Stahovací obojek s fixátorem

Stahovací obojek s fixátorem 

 

 

       Otestujte nejlepší stahovací obojek s fixátorem, který bude vašemu psovi sedět a také slušet. Tento moderní stahovací obojek s fixátorem je velmi kvalitně vyrobený a také funkční tréninkovou a výcvikovou pomůckou pro plemena různé váhy a velikosti. Krásný stahovací obojek s fixátorem můžete používat jak na cvičáku, tak při každodenních vycházkách a pohodové venčení pejska.

        S tímto moderním stahovacím obojkem s fixátorem budete ovládat svého psa, který bude vždy pod kontrolou. Snadné použití obojku s vodítkem a jeho účinnost Vás mile překvapí. Každý dobrý psovod a chovatel psa by měl mýt tento oblíbený a účinný stahovací obojek s fixátorem vždy po ruce. S stahovacím obojkem s fixátorem se velmi často cvičí chůze u nohy a mnoho dalších povelů.

      Nejlepší stahovací obojek s fixátorem dodáváme v různých velikostech a barvách. Zbývá jen správně nastavit a nasadit stahovací obojek s fixátorem a vyrazit na cvičák nebo někam do přírody. Od černé, modré, červené, zelené či žluté. Objednejte si u nás stahovací obojek s fixátorem za nejlepší a nejlevnější cenu v akci a udělejte svému pejskovi i sobě radost.