní psy nebo psy s nadváhou. Obsahuje přibližně o polovinu méně tuků než ostatní receptury krmiv Acana Light & Fit 6kg Heritage pro dospělé psy. Aby při hubnutí docházelo pouze ke ztrátě tuku a nikoli svalové hmoty, obsahuje Pro Plan Light dostatek bílkovin (26%)

  897 Kč
 • Acana Senior 6kg Heritage Kód: 197
  Acana Senior 6kg Heritage
  Momentálně nedostupné Záruka: Dle data na obale

  Acana Senior 6kg Heritage ACANA HETIRAGE SENIOR PRO VŠECHNY DOSPĚLÉ PSY OD SEDMI LET VĚKU PŘIPRAVOVÁNO V NAŠICH OCEŇOVANÝCH KUCHYNÍCH V KANADĚ. ACANA SENIOR PŘEKYPUJE ČERSTVÝMI MÍSTNÍMI SUROVINAMI VČETNĚ VOLNĚ CHOVANÝCH KUŘAT, VAJEC Z HNÍZDNÍCH CHOVŮ, PLATÝSE LOVENÉHO VOLNĚ V PŘÍRODĚ A NA SLUNCI ZRAJÍCÍHO OVOCE A ZELENINY – VŠECHNY SUROVINY DODÁVAJÍ VÝŽIVU A CHUTNOST A ZAJIŠŤUJÍ TAK DOBROU KONDICI STARŠÍCH PSŮ.

  897 Kč
 • Bosch HPC Adult Mini Lamb&Rice 15kg + 3kg zdarma Tip Akční cena Kód: 234
  Bosch HPC Adult Mini Lamb&Rice 15kg + 3kg zdarma
  Momentálně nedostupné Záruka: Dle data na obale

  Bosch HPC Adult Mini Lamb&Rice 15kg + 3kg zdarma "Kompletní krmivo pro dospělé psy malých plemen s normální aktivitou (do 15 kg), tvarem kroket napomáhá formování správného chrupu. Analytické složky: proteiny 25,0%, obsah tuků 14,0%, hrubá vláknina 2,5%, popel 6,0%, vápník 1,2%, fosfor 0,95%.

  924 Kč
 • Acana Wild Prairie Dog 6kg Heritage Kód: 204
  Acana Wild Prairie Dog 6kg Heritage
  Momentálně nedostupné Záruka: Dle data na obale

  Acana Wild Prairie Dog 6kg Heritage ACANA WILD PRAIRIE DOG je kompletní, plnohodnotné a vyvážené biologicky vhodné krmivo, které je vhodné pro psy všech plemen a stáří - od štěněte po seniora. Popis: ALBERTSKÉ PRÉRIE JSOU PROSLULÉ PRO SVOU ROZMANITOST PRVOTŘÍDNÍCH SUROVIN, KTERÉ JSOU PĚSTOVÁNY NA ÚRODNÝCH FARMÁCH A LOVENY V PRŮZRAČNÝCH SEVERSKÝCH JEZERECH. Krmivo ACANA WILD PRAIRIE navazuje na toto bohaté zemědělské dědictví a vyznačuje se obsahem kuřecího masa z volných chovů, celých vajec typu A z místních prérijních farem a volně lovených ryb ze studených severských jezer.

  1 024 Kč
 • Bosch HPC Junior Lamb & Rice 15kg Akční cena Kód: 236
  Bosch HPC Junior Lamb & Rice 15kg
  Momentálně nedostupné Záruka: Dle data na obale

  Bosch HPC Junior Lamb & Rice 15kg "Kompletní krmivo pro sensitivní štěňata, která vykazují určitou nesnášenlivost vůči běžně dostupným druhům krmiv a některým potravinovým surovinám, zaměření krmiva na plynulý vývoj a pomalý, rovnoměrný růst. Organická forma zinku (chelát zinku) umožňuje vyšší využitelnost zinku pro látkovou výměnu a tím i trvalou podporu vitality, přirozené imunity, stavu kůže a kvality srsti. Receptura je obohacena o extrakty z mušlí a mořských korýšů s vysokým obsahem chondroitin sulfátu a glukosaminů.

