Výcvikové vodítko pro Slovenského čuvače

Výcvikové vodítko pro Slovenského čuvače

 

vodítko banner

 

Výcvikové vodítko pro Slovenského čuvače na které se můžete zcela spolehnout. Slovenský čuvač je velmi silný pes a pokud táhne na vodítku a nemá patřičné vychování, je venčení velmi nepříjemnou záležitostí. Při použití našeho výchovného vodítka rychle dojde i slovenskému čuvačovi, kdo je šéfem smečky.

Stahovací vodítko z pevného lanového materiálu vám pomůže tohoto silného psa vycvičit a i s slovenským čuvačem si venčení užijete a nebudete se vzájemně přetahovat. I pro Slovenského čuvače musí platit pravidla chování, jako pro každého psa různé velikosti a různého plemene.

Naše stahovací césarovo vodítko proti tahání a pro snadné ovládání psů si rychle oblíbíte a protože je velmi skladné a snadno ho můžete nosit po kapsách budete ho mít neustále po ruce. Vsaďte na otestované a prověřené vodítko, které je levné a velmi účinné. Tento typ vodítka patří mezi nejprodávanější a nejlevnější vodítka s obojkem na trhu. Na nic nečekejte a udělejte sobě a svému slovenskému čuvačovi radost. Nyní jsou vodítka v akci a nejnižší cenu.

červené vodítko s obojkem a karabinou