Výcvikové vodítko pro Thajského ridgebacka

Výcvikové vodítko pro Thajského ridgebacka

 

Výcvikové vodítko pro Thajského ridgebacka na které se můžete zcela spolehnout. Thajský ridgeback je velmi silný pes a pokud táhne na vodítku a nemá patřičné vychování, je venčení velmi nepříjemnou záležitostí. Při použití našeho výchovného vodítka se stahovacím obojkem rychle dojde i thajskému ridgebackovi, kdo je šéfem smečky. Stahovací vodítko z pevného lanového materiálu vám pomůže tohoto silného psa vycvičit a i s thajským ridgebackem si venčení užijete a nebudete se vzájemně přetahovat.

vodítko banner

I pro Thajského ridgebacka musí platit pravidla chování, jako pro každého psa různé velikosti a různého plemene. Naše césarovo vodítko proti tahání a pro snadné ovládání psů si rychle oblíbíte a protože je velmi skladné a snadno ho můžete nosit po kapsách budete ho mít neustále po ruce. Vsaďte na otestované a prověřené vodítko, které je levné a velmi účinné.

červené vodítko s obojkem a karabinou

Tento typ vodítka s obojkem patří mezi nejprodávanější a nejlevnější vodítka s obojkem na trhu. Na nic nečekejte a udělejte sobě a svému thajskému ridgebackovi radost. Nyní jsou vodítka v akci a nejnižší cenu.