Stahovací obojek 60 cm

 Stahovací obojek 60 cm

 

     Nejpoužívanější stahovací obojek 60 cm pro psy, který bude vašemu psovi sedět a také slušet. Tento moderní stahovací obojek 60 cm je velmi kvalitně vyrobený a také funkční tréninkovou a výcvikovou pomůckou pro plemena různé váhy a velikosti. Krásný stahovací obojek 60 cm můžete používat jak na cvičáku, tak při každodenních vycházkách a venčení pejska.

     S tímto moderním krásným psím stahovacím obojkem 60 cm budete mít svého psa vždy pod kontrolu a budete hafana s lehkostí ovládat. Každý psovod a chovatel psa by měl mýt tento oblíbený a účinný stahovací obojek 60 cm pro psy vždy po ruce. S stahovacím obojkem 60 cm se velmi často cvičí chůze u nohy a mnoho dalších povelů. Nejlepší stahovací obojek 60 cm dodáváme v různých velikostech a barvách.

  Zbývá jen správně nastavit a nasadit stahovací obojek 60 cm a vyrazit na cvičák nebo někam do přírody. Od černé, modré, červené, zelené či žluté. Objednejte si u nás stahovací obojek 60 cm pro pejska za nejlepší a nejlevnější cenu v akci a udělejte svému pejskovi i sobě radost.