Vodítka Ostrava

 

Cesarovo vodítko
TipVýprodej - sleva
250 Kč–20 %
Cesarovo vodítko
 
Skladem
199 Kč
 

Žluté Cesarovo vodítko s obojkem je vynikající pomůcka pro výchovu neposlušného psa, který při chůzi na vodítku neustále tahá.

Kód: 92
Červené vodítko pro psy
NovinkaTipAkční cena
250 Kč–20 %
199 Kč
 

 

 

Chcete aby Váš pes chodil na vodítku a netahal? Vyzkoušejte naše červené vodítko pro snadné ovládání i velkého psa. Césarovo vodítko v červené barvě je krásné a velmi účinné. 

Kód: 101
Modré vodítko s obojkem
NovinkaTip
250 Kč–20 %
199 Kč
 

Designové modré vodítko s obojkem pro snadný výcvik psů všech plemen. Ideální rovněž pro velké a silné psy.

Kód: 107
Stahovací vodítko černé
NovinkaTip
250 Kč–20 %
199 Kč
 

Černé stahovací vodítko černé barvy pro všechna střední a velká plemena. Toto kvalitní vodítko pro trénink poslušnosti a chůze u nohy je velmi oblíbené a účinné.

Kód: 98
Výchovné vodítko pro psa
NovinkaTip
250 Kč–20 %
199 Kč
 

Osvědčené zelené výchovné vodítko pro psa. Výborné zelené stahovací vodítko pro výchovu psa při chůzi u nohy. 

Kód: 95
Červené vodítko s obojkem a karabinou
NovinkaTip
300 Kč–17 %
249 Kč
 

Kvalitní červené vodítko se stahovacím obojkem a karabinou. Toto vodítko lze použít jako běžné vodítko nebo jako výchovné vodítko se stahovacím obojkem. Jedinečné vodítko na...

 

Vodítka Ostrava. Vynikající vodítka pro psy v Ostravě si můžete objednat on-line v e-shopu přes internet a my Vám je rychle doručíme na uvedenou adresu, až do domu do Ostravy. Ostrava a další města a vesnice jsou místa, kde si můžete objednat přes internet a zakoupit naše jedinečná vodítka pro psy, která jsou používány na celém světě. Jednoduché, levné a velmi účinné vodítko pro všechny velikosti a plemena psů. S naším vodítkem bude venčení bez přetahování a krásně si procházky se svým pejskem v Ostravě i jinde užijete.