Vodítko lano-8-stahovací obojek

 Vodítko lano-8-stahovací obojek

 

    Objednejte a vyzkoušejte kvalitní vodítko lano-8-stahovací obojek, který bude vašemu psovi sedět a také slušet. Tento moderní vodítko lano-8-stahovací obojek je velmi kvalitně vyrobený a také funkční tréninkovou a výcvikovou pomůckou pro plemena různé váhy a velikosti. Krásný vodítko lano-8-stahovací obojek můžete používat jak na cvičáku, tak při každodenních vycházkách a venčení pejska.

       S tímto krásným vodítkem lano-8-stahovacím obojkem budete mít svého psa vždy pod kontrolu a budete hafana s lehkostí ovládat. Každý psovod a chovatel psa by měl mýt tento oblíbený a účinný vodítko lano-8-stahovací obojek vždy po ruce. S vodítkem lano-8-stahovacím obojkem se velmi často cvičí chůze u nohy a mnoho dalších povelů.

    Nejlepší vodítko lano-8-stahovací obojek dodáváme v různých velikostech a barvách. Zbývá jen správně nastavit a nasadit vodítko lano-8-stahovací obojek a vyrazit na cvičák nebo někam do přírody. Od černé, modré, červené, zelené či žluté. Objednejte si u nás vodítko lano-8-stahovací obojek za nejlepší a nejlevnější cenu v akci a udělejte svému pejskovi i sobě radost.