Červené vodítko pro psy

Kód: 101
Novinka Tip Akční cena
1 hodnocení
Značka: Beskisha
250 Kč –20 %
Červené vodítko pro psy
250 Kč –20 % 199 Kč
Skladem

Chcete aby Váš pes chodil na vodítku a netahal? Vyzkoušejte naše červené vodítko pro snadné ovládání i velkého psa. Césarovo vodítko v červené barvě je krásné a velmi účinné. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Kupte si jedinečné červené Césarovo vodítko, kterým budete snadno ovládat i velmi velkého a silného psa. Jednoduše vodítko dáte psovi na krk za uši a zajistíte posuvníkem, aby obojek nepadal na ramena. Při chůzi držte vodítko s obojkem ve svislé poloze a pokud se pes požene vpřed lehce a krátce zatáhněte směrem vzhůru. Pes okamžitě přibrzdí a v někdy se dokonce poslušně posadí. Vodítko držte lehce na krátko, ale ne v neustálém napětí. Důležité je, aby vodítko nepadalo psovi na ramena.

Vodítko na ramenech působí stejně jako popruh, startuje u psa táhnoucí reflex. Toto výchovné červené vodítko je velmi lehké a pevné. Slouží pouze pro výcvik psa. Nezapomínejte na důležitou informaci. Před výcvikem psa je důležité ho nechat proběhnout a trochu unavit. Pes, který je lehce unavený snadněji poslouchá a snadněji se ovládá. Toto platí zejména u velmi energických psů. 

Nyní si můžete toto skvělé a ověřené vodítko s obojkem pořídit za nejlepší cenu v akci.

 

Materiál: Polypropylenové lano, průměru 8 mm

Délka: 1200 mm

Doplňkové parametry

Kategorie: Granule pro psy
Záruka: 2 roky

Kvalitní obojky s vodítkem, které jsou ideální pro výchovu psa, nebo lze tato vodítka s obojkem použít rovněž jako vodítko výstavní. Pevné, ale současně citlivé vodítko, na které pes okamžitě reaguje. Výcviková vodítka s obojkem Beskisha jsou vhodná pro střední, velká až obří plemena psů.