Vodítko pro ridgebacka

Vodítko pro ridgebacka 

Banner vodítka

Cesarovo vodítko
Tip
250 Kč–20 %
199 Kč
kosik

Žluté Cesarovo vodítko s obojkem pro ridgebacky je vynikající pomůcka pro výchovu neposlušného psa, který při chůzi na vodítku neustále tahá.

Kód: 92
Červené vodítko pro psy
NovinkaTip
250 Kč–20 %
199 Kč
 

kosik

 

Chcete aby Váš pes chodil na vodítku a netahal? Vyzkoušejte naše červené vodítko pro snadné ovládání i velkého psa. Césarovo vodítko v červené barvě je krásné a velmi účinné. 

Kód: 101
Modré vodítko s obojkem
NovinkaTip
250 Kč–20 %
199 Kč
kosik

Designové modré vodítko s obojkem pro snadný výcvik psů všech plemen. Ideální rovněž pro velké a silné psy jako je ridgeback.

Kód: 107
Stahovací vodítko černé
NovinkaTip
250 Kč–20 %
199 Kč
kosik

Černé stahovací vodítko černé barvy pro všechna střední a velká a silná plemena jako je ridgeback. Toto kvalitní vodítko pro trénink poslušnosti a chůze u nohy je velmi oblíbené a účinné.

Kód: 98
Výchovné vodítko pro psa
NovinkaTip
250 Kč–20 %
199 Kč
kosik

Osvědčené zelené výchovné vodítko pro ridgebacky. Výborné zelené stahovací vodítko pro výchovu psa při chůzi u nohy. 

Kód: 95
Červené vodítko s obojkem a karabinou
NovinkaTip
300 Kč–17 %
249 Kč
kosik

Kvalitní červené vodítko se stahovacím obojkem a karabinou pro ridgebacka. Toto vodítko lze použít jako běžné vodítko nebo jako výchovné vodítko se stahovacím obojkem. Jedinečné vodítko na...

 

Kvalitní výcvikové vodítko pro ridgebacka na které se můžete zcela spolehnout. Ridgeback je velmi silný pes a pokud táhne na vodítku a nemá patřičné vychování, je venčení velmi nepříjemnou záležitostí. Při použití našeho výchovného vodítka s obojkem rychle dojde i silnému ridgebackovi, kdo je šéfem smečky.

   Stahovací vodítko z pevného lanového materiálu vám pomůže tohoto silného psa vycvičit a i s ridgebackem si venčení užijete a nebudete se vzájemně přetahovat. I pro ridgebacka musí platit pravidla chování, jako pro každého psa různé velikosti a různého plemene. Naše césarovo vodítko proti tahání a pro snadné ovládání psů si rychle oblíbíte a protože je velmi skladné a snadno ho můžete nosit po kapsách budete ho mít neustále po ruce. Nyní si nakupte on-line v našem e-shopu za nejlepší akční ceny na internetu.