Bosch

Krmivo Bosch pro psy a pro kočky je vyráběno poctivě rodinným podnikem z pečlivě a důkladně vybraných surovin a přísad. Kvalitní krmivo Bosch je 100% bez dochucovadel a jiných umělých konzervačních látek. Díky tomu je krmivo Bosch, granule i konzervy nejen kvalitní, ale pozitivně ovlivňuje zdraví psa i kočky a navíc je velmi chutné. Svým složením se krmivo Bosch přizpůsobuje individuálním potřebám každého psa a kočky. Nejlepší krmivo pro psy a kočky je vyvinuto s ohledem na požadavky každého pejska a kočičky, aby byli maximálně spokojeni. Kvalitní a přitom levné krmivo Bosch je po každé výrobě důkladně kontrolováno. Test krmiva Bosch a následně recenze majitelů a chovatelů zvířat, hlavně psů a koček, potvrzují jedinečnou a prémiovou kvalitu tohoto špičkového krmiva. Lahodné krmivo Bosch je ideální a vhodné pro všechny velikosti ras a plemen. Od nejmenších, jako je čivava, po střední bígl, border kólie až po veliká a obří plemena jako je Bullmastif, Cane Corso, Dobrman, Rotvajler či Středoasijský pastevecký pes.

Stránka 1 z 1 - 18 položek celkem

 • Kód: 249
  Bosch HPC Senior 2,5kg
  Momentálně nedostupné Záruka: Dle data na obale

  145,10 Kč
 • Bosch HPC Mini Senior 2,5kg Akční cena Kód: 242
  Bosch HPC Mini Senior 2,5kg
  Momentálně nedostupné Záruka: Dle data na obale

  Bosch HPC Mini Senior 2,5kg "Kompletní krmivo pro starší psy malých plemen (do 15kg). Analytické složky: proteiny 19,0%, obsah tuků 7,0%, hrubá vláknina 7,0%, hrubý popel 5,1%, vápník 0,85%, fosfor 0,70%.

  183 Kč
 • Bosch HPC Adult Menue 3kg Kód: 233
  Bosch HPC Adult Menue 3kg
  Momentálně nedostupné Záruka: Dle data na obale

  Bosch HPC Adult Menue 3kg "Vysoce hodnotné, kompletní krmivo pro dospělé psy s běžnou aktivitou. ADULT MENUE je vyváženou směsí jednotlivých masových a zeleninových kroket, s menším podílem upravených obilných vloček, která bude Vašemu psu zcela jistě chutnat. Prvotřídní použité komponenty jsou velmi pečlivě vybrané, zvláště šetrně vyvážené a obohacené kvalitní bylinnou směsí.

  204 Kč
 • Bosch HPC Adult Lamb&Rice 3kg Kód: 229
  Bosch HPC Adult Lamb&Rice 3kg
  Momentálně nedostupné Záruka: Dle data na obale

  Bosch HPC Adult Lamb&Rice 3kg "Bosch Adult Lamb&Rice je kompletní krmivo pro citlivější dospělé psy, zpevňuje chrupavky a vyživuje klouby. Vhodné pro pejsky s potravinovými alergiemi, nesnášenlivostí kuřecího masa nebo psy s citlivým zažíváním. Granule jsou lehce stravitelné a nezatěžují trávicí soustavu. Plnohodnotné a kompletní vyvážené krmivo pro přecitlivělé psy, vysoce stravitelné a chutné.

  220 Kč
 • Bosch HPC Adult Maxi 3kg Tip Kód: 231
  Bosch HPC Adult Maxi 3kg
  Momentálně nedostupné Záruka: Dle data na obale

  Bosch HPC Adult Maxi 3kg "Bosch Maxi Adult je kompletní krmivo pro dospělé psy velkých plemen. Je u něj kladen důraz na lehkou stravitelnost, dostatečnou výživu, ochranu a posílení kloubů a chrupavek a zkvalitnění srsti. Velká plemena mají specifické výživové nároky, které Bosch dokáže zcela pokrýt. Nižší koncentrace energie a proteinů zamezuje vzniku tělesné nadváhy a spolu s extrakty z mušlí a korýšů i částečně omezuje riziko onemocnění kostí a kloubů. Chelátová forma zinku spolu s optimálním poměrem Omega 3 a Omega 6 mastných kyselin podporuje dobrý stav kůže i srsti, včetně plně funkčního imunitního systému.

  230 Kč
 • Bosch HPC Junior Lamb Rice 3kg Kód: 237
  Bosch HPC Junior Lamb Rice 3kg
  Momentálně nedostupné Záruka: Dle data na obale

  Bosch HPC Junior Lamb Rice 3kg "Kompletní krmivo pro sensitivní štěňata, která vykazují určitou nesnášenlivost vůči běžně dostupným druhům krmiv a některým potravinovým surovinám, zaměření krmiva na plynulý vývoj a pomalý, rovnoměrný růst. Organická forma zinku (chelát zinku) umožňuje vyšší využitelnost zinku pro látkovou výměnu a tím i trvalou podporu vitality, přirozené imunity, stavu kůže a kvality srsti. Receptura je obohacena o extrakty z mušlí a mořských korýšů s vysokým obsahem chondroitin sulfátu a glukosaminů.

