Acana

Acana vyrábí Biologically Appropriate (Biologicky vhodná) krmiva pro psy a kočky všech ras a plemen ze špičkových čerstvých surovin vysoké kvality. Poslání krmiv Acana představuje nový standard v krmivech pro psy a kočky, který je navržen tak, aby dodal psům a kočkám výživu dvěma způsoby. Zaprvé podle přirozené adaptace psů a koček na příjem masité potravy bohaté na proteiny. Zadruhé s použitím nejlepších surovin, které pocházejí z místních zdrojů a jsou dodávány neustále čerstvé a svěží. Prémiové, bezobilné - grain free granule a granule pro alergiky Acana jsou značková krmiva pro psy a kočky, která byla vědecky vyvinuta a vyrobena speciálně tak, aby maximálně vyhovovala potřebám domácích mazlíčků s ohledem na růst, úroveň a náročnost  pohybové aktivity, velikosti, fyzické kondice a celkového zdravotního stavu psa či kočky. Ideální psí i kočičí krmivo jako jsou granule a konzervy pro psy a kočky Acana jsou dokonalé. Kvalitní granule pro psy Acana pro pejska a kočičku. Chutné psí krmivo Acana je plné čerstvých tradičních červených mas, hovězí, volně chované drůbeže, kuřat a slepic a králíků a jehňat z místních farem a ryb lovených v přírodních vodách. Psí granule a konzervy pro štěňata a koťata Acana jsou výživné se 70% obsahem masa bohatého na proteiny a s minimálním obsahem sacharidů. Prémiové krmivo značky Acana používá mnoho zkušených světových chovatelů psů a koček, protože vědí, že potřebné granule pro psy Acana velmi významně přispívají ke zdravému a aktivnímu životu psa i kočky, včetně štěňat i koťat. Kvalitní krmiva pro psy Acana udrží i vašeho psa v perfektní kondici a plného energie. Vynikající a chutné, značkové konzervy granule pro psy Acana jsou ideální jak pro malá, střední tak i velká a obří plemena psů jako je Labrador, Německý ovčák, Rotvajler, Cane Corso nebo Dobrman či Německý boxer. Test granulí Acana a pochvalné recenze dlouhodobě potvrzuje význam kompletních a vyvážených granulí pro psy a ostatní zvířata. Zdraví zvířete a jeho délka života je zásadně ovlivněna kvalitou stravy jako jsou psí granule, konzervy i pamlsky pro pejsky a kočičky. Otestujte a vyzkoušejte prémiové krmivo ACANA, které si jistě zamilujete jak Vy tak vaši psi i kočky.

Stránka 1 z 1 - 45 položek celkem

 • Acana Puppy & Junior Heritage 2kg Kód: 187
  Acana Puppy & Junior Heritage 2kg
  Momentálně nedostupné Záruka: Dle data na obale

  Acana Puppy & Junior Heritage 2kg. GRANULE ACANA HERITAGE PUPPY & JUNIOR PRO ŠTĚŇATA PLEMEN VÁŽÍCÍCH V DOSPĚLOSTI 9 AŽ 25 KG PŘIPRAVOVÁNO V NAŠICH OCEŇOVANÝCH KUCHYNÍCH V KANADĚ. ACANA PUPPY & JUNIOR PŘEKYPUJE VOLNĚ CHOVANÝMI KUŘATY, VEJCI Z HNÍZDNÍCH CHOVŮ, PLATÝSEM LOVENÝM VOLNĚ V PŘÍRODĚ A NA SLUNCI ZRAJÍCÍM OVOCEM A ZELENINOU – VŠE DODÁVÁNO ČERSTVÉ Z NAŠEHO REGIONU. ACANA ZARUČUJE, ŽE UDRŽÍ VAŠE ŠTĚNĚ SPOKOJENÉ

  387 Kč
 • Acana Puppy Small Breed Heritage 2kg Tip Akční cena Kód: 191
  Acana Puppy Small Breed Heritage 2kg
  Momentálně nedostupné Záruka: Dle data na obale

  Krmivo Acana Puppy Small Breed Heritage 2kg. KRMIVO ACANA HERITAGE PUPPY SMALL BREED PRO ŠTĚŇATA PLEMEN VÁŽÍCÍCH V DOSPĚLOSTI DO 9 KG PŘIPRAVOVÁNO V NAŠICH OCEŇOVANÝCH KUCHYNÍCH V KANADĚ. ACANA PUPPY SMALL BREED PŘEKYPUJE VOLNĚ CHOVANÝMI KUŘATY, VEJCI Z HNÍZDNÍCH CHOVŮ, PLATÝSEM LOVENÝM VOLNĚ V PŘÍRODĚ A NA SLUNCI ZRAJÍCÍM OVOCEM A ZELENINOU – VŠE DODÁVÁNO ČERSTVÉ Z NAŠEHO REGIONU.

  387 Kč
 • Acana Chicken & Greens 2kg Heritage Tip Kód: 175
  Acana Chicken & Greens 2kg Heritage
  Momentálně nedostupné Záruka: Dle data na obale

  Krmivo pro psy Acana Chicken & Greens 2kg Heritage ACANA HERITAGE COBB CHICKEN & GREENS ACANA HERITAGE COBB CHICKEN & GREENS je kompletní, plnohodnotné a vyvážené biologicky vhodné krmivo, které je vhodné pro všechna plemena dospělých psů (stáří od 1 roku a více).