  1 055 Kč
 • Bosch HPC Junior Mini 15kg Novinka Akční cena Doprava zdarma Kód: 239
  Bosch HPC Junior Mini 15kg
  Momentálně nedostupné Záruka: Dle data na obale

  Bosch HPC Junior Mini 15kg Bosch Adult Mini je kompletní krmivo pro dospělé psy malých plemen. Vynikající chuť, kterou ocení i vybíraví psi, ve výživné a lehce stravitelné ve formě malých kroket. Chelátová forma zinku spolu s optimálním poměrem mastných kyselin pro zdravou kůži i srst, vyvážený obsah různých, odlišně rozpustných přírodních vláknin stimuluje a stabilizuje zažívání, lecitn a L-karnitin pro podporu energetické látkové výměny.

  1 121 Kč
 • Anka Senior 20kg Novinka Akční cena Kód: 226
  Anka Senior 20kg
  Momentálně nedostupné Záruka: Dle data na obale

  Anka Senior 10kg Pro starší psy, krmná směs má méně tuku a bílkovin, ale dostatečný přísun vlákniny. Nezatěžuje urinární a trávicí trakt.

  1 202 Kč
 • Acana Grassland Dog 6kg Regionals Novinka Výprodej - sleva Kód: 170
  Acana Grassland Dog 6kg Regionals
  Momentálně nedostupné Záruka: Dle data na obale

  Psí granule Acana Grassland Dog 6kg Regionals ACANA GRASSLANDS DOG je kompletní, plnohodnotné a vyvážené biologicky vhodné krmivo, které je vhodné pro psy všech plemen a stáří - od štěněte po seniora. Popis: KRMIVO ACANA GRASSLANDS V SOBĚ ODRÁŽÍ BOHATÉ JIHOALBERTSKÉ ZEMĚDĚLSTVÍ.

  1 228 Kč
 • Acana Prairie Poultry Classic 11,4kg Doprava zdarma Kód: 183
  Acana Prairie Poultry Classic 11,4kg
  Momentálně nedostupné Záruka: Dle data na obale

  Acana Prairie Poultry Classic 11,4kg Popis: KOMPLETNÍ KRMIVO PRO PSY VŠECH PLEMEN A VŠECH VĚKOVÝCH STÁDIÍ VOLNĚ CHOVANÁ KUŘATA A KRŮTY, CELÁ VEJCE Z HNÍZDNÍCH CHOVŮ. GRANULE ACANA PRAIRIE POULTRY OBSAHUJE VOLNĚ CHOVANÁ KUŘATA, KRŮTY A CELÁ VEJCE Z HNÍZDNÍCH CHOVŮ, VŠE DODÁVANÉ KAŽDÝ DEN ČERSTVÉ NEBO SYROVÉ V PODÍLU CELÉ KOŘISTI Z MÍSTNÍCH PRÉRIJNÍCH FAREM. ZCELA BEZ VYSOKOGLYKEMICKÝCH OBILOVIN JE ACANA PLNÁ VÝŽIVNÝCH ŽIVOCIŠNÝCH PROTEINŮ A OMEGA-3 MASTNÝCH KYSELIN

  1 259 Kč
 • Anka Maintenance 20kg Doprava zdarma Kód: 220
  Anka Maintenance 20kg
  Momentálně nedostupné Záruka: Dle data na obale

  Anka Maintenance 20kg. Krmná směs pro dospělé psy všech plemen zajistí chovnou a výstavní kondici, optimální zastoupení bílkovin a tuků pro dospělého psa

  1 278 Kč
 • Acana Grass-Fed Lamb 6kg Singles Novinka Doprava zdarma Kód: 169
  Acana Grass-Fed Lamb 6kg Singles
  Momentálně nedostupné Záruka: Dle data na obale

  Granule Acana Grass-Fed Lamb 6kg Singles KOMPLETNÍ KRMIVO PRO PSY VŠECH PLEMEN A VŠECH VĚKOVÝCH KATEGORIÍ KRMIVO S JEDINÝM ZDROJEM ŽIVOČIŠNÉHO PROTEINU ACANA GRASS-FED LAMB OBSAHUJE 50% NOVOZÉLANDSKÉHO JEHNĚČÍHO, KTERÉ JE NÁM DODÁVANÉ SYROVÉ V PODÍLU CELÉ KOŘISTI.