  249 Kč
 • Bosch HPC Adult Mini Lamb&Rice 3kg Kód: 235
  Bosch HPC Adult Mini Lamb&Rice 3kg
  Momentálně nedostupné Záruka: Dle data na obale

  Bosch HPC Adult Mini Lamb&Rice 3kg "Kompletní krmivo pro dospělé psy malých plemen s normální aktivitou (do 15 kg), tvarem kroket napomáhá formování správného chrupu. Analytické složky: proteiny 25,0%, obsah tuků 14,0%, hrubá vláknina 2,5%, popel 6,0%, vápník 1,2%, fosfor 0,95%.

  264 Kč
 • Bosch HPC Junior Mini 3kg Tip Kód: 240
  Bosch HPC Junior Mini 3kg
  Momentálně nedostupné Záruka: Dle data na obale

  Bosch HPC Junior Mini 3kg "Skvělé krmivo vysoké kvality pro štěňata malých plemen. Je vyrobeno z vybraných surovin, které zaručí přísun živin pro zdravý vývoj a spokojený růst. Díky obsahu několika druhů rozpustné i nerozpustné vlákniny krmivo udrží ve střevech ideální mikroflóru a napomáhá tak pohodovému trávení. Receptura je obohacena zinkem pro krásnou, pevnou a zdravou srst, vitaminy pro odolný imunitní systém, selenem chránícím organismus před volnými radikály.

  264 Kč
 • Kód: 248
  Bosch HPC Senior 12,5kg
  Momentálně nedostupné Záruka: Dle data na obale

  586,20 Kč
 • Bosch HPC Light 12,5kg Tip Kód: 241
  Bosch HPC Light 12,5kg
  Momentálně nedostupné Záruka: Dle data na obale

  Bosch HPC Light 12,5kg "Bosch Light je kompletní krmivo pro dospělé psy s nadváhou. V detailním popisku naleznete návod na krmení podle toho, zda chcete pejskovu váhu udržet nebo ji snížit. Nadváha, vyjma zdravotních příčin, je často způsobena sice dobře míněnými, ale příliš velkorysými dávkami krmiva, častým poskytováním pamlsků, omezenou možností pohybu apod. Varianta Light krmiva je řešením, jak navodit opět rovnováhu.

  703 Kč
 • Bosch HPC Adult Menue 15kg + 3kg zdarma Tip Kód: 232
  Bosch HPC Adult Menue 15kg + 3kg zdarma
  Momentálně nedostupné Záruka: Dle data na obale

  Bosch HPC Adult Menue 15kg + 3kg zdarma "Vysoce hodnotné, kompletní krmivo pro dospělé psy s běžnou aktivitou. ADULT MENUE je vyváženou směsí jednotlivých masových a zeleninových kroket, s menším podílem upravených obilných vloček, která bude Vašemu psu zcela jistě chutnat. Prvotřídní použité komponenty jsou velmi pečlivě vybrané, zvláště šetrně vyvážené a obohacené kvalitní bylinnou směsí. Organické vazby zinku (chaláty zinku) jsou v těle lépe využívány. Díky tomu má metabolismus psa k dispozici více zinku. Zinek je důležitý pro zdravou, pružnou kůži a lesklou srst. Vyvážený poměr esenciálních mastných kyselin, které dodávají celkovou vitalitu, pružnost kůži a lesk srsti a hlavně podporují přirozenou obranyschopnost.

  799 Kč
 • Bosch HPC Active 15kg Tip Kód: 227
  Bosch HPC Active 15kg
  Momentálně nedostupné Záruka: Dle data na obale

  Bosch HPC Active 15kg "Ideální kompletní krmivo pro psy ve zvýšené fyzické zátěži. Zaručuje dlouhodobý přísun energie, která podporuje vysokou aktivitu a soustředěnost psa. Další předností tohoto krmiva je lákavé aroma, skvělá chuť a lehká stravitelnost. Vyvážený obsah různých rozpustných druhů vláknin stimulují zdravou střevní floru psa a napomáhají rovnoměrnému trávení v klidu i během fyzické zátěže. Použité suroviny zaručující rychlou a trvalou výkonnostní pohotovost psa i při dlouhodobých fázích jeho výcviku a tréninku.