  401 Kč
 • Acana Adult Small Breed Heritage 2kg Tip Kód: 163
  Acana Adult Small Breed Heritage 2kg
  Momentálně nedostupné Záruka: Dle data na obale

  Ganule pro psy Acana Adult Small Breed Heritage 2kg ACANA HERITAGE ADULT SMALL BREED PRO PSY MALÝCH PLEMEN OD JEDNOHO ROKU

  405 Kč
 • Acana Light & Fit 2kg Heritage Tip Akční cena Kód: 178
  Acana Light & Fit 2kg Heritage
  Momentálně nedostupné Záruka: Dle data na obale

  Granule pro psy Acana Light & Fit 2kg Heritage ACANA HETIRAGE LIGHT & FIT PRO VŠECHNY DOSPĚLÉ PSY OD JEDNOHO ROKU VĚKU PŘIPRAVOVÁNO V NAŠICH OCEŇOVANÝCH KUCHYNÍCH V KANADĚ. KRMIVO JAKO GRANULE ACANA LIGHT & FIT PŘEKYPUJE ČERSTVÝMI MÍSTNÍMI SUROVINAMI VČETNĚ VOLNĚ CHOVANÝCH KUŘAT, VAJEC Z HNÍZDNÍCH CHOVŮ, PLATÝSE LOVENÉHO VOLNĚ V PŘÍRODĚ

  405 Kč
 • Acana Senior 2kg Heritage Akční cena Kód: 196
  Acana Senior 2kg Heritage
  Momentálně nedostupné Záruka: Dle data na obale

  Acana Senior 2kg Heritage ACANA HETIRAGE SENIOR PRO VŠECHNY DOSPĚLÉ PSY OD SEDMI LET VĚKU PŘIPRAVOVÁNO V NAŠICH OCEŇOVANÝCH KUCHYNÍCH V KANADĚ. ACANA SENIOR PŘEKYPUJE ČERSTVÝMI MÍSTNÍMI SUROVINAMI VČETNĚ VOLNĚ CHOVANÝCH KUŘAT, VAJEC Z HNÍZDNÍCH CHOVŮ, PLATÝSE LOVENÉHO VOLNĚ V PŘÍRODĚ A NA SLUNCI ZRAJÍCÍHO OVOCE A ZELENINY – VŠECHNY SUROVINY DODÁVAJÍ VÝŽIVU A CHUTNOST A ZAJIŠŤUJÍ TAK DOBROU KONDICI STARŠÍCH PSŮ.

  405 Kč
 • Acana Wild Prairie Dog 2,27kg Heritage Tip Kód: 203
  Acana Wild Prairie Dog 2,27kg Heritage
  Momentálně nedostupné Záruka: Dle data na obale

  Acana Wild Prairie Dog 2,27kg Heritage ACANA WILD PRAIRIE DOG je kompletní, plnohodnotné a vyvážené biologicky vhodné krmivo, které je vhodné pro psy všech plemen a stáří - od štěněte po seniora. Krmivo ACANA WILD PRAIRIE obsahuje hodně proteinů a žádné obiloviny, čímž snižuje množství sacharidů. Namísto toho se vyznačuje obsahem místní zeleniny, ovoce a bylin včetně listů tuřínu, červených lahodných jablek a organických chaluh, které poskytují bohatou zásobu stopových prvků a fytoživin. Krmivo ACANA WILD PRAIRIE se vyrábí z nejlepších a nejčerstvějších kanadských surovin a je to lahodný způsob, jak udržet Vašeho psa zdravého a silného.

  452 Kč
 • Acana Wild Coast Classic 2kg Classic Tip Kód: 201
  Acana Wild Coast Classic 2kg Classic
  Momentálně nedostupné Záruka: Dle data na obale

  Acana Wild Coast Classic 2kg Classic KOMPLETNÍ KRMIVO PRO PSY VŠECH PLEMEN A VŠECH VĚKOVÝCH STÁDIÍ PACIFICKÝ SLEĎ, PLATÝS A STŘÍBRNÝ HEJK ACANA WILD COAST OBSAHUJE RYBY VOLNĚ LOVENÉ U SEVERNÍHO POBŘEŽÍ OSTROVA VANCOUVER, KTERÉ JSOU CO NEJRYCHLEJI DOPRAVENÉ DO NAŠICH KUCHYNÍ ČERSTVÉ A CELÉ, TAKŽE PŘEKYPUJÍ ŽIVINAMI A CHUTÍ. ZCELA BEZ VYSOKOGLYKEMICKÝCH OBILOVIN JE ACANA PLNÁ VÝŽIVNÝCH RYBÍCH PROTEINŮ A OMEGA-3 MASTNÝCH KYSELIN PRO VRCHOLOVOU KONDICI VAŠEHO PSA.

  480 Kč
 • Acana Grasslands Dog 2kg Regionals Akční cena Kód: 172
  Acana Grasslands Dog 2kg Regionals
  Momentálně nedostupné Záruka: Dle data na obale

  TOTO VÝJIMEČNÉ KRMIVO ACANA SE VYZNAČUJE OBSAHEM MÍSTNÍHO JEHNĚČÍHO MASA, CELÝCH VAJEC, VOLNĚ LOVENÝCH RYB A KACHEN Z VOLNÝCH CHOVŮ. VŠECHNY SUROVINY PRO GRANULE ACANA JSOU DODÁVÁNY ČERSTVÉ KAŽDÝ DEN A KOMPLETNĚ TAK VYŽIVUJÍ VAŠEHO PSA. Tato bohatá rozmanitost výživných masových proteinů představuje přirozenou stravu Vašeho psa a prospívá jeho špičkové kondici. Výtažek z omega-3 mastných kyselin (EPA, DHA) z volně lovených ryb přispívá k vynikajícímu stavu kůže a nádherné srsti – vnější symbol vitality a zdraví Vašeho psa.