  1 288 Kč
 • Acana Pacifika Dog 6kg Regionals Tip Akční cena Kód: 182
  Acana Pacifika Dog 6kg Regionals
  Momentálně nedostupné Záruka: Dle data na obale

  KRMIVO ACANA PACIFICA V SOBĚ ODRÁŽÍ BOHATÝ ÚLOVEK Z KANADSKÝCH TICHOMOŘSKÝCH VOD A VYZNAČUJE SE OBSAHEM LOSOSA, SLEDĚ A PLATÝSE. VŠECHNY SUROVINY PRO KRMIVO ACANA JSOU DODÁVÁNY ČERSTVÉ Z VANCOUVER ISLAND, NEJSOU TEDY NIKDY MRAŽENÉ A NEOBSAHUJÍ ŽÁDNÉ KONZERVANTY. Tato rozmanitost čerstvých a prvotřídních ryb poskytuje vysoký zdroj stravitelných proteinů, které představují přirozenou stravu Vašeho psa a prospívají jeho špičkové kondici.

  1 297 Kč
 • Anka Puppy 20kg Tip Akční cena Doprava zdarma Kód: 224
  Anka Puppy 20kg
  Momentálně nedostupné Záruka: Dle data na obale

  Anka Puppy 12kg Krmná směs je určena pro štěňata malých a středních plemen. Dodává optimální množství minerálů pro kosti a železo.

  1 312 Kč
 • Acana Puppy & Junior Heritage 11,4kg Novinka Akční cena Kód: 185
  Acana Puppy & Junior Heritage 11,4kg
  Momentálně nedostupné Záruka: Dle data na obale

  Acana Puppy & Junior Heritage 11,4kg ACANA HERITAGE PUPPY & JUNIOR PRO ŠTĚŇATA PLEMEN VÁŽÍCÍCH V DOSPĚLOSTI 9 AŽ 25 KG PŘIPRAVOVÁNO V NAŠICH OCEŇOVANÝCH KUCHYNÍCH V KANADĚ. GRANULE ACANA PUPPY & JUNIOR PŘEKYPUJE VOLNĚ CHOVANÝMI KUŘATY, VEJCI Z HNÍZDNÍCH CHOVŮ, PLATÝSEM LOVENÝM VOLNĚ V PŘÍRODĚ A NA SLUNCI ZRAJÍCÍM OVOCEM A ZELENINOU – VŠE DODÁVÁNO ČERSTVÉ Z NAŠEHO REGIONU. ACANA ZARUČUJE, ŽE UDRŽÍ VAŠE ŠTĚNĚ SPOKOJENÉ, ZDRAVÉ A SILNÉ.

  1 326 Kč
 • Anka Hi-Performance 20kg Akční cena Kód: 213
  Anka Hi-Performance 20kg
  Momentálně nedostupné Záruka: Dle data na obale

  Anka Hi-Performance 20kg Pro aktivní psy, březí a kojící feny, psy v zátěži. Krmná směs zajistí vyšší požadavky na energii a podporuje laktaci u fen.

