Pletený stahovací obojek

 Pletený stahovací obojek

 

    Vyzkoušejte nejlepší a kvalitní pletený stahovací obojek, který bude vašemu psovi sedět a také slušet. Tento moderní pletený stahovací obojek je velmi kvalitně vyrobený a také funkční tréninkovou a výcvikovou pomůckou pro plemena různé váhy a velikosti. Krásný pletený stahovací obojek můžete používat jak na cvičáku, tak při každodenních vycházkách a venčení pejska.

   S tímto krásným pleteným stahovacím obojkem budete mít svého psa vždy pod kontrolu a budete hafana s lehkostí ovládat. Každý psovod a chovatel psa by měl mýt tento oblíbený a účinný pletený stahovací obojek vždy po ruce. S pleteným stahovacím obojkem se velmi často cvičí chůze u nohy a mnoho dalších povelů.

  Nejlepší pletený stahovací obojek dodáváme v různých velikostech a barvách. Zbývá jen správně nastavit a nasadit pletený stahovací obojek a vyrazit na cvičák nebo někam do přírody. Od černé, modré, červené, zelené či žluté. Objednejte si u nás pletený stahovací obojek za nejlepší a nejlevnější cenu v akci a udělejte svému pejskovi i sobě radost.

  Osvědčený a velmi účinný pletený stahovací obojek si můžete zakoupit on-line na našem e-shopu a my Vám tento pletený stahovací obojek dodáme do všech míst v republice. Jako je Praha, Plzeň, Ostrava,Liberec, České Budějovice, Olomouc, Zlín, Valašské Meziříčí, Třinec, Kolín, Pardubice, Brno, Benešov, Kladno, Písek, Opava, Šumperk, Karlovy Vary, Mariánské Lázně, Cheb, Chomutov, Mladá Boleslav, Děčín, Ústí nad Labem, Trutnov, Jihlava a další malá i velká města v ČR.