  515 Kč
 • Acana Grass-Fed Lamb 2kg Singles Akční cena Kód: 168
  Acana Grass-Fed Lamb 2kg Singles
  Momentálně nedostupné Záruka: Dle data na obale

  Kvalitní psí granule Acana Grass-Fed Lamb 2kg Singles KOMPLETNÍ KRMIVO PRO PSY VŠECH PLEMEN A VŠECH VĚKOVÝCH KATEGORIÍ KRMIVO S JEDINÝM ZDROJEM ŽIVOČIŠNÉHO PROTEINU ACANA GRASS-FED LAMB OBSAHUJE 50% NOVOZÉLANDSKÉHO JEHNĚČÍHO, KTERÉ JE NÁM DODÁVANÉ SYROVÉ V PODÍLU CELÉ KOŘISTI.

  535 Kč
 • Acana Pacifika Dog 2kg Regionals Výprodej - sleva Kód: 181
  Acana Pacifika Dog 2kg Regionals
  Momentálně nedostupné Záruka: Dle data na obale

  Granule Acana Pacifika Dog 2kg Regionals ACANA PACIFICA DOG je kompletní, plnohodnotné a vyvážené biologicky vhodné krmivo, které je vhodné pro psy všech plemen a stáří. Popis: KRMIVO ACANA PACIFICA V SOBĚ ODRÁŽÍ BOHATÝ ÚLOVEK Z KANADSKÝCH TICHOMOŘSKÝCH VOD A VYZNAČUJE SE OBSAHEM LOSOSA, SLEDĚ A PLATÝSE. VŠECHNY SUROVINY JSOU DODÁVÁNY ČERSTVÉ Z VANCOUVER ISLAND, NEJSOU TEDY NIKDY MRAŽENÉ A NEOBSAHUJÍ ŽÁDNÉ KONZERVANTY.

  535 Kč
 • Acana Ranchlands Dog 2kg Regionals Tip Kód: 194
  Acana Ranchlands Dog 2kg Regionals
  Momentálně nedostupné Záruka: Dle data na obale

  Acana Ranchlands Dog 2kg Regionals ACANA REGIONALS RANCHLANDS DOG je kompletní, plnohodnotné a vyvážené biologicky vhodné krmivo, které je vhodné pro psy všech plemen, stáří a aktivity. Nyní s vyšším obsahem masových surovin – 70 % masa, 30% ovoce, zeleniny a bylin, 0% obilovin a brambor

  543 Kč
 • Acana Adult Small Breed Heritage 6kg Tip Akční cena Kód: 164
  Acana Adult Small Breed Heritage 6kg
  Momentálně nedostupné Záruka: Dle data na obale

  Krmivo Acana Adult Small Breed Heritage 6kg ACANA HERITAGE ADULT SMALL BREED PRO PSY MALÝCH PLEMEN OD JEDNOHO ROKU PŘIPRAVOVÁNO V NAŠICH OCEŇOVANÝCH KUCHYNÍCH V KANADĚ. ACANA ADULT SMALL BREED PŘEKYPUJE ČERSTVÝMI MÍSTNÍMI SUROVINAMI VČETNĚ VOLNĚ CHOVANÝCH KUŘAT, VAJEC Z HNÍZDNÍCH CHOVŮ, PLATÝSE LOVENÉHO VOLNĚ V PŘÍRODĚ A NA SLUNCI ZRAJÍCÍHO OVOCE A ZELENINY

  859 Kč
 • Acana Puppy Small Breed Heritage 6kg Tip Kód: 192
  Acana Puppy Small Breed Heritage 6kg
  Momentálně nedostupné Záruka: Dle data na obale

  Granule Acana Puppy Small Breed Heritage 6kg. GRANULE ACANA HERITAGE PUPPY SMALL BREED PRO ŠTĚŇATA PLEMEN VÁŽÍCÍCH V DOSPĚLOSTI DO 9 KG PŘIPRAVOVÁNO V NAŠICH OCEŇOVANÝCH KUCHYNÍCH V KANADĚ. ACANA PUPPY SMALL BREED PŘEKYPUJE VOLNĚ CHOVANÝMI KUŘATY, VEJCI Z HNÍZDNÍCH CHOVŮ, PLATÝSEM LOVENÝM VOLNĚ V PŘÍRODĚ A NA SLUNCI ZRAJÍCÍM OVOCEM A ZELENINOU – VŠE DODÁVÁNO ČERSTVÉ Z NAŠEHO REGIONU.

  859 Kč
 • Acana Chicken & Greens 6kg Heritage Tip Akční cena Kód: 176
  Acana Chicken & Greens 6kg Heritage
  Momentálně nedostupné Záruka: Dle data na obale

  Kvalitní granule pro psy Acana Chicken & Greens 6kg Heritage ACANA HERITAGE COBB CHICKEN & GREENS ACANA HERITAGE COBB CHICKEN & GREENS je kompletní, plnohodnotné a vyvážené biologicky vhodné krmivo, které je vhodné pro všechna plemena dospělých psů (stáří od 1 roku a více).

  870 Kč
 • Acana Puppy & Junior Heritage 6kg Tip Kód: 188
  Acana Puppy & Junior Heritage 6kg
  Momentálně nedostupné Záruka: Dle data na obale

  Krmivo Acana Puppy & Junior Heritage 6kg ACANA HERITAGE PUPPY & JUNIOR PRO ŠTĚŇATA PLEMEN VÁŽÍCÍCH V DOSPĚLOSTI 9 AŽ 25 KG PŘIPRAVOVÁNO V NAŠICH OCEŇOVANÝCH KUCHYNÍCH V KANADĚ. KRMIVO ACANA PUPPY & JUNIOR PŘEKYPUJE VOLNĚ CHOVANÝMI KUŘATY, VEJCI Z HNÍZDNÍCH CHOVŮ, PLATÝSEM LOVENÝM VOLNĚ V PŘÍRODĚ A NA SLUNCI ZRAJÍCÍM OVOCEM A ZELENINOU – VŠE DODÁVÁNO ČERSTVÉ Z NAŠEHO REGIONU.

