Jednořadý stahovací obojek

Jednořadý stahovací obojek

 

Kupte si kvalitní jednořadý stahovací obojek, který bude vašemu psovi sedět a také slušet. Tento moderní jednořadý stahovací obojek je velmi kvalitně vyrobený a také funkční tréninkovou a výcvikovou pomůckou pro plemena různé váhy a velikosti. Krásný jednořadý stahovací obojek můžete používat jak na cvičáku, tak při každodenních vycházkách a venčení pejska.

S tímto krásným jednořadým stahovacím obojkem budete mít svého psa vždy pod kontrolu a budete hafana s lehkostí ovládat. Každý psovod a chovatel psa by měl mýt tento oblíbený a účinný jednořadý stahovací obojek vždy po ruce. S jednořadým stahovacím obojkem se velmi často cvičí chůze u nohy a mnoho dalších povelů. Nejlepší jednořadý stahovací obojek dodáváme v různých velikostech a barvách.

Zbývá jen správně nastavit a nasadit jednořadý stahovací obojek a vyrazit na cvičák nebo někam do přírody. Od černé, modré, červené, zelené či žluté. Objednejte si u nás jednořadý stahovací obojek za nejlepší a nejlevnější cenu v akci a udělejte svému pejskovi i sobě radost.