Artemis

Artemis je značka kvalitního krmiva pro psy, která se zaměřuje na vývoj vyvážených receptur obsahujících přírodní a kvalitní ingredience. Jejich produkty jsou navrženy tak, aby poskytovaly vyváženou stravu pro psy všech velikostí, věkových kategorií a životních stylů.

Hlavními složkami krmiv Artemis jsou často maso, ryby, celozrnné obiloviny a další přírodní ingredience. Tyto receptury jsou vytvořeny tak, aby poskytovaly vyvážený poměr bílkovin, sacharidů, tuků, vlákniny a dalších živin, které jsou nezbytné pro zdravý vývoj a funkci psího těla.

Artemis také kladou důraz na použití kvalitních ingrediencí a dodržování přísných standardů kvality při výrobě svých krmiv. Jejich cílem je poskytovat výživné a chutné krmivo, které podporuje zdraví a vitality psů, a zároveň respektovat jejich přirozené potřeby a preference ve stravování. 

 
 

Proč si vybrat pro psa krmivo Artemis? Kvalitní krmivo pro psy Artemis je záruka bezpečné suroviny v potravinářské kvalitě - čerstvé, od vybraných stálých dodavatelů především z USA, "čisté" (bez hormonů, antibiotik, pesticidů., zbytků hnojiv, těžkých kovů apod.). Ideální potrava pro psy všech plemen a velikostí. Hlavní složkou psích krmiv Artemis jsou až 4 druhy masa v jedné receptuře - kuře,krůta, losos, kachna - kombinací čerstvého masa v krmivu a prémiových masových jednodruhových mouček je dosaženo nejvyššího možného obsahu masa při současných technologiích. Sušená celá vejce - zdroj lehce stravitelných bílkovin a kvalitního tuku, vysoký obsah nutričně hodnotných látek včetně vitamínů a lecithinu.

Granule pro psy Artemis obsahují optimálně nízké množství škrobů v krmivu- pouze dieteticky vhodné zdroje škrobů včetně prosa, ovsa a brambor, žádná pšenice, žádná kukuřice. Kvalitní a lehce stravitelné tuky u krmiva (kuřecí a z lososa) - bohaté na nenasycené omega 3, 6 mastné kyseliny v aktivní formě (včetně DHA, EPA, kys. linolové a linoleové). Granule pro psy Atemis dále obsahují čerstvé ovoce, zeleninu a bylinky - přesně podle holistické filozofie výživy (rajčata, mořské řasy, mrkev, hrášek, jablka, borůvky, špenát, brusinky, rozmarýn, petržel). Nutraceutika - přírodní látky působící v organismu mnohem větší silou, než léky, ale bez nežádoucích účinků ( extrakt ze zeleného čaje, ječný slad, pivovarské kvasinky, L-karnitin, juka schidigera, čekanka ). Enzymy - jsouli v krmivu obsaženy, přibližují ho co nejtěsněji syrové stravě stravě, co ocení každý spokojený pes. Nakupte si on-line v našem e-shopu ověřené a otestované granule pro psy s ověřenými recenzemi.

Žádné produkty značky Artemis nebyly nalezeny...