  880 Kč
 • Acana Light & Fit 6kg Heritage Tip Kód: 179
  Acana Light & Fit 6kg Heritage
  Momentálně nedostupné Záruka: Dle data na obale

  Krmivo Acana Light & Fit 6kg Heritage Kompletní a vyvážené krmivo pro méně aktivní dospělé psy nebo dospělé psy s nadváhou. Acana Light & Fit 6kg Heritage je vyvinut speciálně pro méně aktivní psy nebo psy s nadváhou. Obsahuje přibližně o polovinu méně tuků než ostatní receptury krmiv Acana Light & Fit 6kg Heritage pro dospělé psy. Aby při hubnutí docházelo pouze ke ztrátě tuku a nikoli svalové hmoty, obsahuje Pro Plan Light dostatek bílkovin (26%)

  897 Kč
 • Acana Senior 6kg Heritage Kód: 197
  Acana Senior 6kg Heritage
  Momentálně nedostupné Záruka: Dle data na obale

  Acana Senior 6kg Heritage ACANA HETIRAGE SENIOR PRO VŠECHNY DOSPĚLÉ PSY OD SEDMI LET VĚKU PŘIPRAVOVÁNO V NAŠICH OCEŇOVANÝCH KUCHYNÍCH V KANADĚ. ACANA SENIOR PŘEKYPUJE ČERSTVÝMI MÍSTNÍMI SUROVINAMI VČETNĚ VOLNĚ CHOVANÝCH KUŘAT, VAJEC Z HNÍZDNÍCH CHOVŮ, PLATÝSE LOVENÉHO VOLNĚ V PŘÍRODĚ A NA SLUNCI ZRAJÍCÍHO OVOCE A ZELENINY – VŠECHNY SUROVINY DODÁVAJÍ VÝŽIVU A CHUTNOST A ZAJIŠŤUJÍ TAK DOBROU KONDICI STARŠÍCH PSŮ.

  897 Kč
 • Acana Wild Prairie Dog 6kg Heritage Kód: 204
  Acana Wild Prairie Dog 6kg Heritage
  Momentálně nedostupné Záruka: Dle data na obale

  Acana Wild Prairie Dog 6kg Heritage ACANA WILD PRAIRIE DOG je kompletní, plnohodnotné a vyvážené biologicky vhodné krmivo, které je vhodné pro psy všech plemen a stáří - od štěněte po seniora. Popis: ALBERTSKÉ PRÉRIE JSOU PROSLULÉ PRO SVOU ROZMANITOST PRVOTŘÍDNÍCH SUROVIN, KTERÉ JSOU PĚSTOVÁNY NA ÚRODNÝCH FARMÁCH A LOVENY V PRŮZRAČNÝCH SEVERSKÝCH JEZERECH. Krmivo ACANA WILD PRAIRIE navazuje na toto bohaté zemědělské dědictví a vyznačuje se obsahem kuřecího masa z volných chovů, celých vajec typu A z místních prérijních farem a volně lovených ryb ze studených severských jezer.

  1 024 Kč
 • Acana Grassland Dog 6kg Regionals Novinka Výprodej - sleva Kód: 170
  Acana Grassland Dog 6kg Regionals
  Momentálně nedostupné Záruka: Dle data na obale

  Psí granule Acana Grassland Dog 6kg Regionals ACANA GRASSLANDS DOG je kompletní, plnohodnotné a vyvážené biologicky vhodné krmivo, které je vhodné pro psy všech plemen a stáří - od štěněte po seniora. Popis: KRMIVO ACANA GRASSLANDS V SOBĚ ODRÁŽÍ BOHATÉ JIHOALBERTSKÉ ZEMĚDĚLSTVÍ.

  1 228 Kč
 • Acana Prairie Poultry Classic 11,4kg Doprava zdarma Kód: 183
  Acana Prairie Poultry Classic 11,4kg
  Momentálně nedostupné Záruka: Dle data na obale

  Acana Prairie Poultry Classic 11,4kg Popis: KOMPLETNÍ KRMIVO PRO PSY VŠECH PLEMEN A VŠECH VĚKOVÝCH STÁDIÍ VOLNĚ CHOVANÁ KUŘATA A KRŮTY, CELÁ VEJCE Z HNÍZDNÍCH CHOVŮ. GRANULE ACANA PRAIRIE POULTRY OBSAHUJE VOLNĚ CHOVANÁ KUŘATA, KRŮTY A CELÁ VEJCE Z HNÍZDNÍCH CHOVŮ, VŠE DODÁVANÉ KAŽDÝ DEN ČERSTVÉ NEBO SYROVÉ V PODÍLU CELÉ KOŘISTI Z MÍSTNÍCH PRÉRIJNÍCH FAREM. ZCELA BEZ VYSOKOGLYKEMICKÝCH OBILOVIN JE ACANA PLNÁ VÝŽIVNÝCH ŽIVOCIŠNÝCH PROTEINŮ A OMEGA-3 MASTNÝCH KYSELIN

  1 259 Kč
 • Acana Grass-Fed Lamb 6kg Singles Novinka Doprava zdarma Kód: 169
  Acana Grass-Fed Lamb 6kg Singles
  Momentálně nedostupné Záruka: Dle data na obale

  Granule Acana Grass-Fed Lamb 6kg Singles KOMPLETNÍ KRMIVO PRO PSY VŠECH PLEMEN A VŠECH VĚKOVÝCH KATEGORIÍ KRMIVO S JEDINÝM ZDROJEM ŽIVOČIŠNÉHO PROTEINU ACANA GRASS-FED LAMB OBSAHUJE 50% NOVOZÉLANDSKÉHO JEHNĚČÍHO, KTERÉ JE NÁM DODÁVANÉ SYROVÉ V PODÍLU CELÉ KOŘISTI.

