Vodítko pro Bernského salašnického psa

Vodítko pro Bernského salašnického psa

 

vodítko banner

Cesarovo vodítko
TipVýprodej - sleva
250 Kč–20 %
Cesarovo vodítko
 
Skladem
199 Kč
kosik

Žluté Cesarovo vodítko s obojkem pro Bernské salašnické psy je vynikající pomůcka pro výchovu neposlušného psa, který při chůzi na vodítku neustále tahá.

Kód: 92
Červené vodítko pro psy
NovinkaTipAkční cena
250 Kč–20 %
199 Kč
 

kosik

 

Chcete aby Váš pes chodil na vodítku a netahal? Vyzkoušejte naše červené vodítko pro snadné ovládání i velkého psa. Césarovo vodítko v červené barvě je krásné a velmi účinné. 

Kód: 101
Modré vodítko s obojkem
NovinkaTip
250 Kč–20 %
199 Kč
kosik

Designové modré vodítko s obojkem pro snadný výcvik psů všech plemen. Ideální rovněž pro velké a silné psy jako je Bernský salašnický pes.

Kód: 107
Stahovací vodítko černé
NovinkaTip
250 Kč–20 %
199 Kč
kosik

Černé stahovací vodítko černé barvy pro všechna střední a velká plemena jako je Bernský salašnický pes. Toto kvalitní vodítko pro trénink poslušnosti a chůze u nohy je velmi oblíbené a účinné.

Kód: 98
Výchovné vodítko pro psa
NovinkaTip
250 Kč–20 %
199 Kč
kosik

Osvědčené zelené výchovné vodítko pro Bernského psa. Výborné zelené stahovací vodítko pro výchovu psa při chůzi u nohy. 

Kód: 95
Červené vodítko s obojkem a karabinou
NovinkaTip
300 Kč–17 %
249 Kč
kosik

Kvalitní červené vodítko se stahovacím obojkem a karabinou pro Bernského salašnického psa. Toto vodítko lze použít jako běžné vodítko nebo jako výchovné vodítko se stahovacím obojkem. Jedinečné vodítko na...

 

Výcvikové vodítko pro Bernského salašnického psa na které se můžete zcela spolehnout. Bernský salašnický pes je velmi silný pes a pokud táhne na vodítku a nemá patřičné vychování, je venčení velmi nepříjemnou záležitostí. Při použití našeho výchovného vodítka s obojkem rychle dojde i silnému Bersnkému salašnickému psovi , kdo je šéfem smečky.

   Stahovací vodítko z pevného lanového materiálu vám pomůže tohoto silného psa vycvičit a i s Bernským salašnickým psem si venčení užijete a nebudete se vzájemně přetahovat. I pro Bernského salašnického psa musí platit pravidla chování, jako pro každého psa různé velikosti a různého plemene. Naše césarovo vodítko proti tahání a pro snadné ovládání psů si rychle oblíbíte a protože je velmi skladné a snadno ho můžete nosit po kapsách budete ho mít neustále po ruce. Nyní si nakupte on-line v našem e-shopu za nejlepší akční ceny na internetu.