  812 Kč
 • Bosch HPC Adult Lamb&Rice 15kg + 3kg zdarma Tip Akční cena Kód: 228
  Bosch HPC Adult Lamb&Rice 15kg + 3kg zdarma
  Momentálně nedostupné Záruka: Dle data na obale

  Bosch HPC Adult Lamb&Rice 15kg + 3kg zdarma "Bosch Adult Lamb&Rice je kompletní krmivo pro citlivější dospělé psy, zpevňuje chrupavky a vyživuje klouby. Vhodné pro pejsky s potravinovými alergiemi, nesnášenlivostí kuřecího masa nebo psy s citlivým zažíváním. Granule jsou lehce stravitelné a nezatěžují trávicí soustavu. Plnohodnotné a kompletní vyvážené krmivo pro přecitlivělé psy, vysoce stravitelné a chutné. Vyvážený a zároveň dostatečný obsah esenciálních mastných kyselin velmi příznivě ovlivňuje a podporuje celkovou vitalitu, stav kůže, lesk srsti a obranyschopnost organismu.

  826 Kč
 • Bosch HPC Adult Maxi 15kg + 3kg zdarma Akční cena Kód: 230
  Bosch HPC Adult Maxi 15kg + 3kg zdarma
  Momentálně nedostupné Záruka: Dle data na obale

  Bosch HPC Adult Maxi 15kg + 3kg zdarma "Bosch Maxi Adult je kompletní krmivo pro dospělé psy velkých plemen. Je u něj kladen důraz na lehkou stravitelnost, dostatečnou výživu, ochranu a posílení kloubů a chrupavek a zkvalitnění srsti. Velká plemena mají specifické výživové nároky, které Bosch dokáže zcela pokrýt. Nižší koncentrace energie a proteinů zamezuje vzniku tělesné nadváhy a spolu s extrakty z mušlí a korýšů i částečně omezuje riziko onemocnění kostí a kloubů.

  831 Kč
 • Bosch HPC Adult Mini Lamb&Rice 15kg + 3kg zdarma Tip Akční cena Kód: 234
  Bosch HPC Adult Mini Lamb&Rice 15kg + 3kg zdarma
  Momentálně nedostupné Záruka: Dle data na obale

  Bosch HPC Adult Mini Lamb&Rice 15kg + 3kg zdarma "Kompletní krmivo pro dospělé psy malých plemen s normální aktivitou (do 15 kg), tvarem kroket napomáhá formování správného chrupu. Analytické složky: proteiny 25,0%, obsah tuků 14,0%, hrubá vláknina 2,5%, popel 6,0%, vápník 1,2%, fosfor 0,95%.

  924 Kč
 • Bosch HPC Junior Maxi 15kg Tip Kód: 238
  Bosch HPC Junior Maxi 15kg
  Momentálně nedostupné Záruka: Dle data na obale

  Bosch HPC Junior Maxi 15kg "Bosch Maxi Junior je kompletní krmivo pro štěňata velkých a obřích plemen. Má částečně snížený obsah bílkovin i energie a podporuje tak jejich pozvolnější a rovnoměrnější vývoj. Organická forma zinku (chelát zinku) umožňuje vyšší využitelnost zinku pro látkovou výměnu a tím i trvalou podporu vitality, přirozené imunity, stavu kůže a kvality srsti

  941 Kč
 • Bosch HPC Junior Lamb & Rice 15kg Akční cena Kód: 236
  Bosch HPC Junior Lamb & Rice 15kg
  Momentálně nedostupné Záruka: Dle data na obale

  Bosch HPC Junior Lamb & Rice 15kg "Kompletní krmivo pro sensitivní štěňata, která vykazují určitou nesnášenlivost vůči běžně dostupným druhům krmiv a některým potravinovým surovinám, zaměření krmiva na plynulý vývoj a pomalý, rovnoměrný růst. Organická forma zinku (chelát zinku) umožňuje vyšší využitelnost zinku pro látkovou výměnu a tím i trvalou podporu vitality, přirozené imunity, stavu kůže a kvality srsti. Receptura je obohacena o extrakty z mušlí a mořských korýšů s vysokým obsahem chondroitin sulfátu a glukosaminů.

  1 055 Kč
 • Bosch HPC Junior Mini 15kg Novinka Akční cena Doprava zdarma Kód: 239
  Bosch HPC Junior Mini 15kg
  Momentálně nedostupné Záruka: Dle data na obale

  Bosch HPC Junior Mini 15kg Bosch Adult Mini je kompletní krmivo pro dospělé psy malých plemen. Vynikající chuť, kterou ocení i vybíraví psi, ve výživné a lehce stravitelné ve formě malých kroket. Chelátová forma zinku spolu s optimálním poměrem mastných kyselin pro zdravou kůži i srst, vyvážený obsah různých, odlišně rozpustných přírodních vláknin stimuluje a stabilizuje zažívání, lecitn a L-karnitin pro podporu energetické látkové výměny.

  1 121 Kč

Stránka 1 z 1 - 18 položek celkem