  1 288 Kč
 • Acana Pacifika Dog 6kg Regionals Tip Akční cena Kód: 182
  Acana Pacifika Dog 6kg Regionals
  Momentálně nedostupné Záruka: Dle data na obale

  KRMIVO ACANA PACIFICA V SOBĚ ODRÁŽÍ BOHATÝ ÚLOVEK Z KANADSKÝCH TICHOMOŘSKÝCH VOD A VYZNAČUJE SE OBSAHEM LOSOSA, SLEDĚ A PLATÝSE. VŠECHNY SUROVINY PRO KRMIVO ACANA JSOU DODÁVÁNY ČERSTVÉ Z VANCOUVER ISLAND, NEJSOU TEDY NIKDY MRAŽENÉ A NEOBSAHUJÍ ŽÁDNÉ KONZERVANTY. Tato rozmanitost čerstvých a prvotřídních ryb poskytuje vysoký zdroj stravitelných proteinů, které představují přirozenou stravu Vašeho psa a prospívají jeho špičkové kondici.

  1 297 Kč
 • Acana Puppy & Junior Heritage 11,4kg Novinka Akční cena Kód: 185
  Acana Puppy & Junior Heritage 11,4kg
  Momentálně nedostupné Záruka: Dle data na obale

  Acana Puppy & Junior Heritage 11,4kg ACANA HERITAGE PUPPY & JUNIOR PRO ŠTĚŇATA PLEMEN VÁŽÍCÍCH V DOSPĚLOSTI 9 AŽ 25 KG PŘIPRAVOVÁNO V NAŠICH OCEŇOVANÝCH KUCHYNÍCH V KANADĚ. GRANULE ACANA PUPPY & JUNIOR PŘEKYPUJE VOLNĚ CHOVANÝMI KUŘATY, VEJCI Z HNÍZDNÍCH CHOVŮ, PLATÝSEM LOVENÝM VOLNĚ V PŘÍRODĚ A NA SLUNCI ZRAJÍCÍM OVOCEM A ZELENINOU – VŠE DODÁVÁNO ČERSTVÉ Z NAŠEHO REGIONU. ACANA ZARUČUJE, ŽE UDRŽÍ VAŠE ŠTĚNĚ SPOKOJENÉ, ZDRAVÉ A SILNÉ.

  1 326 Kč
 • Acana Light & Fit 11,4kg Heritage Tip Doprava zdarma Kód: 177
  Acana Light & Fit 11,4kg Heritage
  Momentálně nedostupné Záruka: Dle data na obale

  Granule Acana Light & Fit 11,4kg Heritage ACANA HETIRAGE LIGHT & FIT PRO VŠECHNY DOSPĚLÉ PSY OD JEDNOHO ROKU VĚKU PŘIPRAVOVÁNO V NAŠICH OCEŇOVANÝCH KUCHYNÍCH V KANADĚ. ACANA LIGHT & FIT PŘEKYPUJE ČERSTVÝMI MÍSTNÍMI SUROVINAMI VČETNĚ VOLNĚ CHOVANÝCH KUŘAT, VAJEC Z HNÍZDNÍCH CHOVŮ

  1 354 Kč
 • Acana Senior 11,4kg Heritage Tip Akční cena Kód: 195
  Acana Senior 11,4kg Heritage
  Momentálně nedostupné Záruka: Dle data na obale

  Acana Senior 11,4kg Heritage ACANA HETIRAGE SENIOR PRO VŠECHNY DOSPĚLÉ PSY OD SEDMI LET VĚKU PŘIPRAVOVÁNO V NAŠICH OCEŇOVANÝCH KUCHYNÍCH V KANADĚ. ACANA SENIOR PŘEKYPUJE ČERSTVÝMI MÍSTNÍMI SUROVINAMI VČETNĚ VOLNĚ CHOVANÝCH KUŘAT, VAJEC Z HNÍZDNÍCH CHOVŮ, PLATÝSE LOVENÉHO VOLNĚ V PŘÍRODĚ A NA SLUNCI ZRAJÍCÍHO OVOCE A ZELENINY – VŠECHNY SUROVINY DODÁVAJÍ VÝŽIVU A CHUTNOST A ZAJIŠŤUJÍ TAK DOBROU KONDICI STARŠÍCH PSŮ.

  1 354 Kč
 • Acana Sport & Agility Heritage 11,4kg Tip Kód: 198
  Acana Sport & Agility Heritage 11,4kg
  Momentálně nedostupné Záruka: Dle data na obale

  Acana Sport & Agility Heritage 11,4kg ACANA HERITAGE SPORT & AGILITY PRO AKTIVNÍ PSY PŘIPRAVOVÁNO V NAŠICH OCEŇOVANÝCH KUCHYNÍCH V KANADĚ. ACANA SPORT & AGILITY PŘEKYPUJE ČERSTVÝMI MÍSTNÍMI SUROVINAMI VČETNĚ VOLNĚ CHOVANÝCH KUŘAT, VAJEC Z HNÍZDNÍCH CHOVŮ, PLATÝSE LOVENÉHO VOLNĚ V PŘÍRODĚ A NA SLUNCI ZRAJÍCÍHO OVOCE A ZELENINY – VŠECHNY SUROVINY DODÁVAJÍ VÝŽIVU A CHUTNOST A ZAJIŠŤUJÍ TAK VRCHOLOVOU KONDICI AKTIVNÍCH PSŮ.

