Annamaet

Annamaet je značka krmiv pro psy, která se zaměřuje na vysoce kvalitní a vyváženou výživu pro psy různých velikostí, věkových kategorií a životních stylů. Jejich produkty zahrnují suché krmivo, konzervy a pamlsky, které jsou vyráběny s ohledem na potřeby a zdraví psů. Annamaet se často zaměřuje na použití kvalitních ingrediencí, jako jsou maso, ryby, zelenina a ovocné výtažky, a na minimalizaci použití umělých přísad. Jejich receptury jsou často formulovány s ohledem na zdraví kůže, srsti, trávení a celkové fyzické kondice psů.

Krmiva pro psy a kočky Annamaet jsou holistická a pouze přirozeně konzervovaná krmiva té nejvyšší kvality. Všechny použité suroviny v krmivu pro psy a kočičky jsou přírodní. Krmiva Annamaet neobsahují žádné umělé konzervanty, barviva nebo ochucovadla a každá vyrobená várka je neustále analyzována v nezávislých laboratořích, aby bylo zaručeno, že váš pes nebo kočka dostanou jen to nejlepší. Psí i kočičí krmivo Annamaet jako jsou granule pro psy jsou vyráběny pouze ze složek té nejvyšší kvality, protože kvalitní surovina je základem kvalitního krmiva. U krmiv pro pejsky i kočky Annamaet jsou použity holistické receptury přirozeně konzervované, vyrobené bez kukuřice a pšenice. Všechny použité suroviny v krmivech Annamaet jsou přírodní a navíc granule pro psy Annamaet neobsahují žádné umělé konzervanty, barviva nebo ochucovadla. Každá receptura krmiva Annamaet je založena na velmi kvalitních živočišných bílkovinách s vysokou stravitelností.

V krmivu Annamaet řady Original vám nabízíme 5 různých druhů, které se mezi sebou liší především obsahem bílkovin a tuků, tj. svou energetickou hodnotou. Všechna krmiva Annamaet pro psy, kočky, štěňata i koťata splňují požadavky na výživu psů ve všech životních stádiích a všech plemen, jsou tedy vhodná jak velké i malé psy a kočky, tak pro štěňata, koťátka nebo pro dospělé psy a kočky. Při výběru vhodné receptury krmiva Annamaet se rozhodujete podle aktuálních energetických potřeb svého psa, kočky nebo jeho chuťových preferencí. Holistické receptury užité v krmivech Annameat přirozeně konzervované, vyrobené zcela bez obilovin. Všechny použité suroviny jsou přírodní a krmiva Annamaet neobsahují žádné umělé konzervanty, barviva nebo ochucovadla. Základ krmiv Annamaet tvoří různé druhy vysoce kvalitních masových mouček. Obilné složky jsou v granulích nahrazeny surovinami jako brambory, hrášek nebo maniok.

Díky svému složení jsou receptury krmiv vhodné i pro psy s citlivou kůží, srstí nebo s chronickými trávicími problémy či potravními alergiemi. Stačí jen vybrat krmivo podle druhů použitých surovin a chuti vašeho psa. Holistická receptura krmiva Annamaet je přirozeně konzervovaná, vyrobena bez kukuřice a pšenice. Všechny použité suroviny jsou přírodní a krmivo neobsahuje žádné umělé konzervanty, barviva nebo ochucovadla. Receptura Annamaet je založena na velmi kvalitních živočišných bílkovinách s vysokou stravitelností.

Žádné produkty značky Annamaet nebyly nalezeny...