  1 348 Kč
 • Acana Light & Fit 11,4kg Heritage Tip Doprava zdarma Kód: 177
  Acana Light & Fit 11,4kg Heritage
  Momentálně nedostupné Záruka: Dle data na obale

  Granule Acana Light & Fit 11,4kg Heritage ACANA HETIRAGE LIGHT & FIT PRO VŠECHNY DOSPĚLÉ PSY OD JEDNOHO ROKU VĚKU PŘIPRAVOVÁNO V NAŠICH OCEŇOVANÝCH KUCHYNÍCH V KANADĚ. ACANA LIGHT & FIT PŘEKYPUJE ČERSTVÝMI MÍSTNÍMI SUROVINAMI VČETNĚ VOLNĚ CHOVANÝCH KUŘAT, VAJEC Z HNÍZDNÍCH CHOVŮ

  1 354 Kč
 • Acana Senior 11,4kg Heritage Tip Akční cena Kód: 195
  Acana Senior 11,4kg Heritage
  Momentálně nedostupné Záruka: Dle data na obale

  Acana Senior 11,4kg Heritage ACANA HETIRAGE SENIOR PRO VŠECHNY DOSPĚLÉ PSY OD SEDMI LET VĚKU PŘIPRAVOVÁNO V NAŠICH OCEŇOVANÝCH KUCHYNÍCH V KANADĚ. ACANA SENIOR PŘEKYPUJE ČERSTVÝMI MÍSTNÍMI SUROVINAMI VČETNĚ VOLNĚ CHOVANÝCH KUŘAT, VAJEC Z HNÍZDNÍCH CHOVŮ, PLATÝSE LOVENÉHO VOLNĚ V PŘÍRODĚ A NA SLUNCI ZRAJÍCÍHO OVOCE A ZELENINY – VŠECHNY SUROVINY DODÁVAJÍ VÝŽIVU A CHUTNOST A ZAJIŠŤUJÍ TAK DOBROU KONDICI STARŠÍCH PSŮ.

  1 354 Kč
 • Acana Sport & Agility Heritage 11,4kg Tip Kód: 198
  Acana Sport & Agility Heritage 11,4kg
  Momentálně nedostupné Záruka: Dle data na obale

  Acana Sport & Agility Heritage 11,4kg ACANA HERITAGE SPORT & AGILITY PRO AKTIVNÍ PSY PŘIPRAVOVÁNO V NAŠICH OCEŇOVANÝCH KUCHYNÍCH V KANADĚ. ACANA SPORT & AGILITY PŘEKYPUJE ČERSTVÝMI MÍSTNÍMI SUROVINAMI VČETNĚ VOLNĚ CHOVANÝCH KUŘAT, VAJEC Z HNÍZDNÍCH CHOVŮ, PLATÝSE LOVENÉHO VOLNĚ V PŘÍRODĚ A NA SLUNCI ZRAJÍCÍHO OVOCE A ZELENINY – VŠECHNY SUROVINY DODÁVAJÍ VÝŽIVU A CHUTNOST A ZAJIŠŤUJÍ TAK VRCHOLOVOU KONDICI AKTIVNÍCH PSŮ.

  1 405 Kč
 • Acana Chicken & Greens 11,4kg Heritage Tip Doprava zdarma Kód: 173
  Acana Chicken & Greens 11,4kg Heritage
  Momentálně nedostupné Záruka: Dle data na obale

  Granulky Acana Chicken & Greens 11,4kg Heritage ACANA HERITAGE COBB CHICKEN & GREENS ACANA HERITAGE COBB CHICKEN & GREENS je kompletní, plnohodnotné a vyvážené biologicky vhodné krmivo, které je vhodné pro všechna plemena dospělých psů (stáří od 1 roku a více). PRO VŠECHNA PLEMENA A VĚKOVÉ KATEGORIE PŘIPRAVOVÁNO V NAŠICH OCEŇOVANÝCH KUCHYNÍCH V KANADĚ.

  1 408,80 Kč
 • Anka Lamb+Rice 18kg Doprava zdarma Kód: 215
  Anka Lamb+Rice 18kg
  Momentálně nedostupné Záruka: Dle data na obale

  Anka Lamb+Rice 18kg Určeno pro psy s alergií, nebo pro přecitlivělé psy. Rýže Působí dietně, zdrojem bílkovin je jehněčí maso.