  1 405 Kč
 • Acana Chicken & Greens 11,4kg Heritage Tip Doprava zdarma Kód: 173
  Acana Chicken & Greens 11,4kg Heritage
  Momentálně nedostupné Záruka: Dle data na obale

  Granulky Acana Chicken & Greens 11,4kg Heritage ACANA HERITAGE COBB CHICKEN & GREENS ACANA HERITAGE COBB CHICKEN & GREENS je kompletní, plnohodnotné a vyvážené biologicky vhodné krmivo, které je vhodné pro všechna plemena dospělých psů (stáří od 1 roku a více). PRO VŠECHNA PLEMENA A VĚKOVÉ KATEGORIE PŘIPRAVOVÁNO V NAŠICH OCEŇOVANÝCH KUCHYNÍCH V KANADĚ.

  1 408,80 Kč
 • Acana Puppy Large Breed Heritage 11,4kg Tip Akční cena Doprava zdarma Kód: 189
  Acana Puppy Large Breed Heritage 11,4kg
  Momentálně nedostupné Záruka: Dle data na obale

  Granule Acana Puppy Large Breed Heritage 11,4kg ACANA HERITAGE PUPPY LARGE BREED PRO ŠTĚŇATA PLEMEN VÁŽÍCÍCH V DOSPĚLOSTI VÍCE NEŽ 25 KG PŘIPRAVOVÁNO V NAŠICH OCEŇOVANÝCH KUCHYNÍCH V KANADĚ. ACANA PUPPY LARGE BREED PŘEKYPUJE VOLNĚ CHOVANÝMI KUŘATY, VEJCI Z HNÍZDNÍCH CHOVŮ, PLATÝSEM LOVENÝM VOLNĚ V PŘÍRODĚ A NA SLUNCI ZRAJÍCÍM OVOCEM A ZELENINOU – VŠE DODÁVÁNO ČERSTVÉ Z NAŠEHO REGIONU. ACANA ZARUČUJE, ŽE UDRŽÍ VAŠE ŠTĚNĚ SPOKOJENÉ, ZDRAVÉ A SILNÉ. PŘEČTĚTE SI NAŠE SLOŽENÍ A MYSLÍME, ŽE S NÁMI BUDETE SOUHLASIT.

  1 457 Kč
 • Acana Adult Large Dog Heritage 11,4kg Novinka Tip Kód: 161
  Acana Adult Large Dog Heritage 11,4kg
  Momentálně nedostupné Záruka: Dle data na obale

  Acana Adult Large Dog Heritage 11,4kg

  ACANA HERITAGE ADULT LARGE BREED
  PRO PSY VELKÝCH PLEMEN VÁŽÍCÍCH VÍCE NEŽ 25 KG
  PŘIPRAVOVÁNO V NAŠICH OCEŇOVANÝCH KUCHYNÍCH V KANADĚ.

  1 583,55 Kč
 • Acana Wild Prairie Dog 11,4kg Heritage Tip Akční cena Kód: 202
  Acana Wild Prairie Dog 11,4kg Heritage
  Momentálně nedostupné Záruka: Dle data na obale

  Acana Wild Prairie Dog 11,4kg Heritage ACANA WILD PRAIRIE DOG je kompletní, plnohodnotné a vyvážené biologicky vhodné krmivo, které je vhodné pro psy všech plemen a stáří - od štěněte po seniora. Popis: ALBERTSKÉ PRÉRIE JSOU PROSLULÉ PRO SVOU ROZMANITOST PRVOTŘÍDNÍCH SUROVIN, KTERÉ JSOU PĚSTOVÁNY NA ÚRODNÝCH FARMÁCH A LOVENY V PRŮZRAČNÝCH SEVERSKÝCH JEZERECH. Krmivo ACANA WILD PRAIRIE navazuje na toto bohaté zemědělské dědictví a vyznačuje se obsahem kuřecího masa z volných chovů, celých vajec typu A z místních prérijních farem a volně lovených ryb ze studených severských jezer.

  1 597 Kč
 • Acana Prairie Poultry Classic 17kg Novinka Kód: 184
  Acana Prairie Poultry Classic 17kg
  Momentálně nedostupné Záruka: Dle data na obale

  Acana Prairie Poultry Classic 17kg Popis: GRANULE ACANA PRAIRIE POULTRY OBSAHUJE VOLNĚ CHOVANÁ KUŘATA, KRŮTY A CELÁ VEJCE Z HNÍZDNÍCH CHOVŮ, VŠE DODÁVANÉ KAŽDÝ DEN ČERSTVÉ NEBO SYROVÉ V PODÍLU CELÉ KOŘISTI Z MÍSTNÍCH PRÉRIJNÍCH FAREM. ZCELA BEZ VYSOKOGLYKEMICKÝCH OBILOVIN JE ACANA PLNÁ VÝŽIVNÝCH ŽIVOČIŠNÝCH PROTEINŮ A OMEGA-3 MASTNÝCH KYSELIN PRO VRCHOLOVOU KONDICI VAŠEHO PSA

  1 678 Kč
 • Acana Adult Dog Heritage 17kg Novinka Tip Doprava zdarma Kód: 158
  Acana Adult Dog Heritage 17kg
  Momentálně nedostupné Záruka: Dle data na obale

  Popis produktu Acana Adult Dog Heritage 17kg

  ACANA ADULT DOG je kompletní, plnohodnotné a vyvážené biologicky vhodné krmivo, které je vhodné pro všechna plemena dospělých psů (stáří od 1 roku a více).

