Černý stahovací obojek

 Černý stahovací obojek

 

   Kupte si pevný černý stahovací obojek pro psy, který bude vašemu psovi sedět a také slušet. Tento moderní černý stahovací obojek je velmi kvalitně vyrobený a také funkční tréninkovou a výcvikovou pomůckou pro plemena různé váhy a velikosti. Krásný černý stahovací obojek můžete používat jak na cvičáku, tak při každodenních vycházkách a venčení pejska.

   S tímto krásným černým stahovacím obojkem pro psa budete mít svého psa vždy pod kontrolu a budete hafana s lehkostí ovládat. Každý psovod a chovatel psa by měl mýt tento oblíbený a účinný černý stahovací obojek vždy po ruce. S psím černým stahovacím obojkem se velmi často cvičí chůze u nohy a mnoho dalších povelů.

   Nejlepší černý stahovací obojek dodáváme v různých velikostech a barvách. Zbývá jen správně nastavit a nasadit černý stahovací obojek a vyrazit na cvičák nebo někam do přírody. Od černé, modré, červené, zelené či žluté. Objednejte si u nás černý stahovací obojek za nejlepší a nejlevnější cenu v akci a udělejte svému pejskovi i sobě radost.