Stahovací obojek se zarážkou

Stahovací obojek se zarážkou

červené vodítko s obojkem a karabinou

 

Kvalitní obojek pro psa. Otestujte kvalitní stahovací obojek se zarážkou, který bude vašemu psovi sedět a také slušet. Tento moderní stahovací obojek se zarážkou pro psy je velmi kvalitně vyrobený a také funkční tréninkovou a výcvikovou pomůckou pro plemena různé váhy a velikosti. Krásný stahovací obojek se zarážkou můžete používat jak na cvičáku, tak při každodenních vycházkách a venčení pejska. S tímto krásným stahovacím obojkem se zarážkou budete mít svého psa vždy pod kontrolu a budete hafana s lehkostí ovládat.

Každý psovod a chovatel psa by měl mýt tento oblíbený a účinný stahovací obojek se zarážkou vždy po ruce. S stahovacím obojkem se zarážkou se velmi často cvičí chůze u nohy a mnoho dalších povelů.

vodítko banner

Nejlepší stahovací obojek se zarážkou dodáváme v různých velikostech a barvách. Od černé, modré, červené, zelené či žluté. Zbývá jen správně nastavit a nasadit stahovací obojek se zarážkou a vyrazit na cvičák nebo někam do přírody. Objednejte si u nás stahovací obojek se zarážkou pro psa za nejlepší a nejlevnější cenu v akci a udělejte svému pejskovi i sobě radost.