  1 478 Kč
 • Acana Wild Prairie Dog 11,4kg Heritage Tip Akční cena Kód: 202
  Acana Wild Prairie Dog 11,4kg Heritage
  Momentálně nedostupné Záruka: Dle data na obale

  Acana Wild Prairie Dog 11,4kg Heritage ACANA WILD PRAIRIE DOG je kompletní, plnohodnotné a vyvážené biologicky vhodné krmivo, které je vhodné pro psy všech plemen a stáří - od štěněte po seniora. Popis: ALBERTSKÉ PRÉRIE JSOU PROSLULÉ PRO SVOU ROZMANITOST PRVOTŘÍDNÍCH SUROVIN, KTERÉ JSOU PĚSTOVÁNY NA ÚRODNÝCH FARMÁCH A LOVENY V PRŮZRAČNÝCH SEVERSKÝCH JEZERECH. Krmivo ACANA WILD PRAIRIE navazuje na toto bohaté zemědělské dědictví a vyznačuje se obsahem kuřecího masa z volných chovů, celých vajec typu A z místních prérijních farem a volně lovených ryb ze studených severských jezer.

  1 597 Kč
 • Acana Prairie Poultry Classic 17kg Novinka Kód: 184
  Acana Prairie Poultry Classic 17kg
  Momentálně nedostupné Záruka: Dle data na obale

  Acana Prairie Poultry Classic 17kg Popis: GRANULE ACANA PRAIRIE POULTRY OBSAHUJE VOLNĚ CHOVANÁ KUŘATA, KRŮTY A CELÁ VEJCE Z HNÍZDNÍCH CHOVŮ, VŠE DODÁVANÉ KAŽDÝ DEN ČERSTVÉ NEBO SYROVÉ V PODÍLU CELÉ KOŘISTI Z MÍSTNÍCH PRÉRIJNÍCH FAREM. ZCELA BEZ VYSOKOGLYKEMICKÝCH OBILOVIN JE ACANA PLNÁ VÝŽIVNÝCH ŽIVOČIŠNÝCH PROTEINŮ A OMEGA-3 MASTNÝCH KYSELIN PRO VRCHOLOVOU KONDICI VAŠEHO PSA

  1 678 Kč
 • Acana Chicken & Greens 17kg Heritage Akční cena Kód: 174
  Acana Chicken & Greens 17kg Heritage
  Momentálně nedostupné Záruka: Dle data na obale

  GRANULE PRO PSY ACANA CHICKEN & GREEN HERITAGE PRO VŠECHNA PLEMENA A VĚKOVÉ KATEGORIE PŘIPRAVOVÁNO V NAŠICH OCEŇOVANÝCH KUCHYNÍCH V KANADĚ. ACANA COBB CHICKEN & GREENS PŘEKYPUJE ČERSTVÝMI MÍSTNÍMI SUROVINAMI VČETNĚ VOLNĚ CHOVANÝCH KUŘAT, VAJEC Z HNÍZDNÍCH CHOVŮ, PLATÝSE LOVENÉHO VOLNĚ V PŘÍRODĚ A NA SLUNCI ZRAJÍCÍHO OVOCE A ZELENINY

  1 808 Kč
 • Acana Puppy & Junior Heritage 17kg Tip Akční cena Doprava zdarma Kód: 186
  Acana Puppy & Junior Heritage 17kg
  Momentálně nedostupné Záruka: Dle data na obale

  Granue Acana Puppy & Junior Heritage 17kg ACANA HERITAGE PUPPY & JUNIOR PRO ŠTĚŇATA PLEMEN VÁŽÍCÍCH V DOSPĚLOSTI 9 AŽ 25 KG PŘIPRAVOVÁNO V NAŠICH OCEŇOVANÝCH KUCHYNÍCH V KANADĚ. ACANA PUPPY & JUNIOR PŘEKYPUJE VOLNĚ CHOVANÝMI KUŘATY, VEJCI Z HNÍZDNÍCH CHOVŮ, PLATÝSEM LOVENÝM VOLNĚ V PŘÍRODĚ A NA SLUNCI ZRAJÍCÍM OVOCEM A ZELENINOU – VŠE DODÁVÁNO ČERSTVÉ Z NAŠEHO REGIONU.

