Stahovací (obojek s hroty)

 Stahovací (obojek s hroty)

 

     Otestujte pevný stahovací (obojek s hroty), který bude vašemu psovi sedět a také slušet. Tento moderní stahovací (obojek s hroty) je velmi kvalitně vyrobený a také funkční tréninkovou a výcvikovou pomůckou pro plemena různé váhy a velikosti. Krásný stahovací (obojek s hroty) můžete používat jak na cvičáku, tak při každodenních vycházkách a venčení pejska.

     S tímto krásným stahovacím (obojkem s hroty) budete mít svého psa vždy pod kontrolu a budete hafana s lehkostí ovládat. Každý psovod a chovatel psa by měl mýt tento oblíbený a účinný stahovací (obojek s hroty) vždy po ruce. S stahovacím (obojkem s hroty) se velmi často cvičí chůze u nohy a mnoho dalších povelů. Nejlepší stahovací (obojek s hroty) dodáváme v různých velikostech a barvách.

  Zbývá jen správně nastavit a nasadit stahovací (obojek s hroty) a vyrazit na cvičák nebo někam do přírody. Od černé, modré, červené, zelené či žluté. Objednejte si u nás stahovací (obojek s hroty) za nejlepší a nejlevnější cenu v akci a udělejte svému pejskovi i sobě radost.