Stahovací obojek s omezením

 Stahovací obojek s omezením

červené vodítko s obojkem a karabinou

 

    Otestujte nový stahovací obojek s omezením, který bude vašemu psovi sedět a také slušet. Tento moderní stahovací obojek s omezením pro psa je velmi kvalitně vyrobený a také funkční tréninkovou a výcvikovou pomůckou pro plemena různé váhy a velikosti. Krásný stahovací obojek s omezením můžete používat jak na cvičáku, tak při každodenních vycházkách a venčení pejska.

       S tímto krásným stahovacím obojkem s omezením pro psy budete mít svého psa vždy pod kontrolu a budete hafana s lehkostí ovládat. Každý psovod a chovatel psa by měl mýt tento oblíbený a účinný stahovací obojek s omezením vždy po ruce. S stahovacím obojkem s omezením se velmi často cvičí chůze u nohy a mnoho dalších povelů.

      Nejlepší stahovací obojek s omezením dodáváme v různých velikostech a barvách. Zbývá jen správně nastavit a nasadit stahovací obojek s omezením a vyrazit na cvičák nebo někam do přírody. Psí obojek je černé, modré, červené, zelené či žluté barvy. Objednejte si u nás stahovací obojek s omezením za nejlepší a nejlevnější cenu v akci a udělejte svému pejskovi i sobě radost.