  1 839 Kč
 • Acana Grasslands Dog 11,4kg Regionals Novinka Výprodej - sleva Doprava zdarma Kód: 171
  Acana Grasslands Dog 11,4kg Regionals
  Momentálně nedostupné Záruka: Dle data na obale

  Granule Acana Grasslands Dog 11,4kg Regionals ACANA GRASSLANDS DOG je kompletní, plnohodnotné a vyvážené biologicky vhodné krmivo, které je vhodné pro psy všech plemen a stáří - od štěněte po seniora.

  1 891 Kč
 • Acana Sport & Agility Heritage 17kg Tip Akční cena Kód: 199
  Acana Sport & Agility Heritage 17kg
  Momentálně nedostupné Záruka: Dle data na obale

  Acana Sport & Agility Heritage 17kg ACANA HERITAGE SPORT & AGILITY PRO AKTIVNÍ PSY PŘIPRAVOVÁNO V NAŠICH OCEŇOVANÝCH KUCHYNÍCH V KANADĚ. ACANA SPORT & AGILITY PŘEKYPUJE ČERSTVÝMI MÍSTNÍMI SUROVINAMI VČETNĚ VOLNĚ CHOVANÝCH KUŘAT, VAJEC Z HNÍZDNÍCH CHOVŮ, PLATÝSE LOVENÉHO VOLNĚ V PŘÍRODĚ A NA SLUNCI ZRAJÍCÍHO OVOCE A ZELENINY – VŠECHNY SUROVINY DODÁVAJÍ VÝŽIVU A CHUTNOST A ZAJIŠŤUJÍ TAK VRCHOLOVOU KONDICI AKTIVNÍCH PSŮ. ACANA ZARUČUJE, ŽE UDRŽÍ VAŠEHO PSA SPOKOJENÉHO, ZDRAVÉHO A SILNÉHO. PŘEČTĚTE SI NAŠE SLOŽENÍ A MYSLÍME, ŽE S NÁMI BUDETE SOUHLASIT.

  1 917 Kč
 • Acana Ranchlands Dog 11,4kg Regionals Akční cena Doprava zdarma Kód: 193
  Acana Ranchlands Dog 11,4kg Regionals
  Momentálně nedostupné Záruka: Dle data na obale

  Granule pro psy Acana Ranchlands Dog 11,4kg Regionals. Granule pro psy ACANA REGIONALS RANCHLANDS DOG je kompletní, plnohodnotné a vyvážené biologicky vhodné krmivo, které je vhodné pro psy všech plemen, stáří a aktivity. Nyní s vyšším obsahem masových surovin – 70 % masa, 30% ovoce, zeleniny a bylin, 0% obilovin a brambor

  1 946 Kč
 • Acana Classic Red Classisc 17kg Tip Doprava zdarma Kód: 165
  Acana Classic Red Classisc 17kg
  Momentálně nedostupné Záruka: Dle data na obale

  Granule pro psy Acana Classic Red Classisc 17kg KOMPLETNÍ KRMIVO PRO PSY ACANA VŠECH PLEMEN A VŠECH VĚKOVÝCH STÁDIÍ JEHŇATA CHOVANÁ NA PASTVINÁCH, ANGUSKÉ HOVĚZÍ A YORKSHIRSKÉ VEPŘOVÉ ACANA CLASSIC RED OBSAHUJE JEHNĚČÍ Z VOLNÉHO CHOVU, ANGUSKÉ HOVĚZÍ A YORKSHIRSKÉ VEPŘOVÉ, VŠE DODÁVANÉ ČERSTVÉ NEBO SYROVÉ V PODÍLU CELÉ KOŘISTI PRO KOMPLETNÍ VÝŽIVU VAŠEHO PSA

  1 948 Kč
 • Acana Grass-Fed Lamb 11,4kg Singles Kód: 166
  Acana Grass-Fed Lamb 11,4kg Singles
  Momentálně nedostupné Záruka: Dle data na obale

