Škrtící obojek pro psa

Mnoho lidí se mylně domnívá, že stahovací obojek pro psa = škrtící obojek pro psa. Pokud se nějaký majitel nebo budoucí majitel psa domnívá, že právě škrtící obojek mu pomůže vychovat psa tím, že ho bude škrtit, tak by si raději žádného psa neměl pořizovat. Stahovací obojek je však velmi užitečnou výcvikovou pomůckou, pokud se ovšem správně používá. Tento typ obojku a často také vodítka s obojkem využívá stahovací systém pouze proto, že se snadno používá a nasazuje tak, aby byl pes snadno ovladatelný.

Tento typ obojku by neměl být v žádném případě neustále a permanentně napnutý. Naopak, oboje popř. obojek s vodítkem držíme velmi na krátko tak, aby nás pes nepředcházel. Pokud je vodítko se stahovacím obojkem správně používané, je téměř ve svislé (vertikální) poloze a v nejvyšší části krku psa, ihned za ušima. Pokud tento obojek spadne do střední části krku nebo téměř na ramena psa, pes instinktivně začne tahat a tím se i přiškrcovat. Takto bychom tento typ obojku NEMĚLI V ŽÁDNÉM PŘÍPADĚ používat. Naopak vodítko by mělo být posazenou na krku jako při výstavách. 

Pakliže je tento "škrtící" obojek správně nasazen, má pes nos vysoko nad zemí. Protože pes zkoumá okolí nejprve nosem (čich), potom ušima (sluch) a nakonec až očima (zrak), nebude se vrhat za různými pachy a půjde poslušně u nohy. Jakmile umožníme psu sklonit hlavu a nechat ho čichat, přestane nás vnímat a bude tahat do všech stran, kde ucítí nějaký, pro něj zajímavý, pach.

Na videu níže je názorná ukázka, jak správně používat tzv. César Millan vodítko se stahovacím obojkem.

 

 

 

Výcvikový stahovací obojek

  
11 položek celkem
 
Obojek pro psa červený
NovinkaTip
239 Kč–17 %
199 Kč

Kvalitní obojek pro psy červený jednořadý. Ideální psí obojek pro výchovu a výcvik malých, středně velkých i velkých až obřích psů. Obojek je pevný a přitom velmi lehký. S...

Kód: 2265/81
Obojek proti tahání
239 Kč–17 %
199 Kč

Kvalitní stahovací obojek proti tahání, modrý, jednořadý. Ideální psí obojek pro kompletní výchovu a výcvik malých, středně velkých i velkých až obřích psů. Modrý obojek proti...

Kód: 2274/40
Stahovací obojek pro psa černý
239 Kč–17 %
199 Kč

Kvalitní stahovací obojek pro psy černý jednořadý. Ideální stahovací psí obojek pro výchovu a výcvik malých, středně velkých i velkých až obřích psů. Stahovací obojek je pevný a...

Kód: 2271/40
zelené stahovací obojky
239 Kč–17 %
199 Kč

Kvalitní stahovací obojky v zelené barvě navržené proti tahání psa na vodítku. Zelené, jednořadé stahovací obojky je z lehkého a kvalitního materiálu. Ideální psí stahovací...

Kód: 2280/40
Žluté césarovo vodítko
Tip
260 Kč–4 %
Cesarovo vodítko
 
Skladem
249 Kč
 

Žluté Cesarovo vodítko s obojkem je vynikající pomůcka pro výchovu neposlušného psa, který při chůzi na vodítku neustále tahá.

Kód: 92
Červené vodítko pro psy
NovinkaTip
260 Kč–4 %
249 Kč
 

Chcete aby Váš pes chodil na vodítku a netahal? Vyzkoušejte naše červené vodítko pro snadné ovládání i velkého psa. Césarovo vodítko v červené barvě je krásné a velmi účinné. 

Kód: 101
červené vodítko a obojkem
NovinkaTip
300 Kč–17 %
249 Kč
 

Kvalitní červené vodítko se stahovacím obojkem a karabinou. Toto vodítko lze použít jako běžné vodítko nebo jako výchovné vodítko se stahovacím obojkem. Jedinečné vodítko na...

Kód: 113
Modré césarovo vodítko
NovinkaTip
260 Kč–4 %
249 Kč
 

Designové modré vodítko s obojkem pro snadný výcvik psů všech plemen. Ideální rovněž pro velké a silné psy.

Kód: 107
černé césarovo vodítko
NovinkaTip
260 Kč–4 %
249 Kč
 

Černé stahovací vodítko černé barvy pro všechna střední a velká plemena. Toto kvalitní vodítko pro trénink poslušnosti a chůze u nohy je velmi oblíbené a účinné.

Kód: 98
Výchovné zelené vodítko
NovinkaTip
260 Kč–4 %
249 Kč
 

Osvědčené zelené výchovné vodítko pro psa. Výborné zelené stahovací vodítko pro výchovu psa při chůzi u nohy. 

Kód: 95
Zelené vodítko s obojkem a karabinou
NovinkaTip
300 Kč–17 %
249 Kč
 

Vynikající výchovné vodítko zelené barvy. Toto vodítko se stahovacím obojkem je rovněž vybaveno pevnou karabinou. Díky tomu lze vodítko použít rovněž jako běžné vodítko, které...

Kód: 116
 

Výcvikový obojek pro psy

Hledáte kvalitní výcvikový obojek pro psy? U nás najdete nejlepší výcvikový obojek za nejnižší cenu. Velmi kvalitní výcvikový obojek se vyroben z pevných a kvalitních materiálů, současně však musí být tento obojek přiměřeně ohebný, abychom dokázali psa ovládat a aby pes citlivě reagoval na naše povely nebo povely psovoda. Náš moderní obojek je optimální pro všechna plemena, která jsou určena s doporučována ke služebnímu výcviku. Současně však kvalitní obojek může použít i běžný chovatel, který chce mít vycvičeného a spolehlivého psa.

 

vodítko banner

 

Otestujte kvalitní obojek pro psa, stahovací, který bude vašemu psovi sedět a také slušet. Tento moderní obojek pro psa, stahovací je velmi kvalitně vyrobený a také funkční tréninkovou a výcvikovou pomůckou pro plemena různé váhy a velikosti. Krásný obojek pro psa, stahovací můžete používat jak na cvičáku, tak při každodenních vycházkách a venčení pejska.

S tímto krásným obojkem pro psa, stahovacím budete mít svého psa vždy pod kontrolu a budete hafana s lehkostí ovládat. Každý psovod a chovatel psa by měl mýt tento oblíbený a účinný obojek pro psa, stahovací vždy po ruce.

S obojkem pro psa, stahovacím se velmi často cvičí chůze u nohy a mnoho dalších povelů. Nejlepší obojek pro psa, stahovací dodáváme v různých velikostech a barvách. Od černé, modré, červené, zelené či žluté. 

Zbývá jen správně nastavit a nasadit obojek pro psa, stahovací a vyrazit na cvičák nebo někam do přírody. Objednejte si u nás obojek pro psa, stahovací za nejlepší a nejlevnější cenu v akci a udělejte svému pejskovi i sobě radost.