Kovový obojek stahovací

 Kovový obojek stahovací

 

   Otestujte a kupte si kvalitní kovový obojek stahovací, který bude vašemu psovi sedět a také slušet. Tento moderní kovový obojek stahovací je velmi kvalitně vyrobený a také funkční tréninkovou a výcvikovou pomůckou pro plemena různé váhy a velikosti. Krásný kovový obojek stahovací můžete používat jak na cvičáku, tak při každodenních vycházkách a venčení pejska.

  S tímto krásným kovovým obojkem stahovacím budete mít svého psa vždy pod kontrolu a budete hafana s lehkostí ovládat. Každý psovod a chovatel psa by měl mýt tento oblíbený a účinný kovový obojek stahovací vždy po ruce.

    S kovovým obojkem stahovacím se velmi často cvičí chůze u nohy a mnoho dalších povelů. Nejlepší kovový obojek stahovací dodáváme v různých velikostech a barvách. Zbývá jen správně nastavit a nasadit kovový obojek stahovací a vyrazit na cvičák nebo někam do přírody.

 Od černé, modré, červené, zelené či žluté. Objednejte si u nás kovový obojek stahovací za nejlepší a nejlevnější cenu v akci a udělejte svému pejskovi i sobě radost.