  Popis produktu Acana Grass-Fed Lamb 11,4kg Singles KOMPLETNÍ KRMIVO PRO PSY ACANA VŠECH PLEMEN A VŠECH VĚKOVÝCH KATEGORIÍ KRMIVO S JEDINÝM ZDROJEM ŽIVOCIŠNÉHO PROTEINU ACANA GRASS-FED LAMB OBSAHUJE 50% NOVOZÉLANDSKÉHO JEHNĚČÍHO, KTERÉ JE NÁM DODÁVANÉ SYROVÉ V PODÍLU CELÉ KOŘISTI.

  1 981 Kč
 • Acana Wild Coast Classic 17kg Doprava zdarma Kód: 200
  Acana Wild Coast Classic 17kg
  Momentálně nedostupné Záruka: Dle data na obale

  Acana Wild Coast Classic 17kg KOMPLETNÍ KRMIVO PRO PSY VŠECH PLEMEN A VŠECH VĚKOVÝCH STÁDIÍ PACIFICKÝ SLEĎ, PLATÝS A STŘÍBRNÝ HEJK ACANA WILD COAST OBSAHUJE RYBY VOLNĚ LOVENÉ U SEVERNÍHO POBŘEŽÍ OSTROVA VANCOUVER, KTERÉ JSOU CO NEJRYCHLEJI DOPRAVENÉ DO NAŠICH KUCHYNÍ ČERSTVÉ A CELÉ, TAKŽE PŘEKYPUJÍ ŽIVINAMI A CHUTÍ. ZCELA BEZ VYSOKOGLYKEMICKÝCH OBILOVIN JE ACANA PLNÁ VÝŽIVNÝCH RYBÍCH PROTEINŮ A OMEGA-3 MASTNÝCH KYSELIN PRO VRCHOLOVOU KONDICI VAŠEHO PSA.

  2 068 Kč
 • Acana Pacifica Dog 11,4kg Regionals Výprodej - sleva Akční cena Kód: 180
  Acana Pacifica Dog 11,4kg Regionals
  Momentálně nedostupné Záruka: Dle data na obale

  Granule Acana Pacifica Dog 11,4kg Regionals ACANA PACIFICA SLEĎ, SARDINKA, PLATÝS, HEJK A OKOUNÍK KOMPLETNÍ KRMIVO PRO PSY VŠECH PLEMEN A VŠECH VĚKOVÝCH KATEGORIÍ. GRANULE ACANA PACIFICA OBSAHUJE VOLNĚ LOVENÉ SLEDĚ, SARDINKY, PLATÝSE, HEJKY A OKOUNÍKY, DODÁVANÉ ČERSTVÉ NEBO SYROVÉ ZE SEVERNÍHO POBŘEŽÍ OSTROVA VANCOUVER, A NAPODOBUJE TAK PŘIROZENOU STRAVU PSŮ. S NÍZKÝM OBSAHEM SACHARIDŮ A VYSOKÝM OBSAHEM PROTEINŮ Z RYB PRO DOSAŽENÍ VRCHOLOVÉ KONDICE

  2 087 Kč
 • Acana Grass-Fed Lamb 17kg Singles Kód: 167
  Acana Grass-Fed Lamb 17kg Singles
  Momentálně nedostupné Záruka: Dle data na obale

  Kvalitní granule Acana Grass-Fed Lamb 17kg Singles KOMPLETNÍ KRMIVO PRO PSY VŠECH PLEMEN A VŠECH VĚKOVÝCH KATEGORIÍ KRMIVO S JEDINÝM ZDROJEM ŽIVOCIŠNÉHO PROTEINU ACANA GRASS-FED LAMB OBSAHUJE 50% NOVOZÉLANDSKÉHO JEHNĚČÍHO, KTERÉ JE NÁM DODÁVANÉ SYROVÉ V PODÍLU CELÉ KOŘISTI.

  2 567 Kč

Stránka 1 z 1 - 78 položek celkem