Astor

Astor je značka krmiv a doplňků pro psy, která nabízí širokou škálu produktů, aby vyhověla různým potřebám a preferencím majitelů psů. Jejich sortiment zahrnuje kvalitní granule, konzervy, pamlsky, vitamíny a další přípravky pro zdraví a pohodu psů.

Hlavními rysy Astor jsou:

  1. Kvalitní ingredience: Astor se zaměřuje na použití vysoce kvalitních surovin ve svých produktech. To zahrnuje maso, ryby, zeleninu, ovoce a další přírodní ingredience, které poskytují psům vyváženou stravu.

  2. Různorodost produktů: Astor nabízí širokou škálu krmiv a doplňků, které pokrývají potřeby psů všech věkových kategorií, velikostí a životních stylů. Majitelé psů mohou vybírat mezi granulemi, mokrým krmivem, pamlsky, vitamíny a dalšími produkty.

  3. Zdraví a pohoda psů: Astor si klade za cíl podporovat zdraví a pohodu psů prostřednictvím vyvážené výživy a kvalitních doplňků. Jejich receptury jsou navrženy tak, aby poskytovaly potřebné živiny a vitamíny pro silné svaly, zdravou kůži a srst, a celkově dobrý stav psa.

  4. Spokojenost zákazníků: Astor se snaží splnit očekávání svých zákazníků tím, že poskytuje kvalitní produkty a služby. Jejich krmiva jsou vyvinuta s ohledem na výživové potřeby psů a jsou podporována pozitivními recenzemi majitelů psů.

Celkově lze říci, že značka Astor je dobrou volbou pro majitele psů, kteří hledají kvalitní a rozmanité krmivo a doplňky pro své mazlíčky.

Výrobce značky krmiva Astor je firma VAFO Praha s.r.o. , která se zabývá vývojem, výrobou a distribucí krmiv pro psy a kočky a dalších chovatelských potřeb. Na trhu s chovatelským krmivem působí tato rodinná společnost od roku 1994. Hlavní značky firmy jsou BRIT a Astor. Krmivo pro kočky a psy Astor patří mezi levnější psí a kočičí a přitom se jedná o krmivé velmi kvalitní. I přes nízkou cenu krmiva se jedná o velmi kvalitní krmivo, které dodá Vašemu psovi i kočce vše co potřebuje k  dlouhému a aktivnímu životu. Krmivo Astor patří do kategorie Economy.

Jedná se o ideální a vyváženou stravu pro velké psy i kočky, ale také koťata a štěňata všech velkých, střeních i malých plemen. Základním know-how  společnosti VAFO Praha s.r.o. při výrobě krmiv je dlouholetá dobrá praxe v oblasti výživy psů a koček. Jsou to profesionálové zodpovídající za železnou kvalitu krmiv -  prioritou je zdraví a kondice psů i koček a nepoužívání ingrediencí, které by mohly negativně ovlivnit zdravotní stav zvířat. Při výrobě psích i kočičích granulí a krmiv obecně jsou použity čerstvé suroviny a zároveň jsou vyloučeny nevhodné přísady jako proteinové náhražky, sója nebo geneticky modifikované organismy. Krmivo pro psy Astor je v on-line nabídce v provedení Astor Energy, Astor Mix a Astor Basic.

Žádné produkty značky Astor nebyly nalezeny...