  1 808 Kč
 • Acana Chicken & Greens 17kg Heritage Akční cena Kód: 174
  Acana Chicken & Greens 17kg Heritage
  Momentálně nedostupné Záruka: Dle data na obale

  GRANULE PRO PSY ACANA CHICKEN & GREEN HERITAGE PRO VŠECHNA PLEMENA A VĚKOVÉ KATEGORIE PŘIPRAVOVÁNO V NAŠICH OCEŇOVANÝCH KUCHYNÍCH V KANADĚ. ACANA COBB CHICKEN & GREENS PŘEKYPUJE ČERSTVÝMI MÍSTNÍMI SUROVINAMI VČETNĚ VOLNĚ CHOVANÝCH KUŘAT, VAJEC Z HNÍZDNÍCH CHOVŮ, PLATÝSE LOVENÉHO VOLNĚ V PŘÍRODĚ A NA SLUNCI ZRAJÍCÍHO OVOCE A ZELENINY

  1 808 Kč
 • Acana Puppy & Junior Heritage 17kg Tip Akční cena Doprava zdarma Kód: 186
  Acana Puppy & Junior Heritage 17kg
  Momentálně nedostupné Záruka: Dle data na obale

  Granue Acana Puppy & Junior Heritage 17kg ACANA HERITAGE PUPPY & JUNIOR PRO ŠTĚŇATA PLEMEN VÁŽÍCÍCH V DOSPĚLOSTI 9 AŽ 25 KG PŘIPRAVOVÁNO V NAŠICH OCEŇOVANÝCH KUCHYNÍCH V KANADĚ. ACANA PUPPY & JUNIOR PŘEKYPUJE VOLNĚ CHOVANÝMI KUŘATY, VEJCI Z HNÍZDNÍCH CHOVŮ, PLATÝSEM LOVENÝM VOLNĚ V PŘÍRODĚ A NA SLUNCI ZRAJÍCÍM OVOCEM A ZELENINOU – VŠE DODÁVÁNO ČERSTVÉ Z NAŠEHO REGIONU.

  1 839 Kč
 • Acana Puppy Large Breed Heritage 17kg Doprava zdarma Kód: 190
  Acana Puppy Large Breed Heritage 17kg
  Momentálně nedostupné Záruka: Dle data na obale

  Granule Acana Puppy Large Breed Heritage 17kg ACANA HERITAGE PUPPY LARGE BREED PRO ŠTĚŇATA PLEMEN VÁŽÍCÍCH V DOSPĚLOSTI VÍCE NEŽ 25 KG PŘIPRAVOVÁNO V NAŠICH OCEŇOVANÝCH KUCHYNÍCH V KANADĚ. ACANA PUPPY LARGE BREED PŘEKYPUJE VOLNĚ CHOVANÝMI KUŘATY, VEJCI Z HNÍZDNÍCH CHOVŮ, PLATÝSEM LOVENÝM VOLNĚ V PŘÍRODĚ A NA SLUNCI ZRAJÍCÍM OVOCEM A ZELENINOU – VŠE DODÁVÁNO ČERSTVÉ Z NAŠEHO REGIONU. ACANA ZARUČUJE, ŽE UDRŽÍ VAŠE ŠTĚNĚ SPOKOJENÉ, ZDRAVÉ A SILNÉ.

  1 890 Kč
 • Acana Grasslands Dog 11,4kg Regionals Novinka Výprodej - sleva Doprava zdarma Kód: 171
  Acana Grasslands Dog 11,4kg Regionals
  Momentálně nedostupné Záruka: Dle data na obale

  Granule Acana Grasslands Dog 11,4kg Regionals ACANA GRASSLANDS DOG je kompletní, plnohodnotné a vyvážené biologicky vhodné krmivo, které je vhodné pro psy všech plemen a stáří - od štěněte po seniora.

  1 891 Kč
 • Acana Adult Large Heritage 17kg Výprodej - sleva Doprava zdarma Kód: 162
  Acana Adult Large Heritage 17kg
  Momentálně nedostupné Záruka: Dle data na obale

  Popis produktu Acana Adult Large Heritage 17kg ACANA HERITAGE ADULT LARGE BREED PRO PSY VELKÝCH PLEMEN VÁŽÍCÍCH VÍCE NEŽ 25 KG

  1 911 Kč
 • Acana Sport & Agility Heritage 17kg Tip Akční cena Kód: 199
  Acana Sport & Agility Heritage 17kg
  Momentálně nedostupné Záruka: Dle data na obale

  Acana Sport & Agility Heritage 17kg ACANA HERITAGE SPORT & AGILITY PRO AKTIVNÍ PSY PŘIPRAVOVÁNO V NAŠICH OCEŇOVANÝCH KUCHYNÍCH V KANADĚ. ACANA SPORT & AGILITY PŘEKYPUJE ČERSTVÝMI MÍSTNÍMI SUROVINAMI VČETNĚ VOLNĚ CHOVANÝCH KUŘAT, VAJEC Z HNÍZDNÍCH CHOVŮ, PLATÝSE LOVENÉHO VOLNĚ V PŘÍRODĚ A NA SLUNCI ZRAJÍCÍHO OVOCE A ZELENINY – VŠECHNY SUROVINY DODÁVAJÍ VÝŽIVU A CHUTNOST A ZAJIŠŤUJÍ TAK VRCHOLOVOU KONDICI AKTIVNÍCH PSŮ. ACANA ZARUČUJE, ŽE UDRŽÍ VAŠEHO PSA SPOKOJENÉHO, ZDRAVÉHO A SILNÉHO. PŘEČTĚTE SI NAŠE SLOŽENÍ A MYSLÍME, ŽE S NÁMI BUDETE SOUHLASIT.

