Stahovací obojek 70 cm

 Stahovací obojek 70 cm

vodítko banner

 

Otestujte kvalitní stahovací obojek 70 cm pro psa, který bude vašemu psovi sedět a také slušet. Tento moderní stahovací obojek 70 cm je velmi kvalitně vyrobený a také funkční tréninkovou a výcvikovou pomůckou pro plemena různé váhy a velikosti. Krásný stahovací obojek 70 cm můžete používat jak na cvičáku, tak při každodenních vycházkách a venčení pejska.

červené vodítko s obojkem a karabinou

S tímto krásným stahovacím obojkem 70 cm budete mít svého psa vždy pod kontrolu a budete hafana s lehkostí ovládat. Každý psovod a chovatel psa by měl mýt tento oblíbený a účinný stahovací obojek 70 cm vždy po ruce. S stahovacím obojkem 70 cm se velmi často cvičí chůze u nohy a mnoho dalších povelů. Nejlepší stahovací obojek 70 cm dodáváme v různých velikostech a barvách jako je černé, modré, červené, zelené či žluté.

 

Zbývá jen správně nastavit a nasadit stahovací obojek 70 cm a vyrazit na cvičák nebo někam do přírody. Objednejte si u nás stahovací obojek 70 cm za nejlepší a nejlevnější cenu v akci a udělejte svému pejskovi i sobě radost.