  1 917 Kč
 • Acana Ranchlands Dog 11,4kg Regionals Akční cena Doprava zdarma Kód: 193
  Acana Ranchlands Dog 11,4kg Regionals
  Momentálně nedostupné Záruka: Dle data na obale

  Granule pro psy Acana Ranchlands Dog 11,4kg Regionals. Granule pro psy ACANA REGIONALS RANCHLANDS DOG je kompletní, plnohodnotné a vyvážené biologicky vhodné krmivo, které je vhodné pro psy všech plemen, stáří a aktivity. Nyní s vyšším obsahem masových surovin – 70 % masa, 30% ovoce, zeleniny a bylin, 0% obilovin a brambor

  1 946 Kč
 • Acana Classic Red Classisc 17kg Tip Doprava zdarma Kód: 165
  Acana Classic Red Classisc 17kg
  Momentálně nedostupné Záruka: Dle data na obale

  Granule pro psy Acana Classic Red Classisc 17kg KOMPLETNÍ KRMIVO PRO PSY ACANA VŠECH PLEMEN A VŠECH VĚKOVÝCH STÁDIÍ JEHŇATA CHOVANÁ NA PASTVINÁCH, ANGUSKÉ HOVĚZÍ A YORKSHIRSKÉ VEPŘOVÉ ACANA CLASSIC RED OBSAHUJE JEHNĚČÍ Z VOLNÉHO CHOVU, ANGUSKÉ HOVĚZÍ A YORKSHIRSKÉ VEPŘOVÉ, VŠE DODÁVANÉ ČERSTVÉ NEBO SYROVÉ V PODÍLU CELÉ KOŘISTI PRO KOMPLETNÍ VÝŽIVU VAŠEHO PSA

  1 948 Kč
 • Acana Grass-Fed Lamb 11,4kg Singles Kód: 166
  Acana Grass-Fed Lamb 11,4kg Singles
  Momentálně nedostupné Záruka: Dle data na obale

  Popis produktu Acana Grass-Fed Lamb 11,4kg Singles KOMPLETNÍ KRMIVO PRO PSY ACANA VŠECH PLEMEN A VŠECH VĚKOVÝCH KATEGORIÍ KRMIVO S JEDINÝM ZDROJEM ŽIVOCIŠNÉHO PROTEINU ACANA GRASS-FED LAMB OBSAHUJE 50% NOVOZÉLANDSKÉHO JEHNĚČÍHO, KTERÉ JE NÁM DODÁVANÉ SYROVÉ V PODÍLU CELÉ KOŘISTI.

  1 981 Kč
 • Acana Wild Coast Classic 17kg Doprava zdarma Kód: 200
  Acana Wild Coast Classic 17kg
  Momentálně nedostupné Záruka: Dle data na obale

  Acana Wild Coast Classic 17kg KOMPLETNÍ KRMIVO PRO PSY VŠECH PLEMEN A VŠECH VĚKOVÝCH STÁDIÍ PACIFICKÝ SLEĎ, PLATÝS A STŘÍBRNÝ HEJK ACANA WILD COAST OBSAHUJE RYBY VOLNĚ LOVENÉ U SEVERNÍHO POBŘEŽÍ OSTROVA VANCOUVER, KTERÉ JSOU CO NEJRYCHLEJI DOPRAVENÉ DO NAŠICH KUCHYNÍ ČERSTVÉ A CELÉ, TAKŽE PŘEKYPUJÍ ŽIVINAMI A CHUTÍ. ZCELA BEZ VYSOKOGLYKEMICKÝCH OBILOVIN JE ACANA PLNÁ VÝŽIVNÝCH RYBÍCH PROTEINŮ A OMEGA-3 MASTNÝCH KYSELIN PRO VRCHOLOVOU KONDICI VAŠEHO PSA.

  2 068 Kč
 • Acana Pacifica Dog 11,4kg Regionals Výprodej - sleva Akční cena Kód: 180
  Acana Pacifica Dog 11,4kg Regionals
  Momentálně nedostupné Záruka: Dle data na obale

  Granule Acana Pacifica Dog 11,4kg Regionals ACANA PACIFICA SLEĎ, SARDINKA, PLATÝS, HEJK A OKOUNÍK KOMPLETNÍ KRMIVO PRO PSY VŠECH PLEMEN A VŠECH VĚKOVÝCH KATEGORIÍ. GRANULE ACANA PACIFICA OBSAHUJE VOLNĚ LOVENÉ SLEDĚ, SARDINKY, PLATÝSE, HEJKY A OKOUNÍKY, DODÁVANÉ ČERSTVÉ NEBO SYROVÉ ZE SEVERNÍHO POBŘEŽÍ OSTROVA VANCOUVER, A NAPODOBUJE TAK PŘIROZENOU STRAVU PSŮ. S NÍZKÝM OBSAHEM SACHARIDŮ A VYSOKÝM OBSAHEM PROTEINŮ Z RYB PRO DOSAŽENÍ VRCHOLOVÉ KONDICE

  2 087 Kč
 • Acana Grass-Fed Lamb 17kg Singles Kód: 167
  Acana Grass-Fed Lamb 17kg Singles
  Momentálně nedostupné Záruka: Dle data na obale

  Kvalitní granule Acana Grass-Fed Lamb 17kg Singles KOMPLETNÍ KRMIVO PRO PSY VŠECH PLEMEN A VŠECH VĚKOVÝCH KATEGORIÍ KRMIVO S JEDINÝM ZDROJEM ŽIVOCIŠNÉHO PROTEINU ACANA GRASS-FED LAMB OBSAHUJE 50% NOVOZÉLANDSKÉHO JEHNĚČÍHO, KTERÉ JE NÁM DODÁVANÉ SYROVÉ V PODÍLU CELÉ KOŘISTI.

  2 567 Kč

Stránka 1 z 1 - 45 položek celkem